Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. [quote name='mmd']Dzięki! Z malutkim Gufisiem jest źle, iwoniam pojechała do weta...[/QUOTE] ojej, Gufiś trzymaj się maleńki
  2. może się czymś stresuje????
  3. dano mnie tu nie było, jaki wesoły Keshuś na zdjęciach:):)
  4. [quote name='zuzlikowa']Nie ma pomieszczeń ogrzewanych... jedynie "kuchenka" ma piec, w którym pali się gdy sie gotuje jedzenie dla psów... jeśli się nie gotuje jest temperatura jak na zewnątrz... i jak w "sypialence" i w garażu. Nota bene- a wystarczyło wstawić zdjecia tych pomieszczeń, tak jak i całą treść protokołu pokontrolnego. I być może wszelkie spekulacje byłyby zakończone. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/808/prezentacja1z.jpg/"][IMG]http://img808.imageshack.us/img808/2743/prezentacja1z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] czy ten pies jest tam nadal?
  5. [quote name='Shinya']nie tylko tobie Aniu ..[/QUOTE] no to mnie też po tym streszczeniu
  6. Piękna sunia. Trzymam kciuki za operację i wspaniały domek.
  7. o co tu chodzi? bo nie chce mi się czytać od początku tej jatki przeczytałam ostatnią stronę i mi wystarczy.... jest tu jakiś pies, któremu trzeba pomóc?
  8. [quote name='Basia1968']sobie żebramy - to wychodzi naszym psiakom idealnie - bez żadnego szkolenia [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg850/scaled.php?server=850&filename=adusdinka10.jpg&res=medium[/IMG][/QUOTE] Boskie! One to mają we krwi.
  9. [quote name='iwoniam'][url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6876081416/][img]http://farm7.staticflickr.com/6052/6876081416_e293d165fd.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6876081416/]Gufiś spaceruje[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6876077406/][img]http://farm7.staticflickr.com/6229/6876077406_ae530949e5.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6876077406/]Gufiś sie przytula[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6876075464/][img]http://farm7.staticflickr.com/6222/6876075464_8347cc755a.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6876075464/]Gufiś idzie lulu..[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr i ja Wam także życzę miłych snooffff[/QUOTE] jakie słodkie Korcia ma dzidziusia Dzidziuś ma mamusie
  10. jeszcze bym prosiła o potwierdzenie otrzymania wpłaty w linku bazarku
  11. [quote name='elaja']Biedna Seja :-( NIe chcę być złym prorokiem , ale podobne objawy przeszło rok temu miała moja Mucha . Podejrzenie zatrucia ( wymioty , biegunka , temperatura poniżej normy , była bardzo słaba i wyraźnie bolał ją brzuszek ) , zapalenia wątroby , wyniki fatalne. Okazało sie , że to ropomacicze . Na wstępie zostały wykluczone wszelkie wirusówki , bo od lat ma pełne szczepienia. Sunia to staruszka , udało się ją uratować . Seja miała robione USG ?[/QUOTE] no ale ropomacicze chyba wet by rozpoznał robiąc usg. Miała usg? Biedna sunia.
  12. co tam słychać u niedźwiadka?
  13. [quote name='Basia1968']Dinka to niesamowity pieszczoch. Pokochała mojego męża od pierwszego wejrzenia. Siedzi tzn. leży cały czas obok niego. Dinka pieknie umie wołac na polko, leci szybciutko, podskakuje, zanim się załatwi to zryje trawę /hehe/. [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg853/scaled.php?server=853&filename=dinka.jpg&res=medium[/IMG] [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg696/scaled.php?server=696&filename=dinka1.jpg&res=medium[/IMG] [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg834/scaled.php?server=834&filename=dinka2.jpg&res=medium[/IMG] jak widzicie ona cały czas jest na łózku i oczywiście patrzy za moim TZ-tem, więc jej prywatne łóżeczko /materacyk/ i tak nie byłoby w używaniu:evil_lol: W środę jesteśmy umówieni do weta. Dzisiaj niestety mieliśmy małe zamieszanie ze szczeniakami, które musiały wylądowac u weta.[/QUOTE] Niunia kochana, ma swoje wielkie łóżeczko...
  14. Niunia kochana, buziaczki.
  15. moze Basia napisze coś jak tam Jedyneczka w nowym miejscu???
  16. buziaczki dla Kajtusia
  17. a skąd ona się wzięła na tym parknigu? Ktoś ją karmi?
×
×
  • Create New...