-
Posts
20780 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Malgoska
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Dzięki! Z malutkim Gufisiem jest źle, iwoniam pojechała do weta...[/QUOTE] ojej, Gufiś trzymaj się maleńki -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
Malgoska replied to toyota's topic in Już w nowym domu
może się czymś stresuje???? -
Kesh-wracil do Dt..potrzebuje wsparcia i nowego domu.pomozcie
Malgoska replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
dano mnie tu nie było, jaki wesoły Keshuś na zdjęciach:):) -
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
Malgoska replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzlikowa']Nie ma pomieszczeń ogrzewanych... jedynie "kuchenka" ma piec, w którym pali się gdy sie gotuje jedzenie dla psów... jeśli się nie gotuje jest temperatura jak na zewnątrz... i jak w "sypialence" i w garażu. Nota bene- a wystarczyło wstawić zdjecia tych pomieszczeń, tak jak i całą treść protokołu pokontrolnego. I być może wszelkie spekulacje byłyby zakończone. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/808/prezentacja1z.jpg/"][IMG]http://img808.imageshack.us/img808/2743/prezentacja1z.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] czy ten pies jest tam nadal? -
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
Malgoska replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Shinya']nie tylko tobie Aniu ..[/QUOTE] no to mnie też po tym streszczeniu -
6-miesięczna Kora owczarek niemiecki szuka domu...
Malgoska replied to wolf122's topic in Już w nowym domu
Piękna sunia. Trzymam kciuki za operację i wspaniały domek. -
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
Malgoska replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
o co tu chodzi? bo nie chce mi się czytać od początku tej jatki przeczytałam ostatnią stronę i mi wystarczy.... jest tu jakiś pies, któremu trzeba pomóc? -
[quote name='Basia1968']sobie żebramy - to wychodzi naszym psiakom idealnie - bez żadnego szkolenia [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg850/scaled.php?server=850&filename=adusdinka10.jpg&res=medium[/IMG][/QUOTE] Boskie! One to mają we krwi.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'][url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6876081416/][img]http://farm7.staticflickr.com/6052/6876081416_e293d165fd.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6876081416/]Gufiś spaceruje[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6876077406/][img]http://farm7.staticflickr.com/6229/6876077406_ae530949e5.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6876077406/]Gufiś sie przytula[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6876075464/][img]http://farm7.staticflickr.com/6222/6876075464_8347cc755a.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6876075464/]Gufiś idzie lulu..[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr i ja Wam także życzę miłych snooffff[/QUOTE] jakie słodkie Korcia ma dzidziusia Dzidziuś ma mamusie -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='elaja']Biedna Seja :-( NIe chcę być złym prorokiem , ale podobne objawy przeszło rok temu miała moja Mucha . Podejrzenie zatrucia ( wymioty , biegunka , temperatura poniżej normy , była bardzo słaba i wyraźnie bolał ją brzuszek ) , zapalenia wątroby , wyniki fatalne. Okazało sie , że to ropomacicze . Na wstępie zostały wykluczone wszelkie wirusówki , bo od lat ma pełne szczepienia. Sunia to staruszka , udało się ją uratować . Seja miała robione USG ?[/QUOTE] no ale ropomacicze chyba wet by rozpoznał robiąc usg. Miała usg? Biedna sunia. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Biedna Seja kto robił to rtg na konecznego? -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
Malgoska replied to toyota's topic in Już w nowym domu
jak super! -
Pechowy kaukaz Leo - znalazł szczęście. I dom!:D
Malgoska replied to _gos_'s topic in Już w nowym domu
co tam słychać u niedźwiadka? -
[quote name='Basia1968']Dinka to niesamowity pieszczoch. Pokochała mojego męża od pierwszego wejrzenia. Siedzi tzn. leży cały czas obok niego. Dinka pieknie umie wołac na polko, leci szybciutko, podskakuje, zanim się załatwi to zryje trawę /hehe/. [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg853/scaled.php?server=853&filename=dinka.jpg&res=medium[/IMG] [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg696/scaled.php?server=696&filename=dinka1.jpg&res=medium[/IMG] [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg834/scaled.php?server=834&filename=dinka2.jpg&res=medium[/IMG] jak widzicie ona cały czas jest na łózku i oczywiście patrzy za moim TZ-tem, więc jej prywatne łóżeczko /materacyk/ i tak nie byłoby w używaniu:evil_lol: W środę jesteśmy umówieni do weta. Dzisiaj niestety mieliśmy małe zamieszanie ze szczeniakami, które musiały wylądowac u weta.[/QUOTE] Niunia kochana, ma swoje wielkie łóżeczko...
-
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
Malgoska replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Niunia kochana, buziaczki. -
moze Basia napisze coś jak tam Jedyneczka w nowym miejscu???
-
buziaczki dla Kajtusia
-
Masza kochana przez ludzi juz w swoim domu. Fotki na str.15.
Malgoska replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
a skąd ona się wzięła na tym parknigu? Ktoś ją karmi?