Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. [quote name='kinga']...tylko, że naprawdę nie ma się jak pochwalić tymi fotkami...:oops: Ja z niej nic już chyba lepszego do konca życia nie wycisnę :shake: - pozycja przymuła - profil lewy, pozycja przymuła -profil prawy, ew. szaleństwo w postaci zmiany położenia głowy. No a tarza się w trawie od pierwszego dnia, żadna tam socjalizacja w lepszych warunkach życiowych... Trudno - wstawiam, co mam - żeby nie było, że wciąż piszę o wirtualnym psie ;): [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/829/yeti35.jpg/"][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/3729/yeti35.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/545/yeti36.jpg/"][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/2694/yeti36.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/585/yeti37.jpg/"][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/8163/yeti37.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/593/yeti38.jpg/"][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/7083/yeti38.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/52/yeti39.jpg/"][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/5466/yeti39.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] przecież ona jest sliczna :) przybiera piękne pozycje :)
  2. [quote name='justysiek']suka podkopała ogrodzenie w dt w którym była i uciekła, zapewne za szczeniakami... nie wiem jak jej się to udało wszędzie była podmurówka, Ania pojedzie po pracy i będzie jej szukała, ja dziś nie dam rady z nią jechać, ale jeśli jutro się nie znajdzie to jej pomogę. ech mała...:-( ciotki potem któraś zapisze deklaracje, ale musimy ustalić miejsce pobytu suki.[/QUOTE] biedna mała, co ona musi przeżywac :( zabrali jej dzieci, przecież ona tego nie rozumie :( malunia żeby się znalazła :( napiszcie do kundelkowej skarbonki może dołożą przynajmniej do pierwszego miesiąca i trzeba zbierać deklaracje moja jest stała ale to tylko 10 zł :(
  3. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228205-Ch%C4%99tnie-przygarniemy-szczeni%C4%99-lub-bardzo-m%C5%82odego-psiaka-w-type-labradora-lub-owczarka[/url] może wśród naszych piesków jest taki ?
  4. [quote name='justysiek'][URL]http://www.facebook.com/events/424007924289115/?context=create[/URL] jest wydarzenie na fb.[/QUOTE] udostepniłam kto zbiera deklaracje?
  5. jesli chodzi o firanki to Ikusia moge podjechać i je zabrać, mam sporo miejsca na ich rozwieszanie po praniu; jesli chodzi o pomoc niestety mogę pomóc tylko robiąc bazarki; moge tez robić ogłoszenia, jeśli mi ktoś powie co i jak? :)
  6. dobrze, ja moge dać deklarację 10 zł na sunię; więcej nie dam rady bo utrzymuję już pieska i konia; trzeba pomóc suni, ktoś prowadzi zapiski deklaracji? jeśli potraficie zrobic wydarzenie na fb to poproszę będziemy rozsyłać, może też ktoś coś wpłaci.
  7. [quote name='justysiek']to jest województwo świętokrzyskie - starachowice ma dt do jutra... jutro wizyta u weta i ... ulica... ma sznase na dt ale platny koszt ok 250zl i transport[/QUOTE] ktoś kto dał DT tak po prostu wystawi ją na ulicę? Zbieracie jakieś deklaracje?
  8. Boże jaka biedna, wymaltretowana :( gdzie ona teraz jest? jakie to rejony? Ma dom na chwilę? Napisz coś więcej.
  9. cudny ten filmik płakać się chce, że tyle piesków czeka na domki :(
  10. [quote name='mmd']... i czasem ze sobą gadamy ;) [video=youtube;tNM4awQ3VGM]http://www.youtube.com/watch?v=tNM4awQ3VGM[/video][/QUOTE] genialny jest, taki fajny piesek i co tej babie odwaliło, że go oddała...:(
  11. [quote name='barb']Tylko jak uniknąć dublowania zaproszeń? Ja oczywiście tez trochę zapraszam :lol:[/QUOTE] wysyłacie na priv czy robicie wpsiy w profilu, bo jak w profilu to widać czy już jest czy nie, a jak ktoś kilka razy dostanie to może w koncu zaglądnie....:):)
  12. [quote name='krakowianka.fr']powysylalam bazarek do wszystkich osob mi znanych na Dogo, jest ich...sporo! zajelo mi to prawie 3h, jedna wiadomosc na raz (bo juz sie nie da wysylac wspolnych do 20 osob na raz jak to kiedys bylo, pewnie trzeba za takie prawo zaplacic...?) w kazdym badz razie mam nadzieje, ze kazdy spedzi troche czasu w ten sposob aby pomoc - to cenny czas ale tylko rozsylanie dziala, sam bazarek sie nie popodrzuca i nie rozglosi... tymczasem zycze dobrej nocy![/QUOTE] to fajnie, ja też rozsyłam gdzie tylko mogę, też już spędziłam kilka godzin..... ale wchodzą i kupują a to najważniejsze.... :):)
  13. [quote name='karusiap']Perelka odeszla :(:(:(:([/QUOTE] Trzymaj się Karola. Malunia już nie cierpi. Zrobiłaś co mogłaś. :(
  14. [quote name='Aimez_moi']Juz zajrzalam.....i kurtalke wypatrzylam.....[/QUOTE] dziękuje w imieniu olkuskich piesków
  15. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228045-Dla-każdego-coś-fajnego-do-16-06-12-do-godz-22-00[/URL] zapraszam WAS na bazarek, może znajdziecie coś dla siebie :)
  16. [quote name='Romi']Zapraszam do oglądania albumu Rokusia :) [SIZE=4][I][B][URL="https://plus.google.com/photos/106680268194379670466/albums/5751382467193837089?banner=pwa"][COLOR=#00ff00]Rokuś Wspaniały[/COLOR][/URL][/B][/I][/SIZE][/QUOTE] [IMG]http://lh5.googleusercontent.com/-r3mS6Mm-oxc/T9EEAch4-jI/AAAAAAAAAOU/VvKleIiR6Zk/s688/roc16.JPG[/IMG] przepiękny Rokus, to jest super
  17. zapraszam na bazar, może znajdziecie coś dla siebie [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228045-Dla-ka%C5%BCdego-co%C5%9B-fajnego-do-16-06-12-do-godz-22-00[/url]
×
×
  • Create New...