Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. [quote name='Malgoska']wpłaciłam deklaracje za lipiec i sierpień[/QUOTE] czy moja wpłata jeszcze nie dotarła?
  2. [quote name='Mysza2']Wożenie psa żeby ktoś go obejrzał i dopiero zdecydował czy go chce czy nie wydaje mi się bez sensu. Napisz może grzecznie do Państwa, że na dogo odbywa się to tak że przeprowadzamy w domu wizytę PA, że transport psa kosztuje i nie jesteśmy w stanie wozić psów tylko po to żeby ktoś je obejrzał.[/QUOTE] też tak myślę - wizyta PA pierwsza potem reszta.
  3. jestem na zaproszenie biedna malunia sunia ale już w rękach cioteczek to najważniejsze :)
  4. [quote name='Noelle']tak, Kubuś też jest genialny, malutki, wesoły, no PIES-KRÓLIK!! :evil_lol: każdy psiak z tego boksu ma wg mnie swój urok, ja jestem zakochana w Gryzaczku i na tą chwilę jego bym adoptowała gdybym miała taką możliwość (na razie nie mam), bo z nim była ciężka sytuacja na początku, cieszę się, że tak się zmienił dzięki spacerom i kontakcie z człowiekiem, no i to sprawiło, że tak go teraz kocham :loveu: szczerze mówiąc, za Arikiem kiedyś nie przepadałam, za jego charakterem, ale teraz uwielbiam psiura :loveu: zmienił się na lepsze, łapie kontakt, nie tylko piłka się liczy, no po prostu nic, tylko brać go i kochać!! A Krokusek to rozszczekany wariat, również przytulasek, i spójrzcie na te jego urocze plamki na języku :evil_lol: niestety nie wyróżnia się wyglądem, przez co czeka na domek już 5 lat :( :([/QUOTE] Karo wygląda tak jakby każdą część ciała miał od innego pieska i przez to jest przeuroczy :) a Kubus przypomina mi mojego pierwszego psiaka sprzed wielu lat :) obydwaj panowie są fantastyczni :)
  5. [quote name='Ikusia']No, to dzięki małej zmianie planów bazarkowych mam parę chwil. Zresztą przy tym upale padam na twarz, moje zwierzaki również. Co do multicytatu Krakowianka dała mi dokładne wskazówki, ale ja już chyba ślepa jestem i dalej nie widzę, gdzie ten multi. Obiecałaś - pokażesz. Dzięki. Tak, kocurki moje kochane, takie bidusie, a ja powoli tracę nadzieję. Oni troszkę siły w te upały. Co jeszcze mogę zrobić? Zapłakać?... Małgoska odwala kawał dobrej roboty. Fantów mam SPORO!!!! Doczekają się. Poza firankami mam np oryginalny bukłak na wodę z samej Afryki, zegar kuchenny w kształcie patelni, książki dla....zresztą, pożyjemy, zobaczycie.. Labki - z wczorajszym domkiem, do którego dałam namiary dla Barb to już trzy domki, żeby choć jeden wypalił. Tylko proszę o info o cd. To tylko babska ciekawość. A jeśli mam dostać Natalię na chwilkę, to pamiętaj, wycałuję stópki, nóżki i wszystko co dosięgnę...Umówimy się jeszcze, ale jak najbardziej wstępnie tak jak przez telefon, jesteśmy umówione. Dzisiaj wprawdzie Kejsi wyskrobała jakieś ogłoszenie, ale jeszcze nie widać na tablicy. Podeślę link, to zobaczycie kocięta, choć zdjęcia takie sobie. I nie chcę nic mówić, ale szykuje mi się chyba jeszcze coś. Jednak napiszę więcej, jak będą konkrety, ale jest niewesoło. [SIZE=5][B]Iwoniam, jak Ty nazywasz swoją aktywność " OSZCZĘDZAM SIĘ !" i "MAŁO robię" to ja się wypisuję z tego wątku! Babo, jak wrócisz do sił, to nas zamęczysz (hi,hi,hi)!!!! Wolę już zwiewać! [/B][/SIZE] Uparta jestem, owszem, ale wtedy, kiedy trzeba. A teraz trzeba. Staruszek onkowaty - czyżby sumienie ruszyło, nie daj Boże coś gorszego... I jeszcze jedno, rozmawiałam z wykładowcą - behawiorystą z Warszawy na temat Fiorda i kotki. Refleksje jak się spotkamy. Pewnie znów coś ważnego pominęłam...[/QUOTE] Iwonka malo jest zmęczona bo chciała jeszcze w nocy pomagać w bazarku :):) bo nie śpi i jak jedną ręką tuli Natalkę to drugą ma wolną :):) :):) bazary ustalone z Iwonią, puscimy dwa, z możliwością łączonych wysyłek, rozpoczną się w różnych terminach ale skończą w jednym... dajcie jeszcze chwilkę ....już niebawem ruszamy...
  6. [quote name='barb']Malgoska wyczyścilaś skrzynkę ?[/QUOTE] ano wyczyściłam :)
  7. mialam słabość do Karo teraz mam słabość do Karo i Kubusia :)
  8. [quote name='krakowianka.fr']wy macie slonce a my mamy deszcz :( (a to tez sa moje urodziny, snif snif.....)[/QUOTE] no tak krakowianko :) dla Ciebie również wszystkiego co najlepsze :)
  9. [quote name='majowa']ja też nigdy nie robilam , nie mówiąc że psa nie posiadam niestety dziś jestem jeszcze poza Krakowem, jakoś tak wyszło poprosiłąm węgielkową żeby napisała do ciebie jak teraz transport nie wyjdzie przywiozę maleńką za 2-3 tygodnie[/QUOTE] a kiedy ją przywozisz? mogę zrobic to PA tylko mi napiszcie jak?
  10. [quote name='majowa']ciocia węgielkowa z Kielc wysłała mi taka prośbę: Cześć, erka pyta, kto może zrobić PA w Krk, bo nie jest pewna kobiety chętnej na malutką Roxi. to jest ulica Różyckiego, okolice Ikei trafia się transport na dniach więc wizyta na cito[/QUOTE] Różyckiego to Azory, nigdy nie robiłam wizyt i nie mam pojęcia jak to się robi ale jeśli mi napiszecie co i jak to moge podjechac.
  11. [quote name='Romi']Zapraszam do oglądania świeżutkich zdjęć Rokusia w jego galerii (wystarczy kliknąć na zdjęcie) [URL="https://plus.google.com/photos/106680268194379670466/albums/5751382467193837089?banner=pwa"][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/1155/roki11.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] śliczny jest :)
  12. [quote name='Ikusia']Spoko, spoko, napracujesz się jeszcze. Pisałam, że nie będę prasowała, a chyba kilka rzeczy będzie tego jednak wymagało. Poprzeglądasz dokładnie, czy nie ma uszkodzeń itp. Nie chciałabym się wstydzić, a mogłam coś przegapić. Zwrotów nie chcemy. Myślę, że na wtorek będę gotowa z częścią fantów, napiszę na pw, to się umówimy na przekazanie. Reszta najwyżej zostanie na następny bazar. Sporo tego. Wszystko tak pięknie schnie, że pralka od wczoraj nie wyrabia. Nawet w nocy prała, tylko bez wirowania, żeby sąsiedzi mogli spać. Ale o 7 rano już hałasowałam. I muszę dokupić proszek i płyn do płukania, skończyło się i to i to. I obiadek ugotować, bo wczoraj brakło czasu i były... kanapki.[/QUOTE] u mnie też wczoraj nie było obiadu......
  13. To ja też się dołącze do życzeń :) Wszystkiego najlepszego :) Radości, miłości, szczęścia, kufereczek stóweczek i spełnienia marzeń :)
  14. jaka śliczna; podniosę malutką :):)
  15. [quote name='Ikusia']A ja piorę, piorę, piorę, piorę, piorę, piorę, piorę, piorę, piorę, piorę, piorę, piorę......[/QUOTE] ech, chciałam pomóc :( zamęczysz się ...
  16. [quote name='Ellig'][URL]http://www.dziennikpolski24.pl/pl/region/region-wielicki/1226789-gehenna-zwierzat.html,,0:pag:2[/URL][/QUOTE] cos makabrycznego, wyglad budynku juz nie spelnia wymogów schroniska a co w środku?
  17. [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/4849/pict0047f.jpg[/IMG] ja i tak jestem śliczniejszy i wszyscy to wiedzą :)
  18. [quote name='barb'][SIZE=3][B]Cioteczki i wujaszkowie [COLOR=#ff0000]- dziś ostatni dzień bazarku Malgoski. [/COLOR]Wszyscy powinniśmy pomóc poprzez zapraszanie, trzymanie na pierwszej i oczywiście kupowanie, tak żeby pieski mogły jak najwięcej zarobić[/B].[/SIZE]:lol:[/QUOTE] tak tak, proszę wykupić resztę towaru bo mam już nastepny:) teraz to będzie bazar na 200 pozycji!
  19. [quote name='Ania102']Aagata nie napisała mi jeszcze nr konta jak napiszę przeslę dalej, będzie wstawiała wpłaty ale myslę, że prowadzenie wątku najlepiej zostawić Tobie justysiek bo ona rzadko zaglada, z konta bedę mogła ja korzystać i wpłaty będę mogła wstawiać, tyle że jesczze nie mam nr. Właśnie wróciłam od suczki, przewiozłyśmy ja do koleżanki od której uciekła wcześniej, żeby nie siedziała ciągle w kenelu, w dodatku w nim musza być 3 miesięczne kotki, które na czas umieszcenia suczki były w transporterze. Co do weta to w chwili kedy znalazłysmy suczkę zawiadomiłyśmy straż miejską, żeby koszt sterylizacji i uspienia miotu został pokryty przez miasto, przyjechał lekarz dyżurny, to dobry weterynarz i chyba uznał to za najbardziej stosowne. Suczka mogła jechać do hycla ale wtedy nic byśmy o niej nie wiedzieli. W tym momencie sunia jest zabezpieczona w karmę przeze mnie i znajomą.[/QUOTE] żeby znowu nie zwiała? ma jakieś leczenie ? galastop np?
  20. jak tam Tamb? dajesz rade? Jak Kajtuś?
×
×
  • Create New...