-
Posts
20780 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Malgoska
-
śliczna malusia
-
[quote name='togaa'][B]Lolito[/B], żywiecki burak -to mu jodu trzeba .:razz: (zaraz mnie żywczoki pogonią za tego buraka :evil_lol: )[/QUOTE] haha dobre :):):):)
-
Lalunia już ma wspaniały domek ;)))))))))))))))
Malgoska replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
dziekuje za zaproszenie mam nadzieję, że tą zdzirę, która wyrzuciła malutką spotka taki sam los -
[IMG]http://img195.imageshack.us/img195/5498/pict0102b.jpg[/IMG] mordusia kochana, to spojrzenie!
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='burawska']My zwrócimy za transport, błagam..[/QUOTE] kiedy te zdjęcia były robione? Ile tam jest znowu piesków, ile owczarków boże to się nigdy nie skończy :( :( -
Kacper nareszcie ma swój własny dom :)) Powodzenia kochany :)
Malgoska replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
wpłaciłam deklarację stałą na Kacperka- maj i czerwiec. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Piękna jest. Podobna do liska. Szkoda, że tam trafiła. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata Balu']Czy ktoś mający kontakt z hotelem w Olkuszu mógłby sprawdzic czy psina z postu #2341 została dowieziona do Olkusza?[/QUOTE] pewnie Iwonka jak da radę jeszcze ...:) bedzie wiedziała z kim się kontaktować. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata Balu']Fundacja Proanimals otrzymała takiego maila: Witam, Zgłaszam się do Państwa o pomoc w sprawie tego oto pieska: [URL]http://psinka.cba.pl/[/URL] [COLOR=#4e3827][FONT=Verdana]Sprawa wygląda tak:[/FONT][/COLOR] [COLOR=#4e3827][FONT=Verdana]Jesteśmy z Warszawy i będąc na jedną noc w Podlesicach przyplątał się do nas piesek. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4e3827][FONT=Verdana]Właśnie ten ze strony powyżej. Biegał od człowieka do człowieka i był wyraźnie zagubiony. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4e3827][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4e3827][FONT=Verdana]Przybiegł do nas i poszedł za nami. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4e3827][FONT=Verdana]Pytałyśmy okolicznych mieszkańców, czy może to ich pies bo miał starą obrożę ale ludzie nie znali psiaka. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4e3827][FONT=Verdana]Pies położył się i nie mógł wstać. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4e3827][FONT=Verdana]Kiedy się podniósł nie mógł chodzić, właściwie chodził z wielkim trudem i bardzo cierpiał. Miał spuchnięte łapki, popękane poduszki i pełno kleszczy. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4e3827][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4e3827][FONT=Verdana]Zadzwoniłyśmy na Policję z prośba o informację, do kogo możemy zgłosić się o pomoc w okolicach Zawiercia i Kroczyc. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4e3827][FONT=Verdana]Odpowiedź to Straż Miejska. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4e3827][FONT=Verdana]Dzwonimy do Straży a tam dali nam telefon do faceta, który łapie psy dla gminy i odwozi do schroniska. Powiedzieli, że nie da się nic zrobić bo jest weekend. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4e3827][FONT=Verdana]Ponieważ z psiakiem było kiepsko zadzwoniliśmy po tego pana i to był chyba błąd. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4e3827][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4e3827][FONT=Verdana]Pan przyjechał, powiedział, że robi nam przysługę bo limit na psiaki już ma prawie wyczerpany. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4e3827][FONT=Verdana]Powiedział, że zabiera psa do przytuliska i tam przebada go weterynarza a potem trafi do schroniska. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4e3827][FONT=Verdana]Ja Panu zapowiedziałam, że będziemy się dowiadywać o losy psa i proszę o informację, gdzie trafi pies bo chcemy znaleźć mu dom. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4e3827][FONT=Verdana]Powiedział, że do przytuliska w Olkuszu i że będzie tam dzisiaj. Dodał, że psa i tak nikt nie weźmie bo jest to stary pies.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#4e3827][FONT=Verdana]Ten komentarz był dziwny bo pies był młodą suką. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4e3827][FONT=Verdana]Dzisiaj zadzwoniłam do schroniska w Olkuszu z pytaniem czy dostali psa z Podlesic. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4e3827][FONT=Verdana]Niemiły Pan nakrzyczał, że nie ma takiego psa. Zadzwoniłam do tego hycla i ten powiedział, że odwiezie psa do Olkusza jutro. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4e3827][FONT=Verdana]Będąc pewne, że pies trafi do Olkusza zrobiłyśmy stronę i szukamy jej domu.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#4e3827][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][COLOR=#4e3827][FONT=Verdana]Bardzo chciałyśmy pomóc tej suczce a chyba przez nas trafiła w ręce sadystów. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4e3827][FONT=Verdana]Jestem w Warszawie i nie mam za bardzo możliwości jechać i sprawdzić czy ten pies będzie w tym przytulisku, [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4e3827][FONT=Verdana]czy ten hycel rzeczywiście go odwiezie tam, czy nie przywiąże w lesie. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4e3827][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4e3827][FONT=Verdana]Mogę tylko dzwonić i liczyć na dobrą wolę tych ludzi w udzielaniu jakichkolwiek informacji. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4e3827][FONT=Verdana]Może Wy macie jakieś możliwości albo wiecie co zrobić, żeby ten pies trafił choćby do schroniska. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4e3827][FONT=Verdana]Proszę o pomoc. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#4e3827][FONT=Verdana]Pozdrawiam[/FONT][/COLOR] [COLOR=#4e3827][FONT=Verdana]Iwona [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT][/COLOR][/QUOTE] o Matko, jaka biedna, jaka wystraszona -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
to Mikrus ma już nowy domek? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ikusia']No cóż, same dobre wieści ostatnio i żeby nie zapeszyć odpukuję w niemalowane. Mmd, Ty się dobrze zastanów, czy będziesz miała powody do "ryków", bo jakoś tak mi się coś roi, że Gucio może zostanie na stałe? Piękność nad pięknościami, ułożony, grzeczny, Kelbi się nie nudzi - na pewno chcesz go oddać;-)? A insektom życzę szczęśliwego zakończenia, czyli własnego "M3". Oby jak najszybciej. U mnie również dobry (na razie) dzień. Mama czuje się w miarę (!) dobrze, jeszcze bez zastrzyków, chociaż nie rewelacyjnie. Dwoje dzieciaczków otwiera oczka, trzeci podgląda jednym, czwarty ma jeszcze zamknięte. Spieszą się, żeby nas zobaczyć:evil_lol:. I rewelacja - Rosa załapała jakie pyszności przybrana mama ma w brzuszku. Sama jeszcze nie znajdzie cycusia, ale naprowadzona przysysa się i ciągnie jak pijawka:cool2:. Żałujcie tylko. że nie słyszycie, jakie przy tym wydaje dźwięki. Pierwszy raz mam maleństwa z mamą. Ten obraz zachowam głęboko w sercu do końca życia. Niepowtarzalne doświadczenie. [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/1787/20120513128.jpg[/IMG] Wiem, że jestem na tym wątku gościnnie. Jeśli komuś to przeszkadza to piszcie śmiało.Wyniosę się i zrozumiem.[/QUOTE] słodkości niezapomniany widok -
Roki - owczarek collie wyłowiony z rzeki. Potrzebna pomoc finansowa !
Malgoska replied to Lucyja's topic in Już w nowym domu
śliczny chłopczyk -
oczywiście, gospodaruj jak chcesz na Twoje psiaki.
-
14 sto letnia suczka, ma guza na listwie mlecznej, lekarz chce operować. W jednym zabiegu chce usunąć obie listwy mleczne oraz zrobić sterylizacje. Czy jest to mozliwe? Suczka w typie ONka. Miała robione rtg płuc - nie ma zmian przerzutowych, usg - jest ok, badania morfologiczne ok. Nie słyszałam jednak aby w jednym zabiegu usuwano dwie listwy wraz ze sterylizacją. Czy jest to możliwe? dziękuję za odpowiedź.
-
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
Malgoska replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Kochana malutka. Dobrze, że się pilnuje. -
przelałam pieniążki dla Kajtka proszę o potwierdzenie na wątku bazarku jak dojdą.
-
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
Malgoska replied to toyota's topic in Już w nowym domu
kochana malunia Nineczka -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Chyba się portale zacięły... nikt nie telefonuje o maluszki :( nawet te umówione osoby się nie odezwały.. Mam nadzieję, że wszyscy zapracowani i wieczorem się telefon rozdzwoni.[/QUOTE] i zbliżają się wakacje, nie chce nawet mysleć co się będzie działo.... ile nowych piesków się pojawi :-(:-(:-( -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Krakowianka - super ogłoszenia, piękne.