Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. [quote name='KWL']Morisowa odwiedziła Leo w piątek. Sprawozdanie z wizyty spisze jak tylko wróci do Warszawy ( obecnie nie ma dostępu do netu )[/QUOTE] czekamy na wieści :)
  2. co tam u maluszka? a czy próbowałaś może pływanie dla małej?
  3. [quote name='elaja']Iwoniam , ogromne podziękowania za odkołtunienie Bezika :loveu::loveu::loveu: I żeby było jasne[SIZE=4][FONT=arial black] - [B]jesteś wspaniałą mamą [/B]:lol: - i nawet nie próbuj myśleć inaczej :cool3: Natalka jest cudowna :multi:[/QUOTE] [FONT=arial][SIZE=2]potwierdzam :):) cudowna dwójeczka dogomaniaczek :):)[/SIZE][/FONT] [/FONT][/SIZE]
  4. Kochany musi nadrobić wszystkie lata poniewierki.
  5. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/577/20120623314.jpg/"][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/3493/20120623314.th.jpg[/IMG][/URL] sliczne maleństwo, tu wygląda jakby chciał komuś przyłożyć.... Poznałam dziś dwie piękne Panie :) jedna do zacałowania, malunia, śliczniunia, kochana :) Iwonko, Natalko miło Was było zobaczyć na żywo i poznać :)
  6. [quote name='margoth137']Teofil dziękuje cioci Małgoska za listek karsivanu i śle buziaki:loveu: a tu fotka obrażonego kawalera:) powód: kąpiel:siara: maluszek kochany, co ta Pani Ci zrobiła :):) będziesz jeszcze piękniejszy :)
  7. [quote name='paula_t']Z oczu leci mu troszkę wydzieliny, nie wiem czy to objaw kociego kataru. Jeszcze z takim maleńkim kociakiem nie miałam do czynienia- zatacza się, jak chodzi, wzrok chyba też nie do końca ok, bo jak macham mu palcem przez noskiem, to nie nadąża.[/QUOTE] byłaś z nim u weta?
  8. [quote name='majowa']no dobra sprawa się rozwiązała częściowo poszłam tam pukać jeszcze raz i po drodze spotkałam chyba jedyna sasiadke, która jest normalna od słowa do słowa wylazłyśmy na jej balkon bo lepiej widać (mam takie balkony narożne wzdłuż budynków) i okazało się ze psiak ma otwarte wejscie do domu, tyle że siedzi sam i dlatego płacze właśnie zamelinował sie w domu biedny psiak, mam wrażenie że oprócz tego że "wypada takiego mieć" ci ludzie sie nim nie zajmują, to raczej dekoracja niż członek rodziny[/QUOTE] biedna psina :( szkoda go :(
  9. [quote name='majowa']on sie biedak stresuje jak ktos wyjdzie na balkon to sie uspokaja więc stoje na balkonie i gadam do siebie :([/QUOTE] to miło z Twojej strony :) też bym tak zrobiła :)
  10. [quote name='majowa']mam sąsiadów o bardzo małym rozumku maja Yorka w sumie fajny psiak choć jazgotliwy, wyprowadzają go jedynie na balkon :mad:i ponoc to praktyka normalna na takich osiedlach jak moje, to sie nazywa pies balkonowy dziś jednak przegieli, albo ich w domu nie ma albo specjalnie zamkneli psiaka na noc na balkonie, niby ciepło ale psiak skomli i płacze juz pół godziny aż mnie sie serce kraje, nikt nie odbiera domofonu więc zakładam że wyszli :([/QUOTE] brak słów :(
  11. [quote name='justysiek']tzn.? ona siedzi tam skąd miala zabrane szczeniaki, to jej dom, tam czuję się bezpiecznie.[/QUOTE] biedna - idzie tam w nadziei, że je znajdzie :(
  12. [quote name='justysiek']znalazła ją Ania:loveu::multi: była w tym lesie. obecnie siedzi na lańcuchu, żeby nie zwiała, nie ma co ryzykować bez sterylki. prosimy o deklaracje i rozsyłanie wątku. ona mogłaby jechać do Jagga ale brakuje deklaracji...[/QUOTE] może ona do 'kogoś' chodzi do tego lasu?
  13. [quote name='togaa']Kochani, bardzo proszę o porozsyłanie. [B]Lobaria[/B] zrobiła [B]Misi[/B] wydarzenie, ale marnie idzie... [URL]http://www.facebook.com/events/258781190890793/[/URL] [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/3692/20120618046.jpg[/IMG][/QUOTE] jaka biedna, myślałam, że to zdjęcie ze schroniska taka mała i taki łańcuch :(
  14. Chętnie zobaczę Lolusia na workach :)
  15. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228555-wielkie-kupowanie-na-pieski-z-Amoka-do-01-07-2012-do-godz-22-00[/URL] zapraszam dziś u mnie duuuuużo wrażeń....:)
  16. pokryję 1 zabieg, podajacie nr konta, trzeba go ratować, może uda się tak jak z Lolusiem. Na pewno się uda.
  17. znalazła się? podajecie jej ten galastop? powinno to już trochę działać, już minęła chwila... żeby się znalazła bidula.:(
  18. Jak fajnie, że Liska znalazła domek :):) czekamy na fotki :):)
  19. [quote name='Ania102']Mam bardzo zła wiadomość sunia znowu zwiała, ogrodzenie wydaje się szczelne,niestety Ania zadzwoniła do mnie dziś z tak złą informacją. Pojechałam oczywiście na to miejsce gdzie była ze szczeniakami ale tam nie ma. Nie wiem co ewentualnie zrobić. Ania nie ma możliwości zamykania jej gdzieś a w domu ma koty. Trzymanie jej w kenelu nie jest dobrym rozwiazaniem, nie mam pomysłu. Mam tylko nadzieję, że wróci.[/QUOTE] to smutne :(
  20. jaki śliczny ! musi się udac tak jak z Lolusiem ! Musi! Macie ten nivalin?
×
×
  • Create New...