-
Posts
20780 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Malgoska
-
zapraszam na bazar, może znajdziecie coś dla siebie [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228045-Dla-ka%C5%BCdego-co%C5%9B-fajnego-do-16-06-12-do-godz-22-00[/url]
-
BAJKA-wilczasta SZARA sunia-po gigancie sama wróciła do domu
Malgoska replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228045-Dla-ka%C5%BCdego-co%C5%9B-fajnego-do-16-06-12-do-godz-22-00[/url] zapraszam na bazar -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228045-Dla-ka%C5%BCdego-co%C5%9B-fajnego-do-16-06-12-do-godz-22-00[/url] zapraszam na bazar -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
cudne te szczeniaczki -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Jak czuje się Iwonka i maleństwo? -
śliczny wujaszek teraz będzie miał zajęcie, będzie się kotkami opiekował :)
-
[quote name='togaa']Jestem pewna że nie ugryzła, tym bardziej że Pani jakoś się nie zgłosiła z tym ugryzieniem do lekarza.(a pies nie szczepiony). Wiocha gdzie sunia mieszka podlega pod Schron, gdzie opłata za przyjęcie psa którego oddaje właściciel wynosi [B]1500 zł !!!!!!![/B] Łatwiej więc posłużyć sie bajeczką o ugryzieniu i psiaka zlikwidować. [B]Nika,[/B] a kto by z nia miał pracowac ,.jak babcinka ma 96 lat i sama ledwo chodzi ?.Sunia bez szczepień, nie chodzi na smyczy,przerażona sytuacją. Tak czy owak mamy nóż na gardle co z nią dalej zrobić?[/QUOTE] mandat za brak szczepienia dla paniusi a gdzie teraz jest piesek?
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Jak dobrze, że kolejny piesek szczęśliwy. -
[quote name='Agata Balu']Liska jest albo krzyżówką, albo nawet rasowym czechosłowackim wilczakiem. Załączam link do zdjęć wyszperanych w Internecie pod hasłem "czechosłowacki wilczak": [URL]http://www.google.pl/search?hl=pl&cp=13&gs_id=aa&xhr=t&q=czechosłowacki+wilczak&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&biw=1200&bih=672&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=4ZLPT7-oJYPLsgapqsyGCw[/URL] Można ją śmiało tak ogłaszać.[/QUOTE] no podobna śliczna psinka
-
[quote name='togaa']Dostaliśmy zgłoszenie z jednej z Lecznic, że do uśpienia przyprowadzona została 6 letnia, przerażona, śliczna sunieczka. Misia należała do samotnie mieszkającej 96 letniej Pani, którą opuściły siły i zdrowie.Sunia rzekomo ugryzła Pania . Jest na obserwacji. Musimy szybko znależć jej jakis tymczas... Wstawie link jak założę watek; [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/5923/kulka0032.jpg[/IMG] [/QUOTE] jaka śliczna i przerażona, akurat ugryzła kogoś... paniusia się chciała pozbyć psa i tyle...
-
piękne maleństwa
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Czeka Cię mnóstwo pracy...[/QUOTE] wiem, wiem, przerabiałam to już nie raz .....:):):) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Fanty na bazar dotarły. Proszę wszystkich ofiarodawców o podanie sugerowanych cen na pw. Nie chciałabym, żeby potem okazało się, że coś zostało źle, za nisko wycenione.... Fanty są przeróżne. Będzie wypasiony bazar. Zaraz zabieram się za przygotowanie. -
No co tam u Lolusia słychać?
-
BAJKA-wilczasta SZARA sunia-po gigancie sama wróciła do domu
Malgoska replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
jak dobrze :) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Magda L. to ja ;)[/QUOTE] Tak myślałam....:) Czekamy.... -
BAJKA-wilczasta SZARA sunia-po gigancie sama wróciła do domu
Malgoska replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Rozglądnę się jak będę w okolicy. Czy są jakieś nowe informacje? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Dostałam zdjęcia fantów od barb i Magdy L. Czekam na reszte :) Wojtek przydałaby się jakaś informacja na temat piesków i ich zdjęcia.