-
Posts
20780 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Malgoska
-
Pechowy kaukaz Leo - znalazł szczęście. I dom!:D
Malgoska replied to _gos_'s topic in Już w nowym domu
co tam słychać u Leona? -
jak tam nasza mała uciekinierka???
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Szukam dobrych zdjec Kory i Sarenki z tekstem do ogloszen, przekoppalam ile moglam i nie znalazlam....Czy ktos moze mi podac numery postow, gdzie sa dobre zdjecia Kory i Sarenki oraz tekst.[/QUOTE] 101 post 2504 109 post 2725 -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
Malgoska replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Ja mam propozycję - skoro szczeniaki zostały uśpione (o czym nawet nie chcę myśleć :-() i ich już po prostu nie ma to darujmy sobie proszę zdjęcia suczki ze szczeniakami z pierwszej strony - to wywołuje tylko niepotrzebne dyskusje. Każdy ma zdanie na ten temat, ja też bym nie zgodziła się żeby suni uśpić wszystkie, ale skoro się tak stało i temat już zamknięty to[B] usuńcie proszę te zdjęcia[/B]. No chyba, że jesteśmy masochistami i uwielbiamy się torturować tego typu obrazkami... Ja mogę zadeklarować 10zł na miesiąc.[/QUOTE] też się podpisuję pod usunięciem tych zdjęć -
[quote name='majku33krakow']W NIEMCZECH POZUCONO PSY W KONTYNERKACH DWÓCH,MOŻE KTOŚ POZNAJE TE PSY? https://www.facebook.com/media/set/?set=a.470415299652389.121895.331634416863812&type=1 matko, kiedy to się skończy :(
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr']male w klatce to tez moze byc mini pies czy mowimy raczej o kroliku itp? psa w klatce nie będę trzymać :( mini pies - wrócimy do tematu po wakacjach; taki do łóżka najlepiej :) w klatce - królik, chomik, świnka....:) widziałyście to? masakra [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.470415299652389.121895.331634416863812&type=1[/URL] -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
Malgoska replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania102']Malgoska a jakbym przesłała Ci fanty? Może justysiek 1 wystawi.[/QUOTE] możesz wysłać, można też zrobić tak jak mówi krakowianka, porobisz zdjęcia wyślesz do kogoś, ktoś będzie nadzorował bazar ale potem pieniądze będą wpłacac do Ciebie i Ty będziesz wysyłać. Trochę to jednak skomplikowane w momencie gdy np ktoś chce zapytać o jakąś rzecz dokładniej a krakowianka jej nie będzie miała przy sobie żeby odpowiedzieć... zadecyduj, my jesteśmy chętne do pomocy. -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
Malgoska replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='zachary']Jak tam, Nineczka już nabotoksowana?[/QUOTE] też jestem ciekawa co u Farciulki? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
To jakaś masakra ten Olkusz? Kto za tym stoi? Czy gminy nie są zainteresowane faktem, że płacą za psa kilka razy?? Ja nie wiem kiedy u nas będzie normalnie. Bazarek zrobię oczywiście. W sobotę kończy się ten, jak się uda zaraz wystawię następny. Dojdą rzeczy od mmd, są jeszcze te, które się nie zmieściły w tym, poza tym Wojtek dzwonił, że ma kilka worów, w weekend się mamy spotkać, Iwonka też coś ma, Ikusiowe firmanki. Teraz będzie bazar za bazarem, trzeba zbierać kaskę na pieski, ja tylko tak na razie mogę pomóc....no i ewentualnie mogłabym zaadoptować coś małego w klatce.... Młody męczy mnie o drugiego psa, może wymęczy ale dopiero po wakacjach :) wtedy się będziemy decydować.... -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/mirka2/mirka13[/IMG] cudowny usmiech :) -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
Malgoska replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania102']Agato69 niestety nie było innego wyjscia poza wysłaniem suki ze szeniakami do hycla, czego ja bym nie zrobiła. Szukałam tej suni przez 5 dni po 12 godzinach pracy z dwoma emerytkami, niestety nie udało nam sie wczesniej jej znaleźć. Po znalezieniu suczki powiadomiłysmy SM i dlatego sterylizacja i uspienie miotu idzie na ich koszt. Musimy zebrac deklaracje na suczke, dzis została zbadana przez wet, po pracy do niej pojadę. Obecnie i opiekuje się nia pani ktróra ma pod opieka kilkadziesiąt bezdomnych kotów i kilka psów i sama bardzo potrzebuje pomocy, dlatego najlepiej będzie jak najszybciej pojedzie do dt. Tylko do tego potrzebne sa deklaracje. Czy ktos mógłby zrobić bazarek, mam fanty niestety ze wzgledu na brak czasu nie jestem w stanie go wystawic.[/QUOTE] ja robię bazarki ale niestety mieszkasz daleko..... -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
Malgoska replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='justysiek']ech ja też mam inne zdanie ta ten temat, ale cóż... szkoda mówić spisałam w 1 post deklaracje.[/QUOTE] daj znać jeszcze gdzie wysłać pieniążki -
Kacper nareszcie ma swój własny dom :)) Powodzenia kochany :)
Malgoska replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
wpłaciłam deklaracje za lipiec i sierpień -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
Malgoska replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='justysiek']chciałyśmy, ale wetka się nie zgodziła, powiedziała, że albo wszystkie albo żaden, nie można robić selekcji.[/QUOTE] a czy zadbała o to żeby jej wstrzymać laktację? od razu powinna jej dać zastrzyk a po jakimś czasie sterylka dopiero. Boże jak ona cierpi. Spisz prosze ile masz deklaracji i wpłat, żeby było wiadomo na czym sunia stoi. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']WIDZIELIŚCIE?? [B][/B][URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/transporter_klatka_dla_psa/wozek_kolka/218899?unique=HTML182[/URL][/QUOTE] no, prawie jak dla dzidziusia...:) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
chyba jakieś ciężkie dni nastały ludzie zmęczeni, emocje biorą górę na bazarku coś też stanęło ale jest pare stówek nie obrażac się :) tylko dawać reszte będziemy wystawiać następne, firanki, ciuchy co macie - pieski czekają wszystkie !!!! -
[quote name='xxxx52']co to oznacza dla seniora? czy decyzja jest nieodwolalna?[/QUOTE] straszne jest to jacy ludzie tam pracuja, myslę, że ta baba nie miała się czego doczepić to znalazła psa.... jest bez serca, o jakiej decyzji pisałaś, dostaliście decyzje? Czy druk spiwet po kontrolny z adnotacją poprawy w kolumnie przy pomieszczeniach biurowych? A powiatowy tez taki bez serca? Napisz mi co dalej z tym pieskiem?