Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. [quote name='karusiap']Siedza i mysla jak znowu komus dokopac.....Owieczko... Dziekuje elaju.... Serce mi peka caly dzien, wycalowalam pysia dzis na wszystkie strony...jutro raniutko po pracy jade do niego...Choc chcialabym by zasnal spokojnie.... I tu moze nie miejsce na to,ale zycze skurwysynom, ktorzy doprowadzili do tego swoim zaniedbaniem,zeby zdechli w meczarniach, bo tak by umieralo moje Sloneczko, gdyby moj Tata go nie zabral.....[/QUOTE] To smutne Karola, ale przynajmniej ostatnie dni ma takie jakie powinien mieć całe życie. Dzieki Tobie. To życzeń się dokładam, każdemu, który czyni źle zyczę tak samo.
  2. Farciunia kochana, szczesliwa jest to szaleje.
  3. biedny Teoś, może te zastrzyki coś dadzą.
  4. może jest u was, gdzieś się schowała?
  5. czy ona uciekła z ogrodzonej posesji?
  6. [quote name='mmd']A może poszukać na forum ludzi od borderów, a jeszcze lepiej borderowego innego forum? To zawsze jakieś szanse. [URL]http://sos-borderom.pl/[/URL] *** Ja melduję, że już po telefonie z p. Anią oraz kilku sms-kach i dwóch zdjęciach Gucia na komórkę :) Gucio miał nie spać w łóżku, ale dziś wlazł i podoba mu się. Uprzedzałam o konsekwencjach ;) Śpi tez w swoim posłanku i uwaga - zamerdał :) Pani jest bardzo zmartwiona tym, że mu smutno, ale chyba najgorsze za nim, już zaczepia łapiną o głaski, no i ten ogonek :) Jak ja lubię takie domki :) [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/2933/20120527192539.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/738/20120527193726in.jpg[/IMG][/QUOTE] musi się przyzwyczaić, ale jak bedą tak o niego dbać to na pewno się rozweseli. Czy Iwonka jeszcze 'dwa w jednym' czy już nie?
  7. ojej Gucio w nowym domku:):):) może Pani dołączy i zda relacje na bieząco? Ale fajnie. :):)
  8. [quote name='karusiap']Weroncia w nowym domku co raz lepiej. Dostalam pare zdjec:)Tylko nie mam jak ich pokazac bo mam je na moim koncie na orange, poniewaz moj tel nie przyjmuje mmsow i tam je ogladam. A dzis do odmku pojechal Konik/Kucyk:loveu:I to naprawde do cudownego domku!!! Aneta i Maciek (nowi Panstwo) zastanawiali sie tez nad Cygankiem,ale chlopka jest super zsocjalizowany i doszli do wniosku,ze Konikowi bedzie trudniej o dom. Ich nie przeraza zalatwianie sie w domu i wszelkie problemu, dodatkowo maja super sunie Fifi co na pewno pomoze w socjalizacji. Przed chwila rozmawialamz Anetka i nasz Pan daje brzusio do glaskania i chodzi juz po domku:loveu: W srode wizyta przedadopcyjna dla Kropki:) weroncia to teraz Lala a Konik/Kucyk ma na imie Loko:) A wogole to chlopak znalazl dom tak,ze Aneta spotkala na spacerze Pancie z Lala i sie zakochala. Dowiedziala sie,ze jest wiecej takich psiakow do adopcji i w ten sam dzien byli w hoteliku:)[/QUOTE] ale świetne wieści, super!
  9. [quote name='krakowianka.fr']OK, zapakuje dzis, wysle jutro, list bedzie do polowy przyszlego tyg u ciebie :) Plakat tu: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/406/olkuszpseudoschroniskoj.jpg/"][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/4398/olkuszpseudoschroniskoj.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Mozna go wydrukowac dosc duzego, mam go tez w PDF i PPT (dla chetnych przesle na meila) Ide go znow powysylac do ludzi z Dogo z Olkusza i okolic.[/QUOTE] ja chce ten plakat, porozwieszam gdzie dam rade.
  10. dobrze, że juz po... malutka szybko wróci do zdrowia
  11. [quote name='iwoniam']dziś o 8ej rano konsultowałam z panią doktor szczeniaczki ich mamę. Nie było już brzydkiej kupki, zjadły stertera, do popołudnia dostaną jeszcze drugą dawkę leków. Dziękuję Wam za wieści o Muszce i Pchełce. Rozmawiałam z panią Magdą o Puni, ale nic mi nie mówiła o behawioryście. Być może to wyszło w ciągu ostatnich 2-3 dni. odświeżyłam sporo piesków w ogłoszeniach, Czarnym zajmę się później, teraz nie dam rady. ps. nie cierpię szpitali, yhh ![/QUOTE] Trzymaj się cieplutko i szybko wracaj. Nie przejmuj się depresją po.....:) szybko mija
  12. [IMG]http://s18.postimage.org/s7wlrwc3d/000_4964a.jpg[/IMG] piękny pies i jaki smutny
  13. kurcze, nie tocze wojen i nigdy nie miałam takiego zamiaru...:(
  14. [quote name='Foksia i Dżekuś']A kto i gdzie ma te psy zabrac? a jak w lutym pisalysmy o tym na drugim watku psów z Ostrowaca ,ze tam własnie wylądowały , właśnie w Kłaju i że tam jest źle , mimo że wtedy była 1/3 psów to zostałysmy zakrzyczane i nazwane kłamczuchami:shake:[/QUOTE] ok. nie znam tematu.
  15. [quote name='Justyna Lipicka']ostatnio o tym miejscu była UWAGA w tvn i chyba nic nie pomogło:( upsss widziałam to jednak w TVP Kraków a nie w TVN-ie, ale jeśli ta kontrola nic nie pomoże to może warto zgłosić do Uwagi?[/QUOTE] Boże drogi, to się nigdy nie skończy, a czemu oni tych psów nie zabrali?
  16. szkoda, że maluszek nie żyje, na co był chory?
  17. Wspaniałe jest to co zrobiłaś.:):) Teos szczęśliwy.
  18. Jak fajnie, że wszystko się dobrze skończyło dla psinki.
  19. [quote name='karusiap']Trus czuje sie bardzo zle:( Jest bardzo slabiutki:( Bylismy dzis u lekarza....dostal zastrzyki. W poniedzialek ma dodatkowe badania.... Bardzo sie martwie:([/QUOTE] ojej to niedobrze, trzymaj się maluszku
  20. [quote name='iwoniam']nio to najwyżej wszyscy spotkają się u mnie :) heh albo TŻ pomoże.. jakoś to zrobimy ;) [URL]http://www.facebook.com/profile.php?id=100003550449356[/URL] psy z Olkusza, zapraszam :)[/QUOTE] No dzidziuś na pierwszą... ale wszyscy damy radę, ja na razie trochę z boku bo moja niunia po operacji, ale rozpytuję o domki dla piesków u znajomych. :)
  21. czy to Kajtuś w nowej odsłonie??
×
×
  • Create New...