-
Posts
20780 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Malgoska
-
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
Malgoska replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
gdzie jest sunia? jakie to województwo i u kogo jest? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr']Czytaliscie moze juz na ten temat? Korabiewice: [URL]http://schronisko.info.pl/o-nas/aktualnosci/74-zwierzeta-z-korabiewic-maja-czas-do-pazdziernika?utm_source=getresponse&utm_medium=email&utm_campaign=newsletter_aktywisci&utm_content=Zbiórka+na+Korabiewice!+|+list+do+Komisarza+-+8hours+|+zagłosuj+i+pomóż+szukać+domów[/URL][/QUOTE] tyle te zwierzęta przeszły i teraz jeszcze to, tylko usiaść i płakać, co one zawiniły :( -
[quote name='Poker']Ciekawe czy Leoś pływał dzisiaj?[/QUOTE] no też jestem ciekawa co dziś robił
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr']wyslalam do 31 osob PW i 6 wpisow do profili mam nadzieje, ze beda jakies wizyty na watku bazarkowym jak tylko bedzie nowy bazarro, to tez trzeba bedzie (proponuje wklejac max 100 rzeczy, inaczej strasznie sie dlugo to wszystko laduje i ludzie moga miec problemy ze sprawdzeniem strony 2 itd na bazarku zanim im cierpliwosc sie skonczy..... ;) )[/QUOTE] w sumie racja, będę robić mniejsze :) -
[quote name='b-b']Kochane Cioteczki zaglądające do Leosia bardzo proszę podrzucajcie chociaż trwające dla małego bazarki :) Małgoska - dla dzieci: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228748[/URL] Iwona71 - różności, głupotki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228313[/URL] Nikaragua - skarpetki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228739[/URL] b-b - figurki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228794[/URL][/QUOTE] koniecznie zapraszamy :)
-
Pechowy kaukaz Leo - znalazł szczęście. I dom!:D
Malgoska replied to _gos_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='_gos_']Udało mi się w końcu wystawić bazarek biżuteryjno-kosmetyczny: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228910-Piękna-biżuteria-markowe-perfumy-i-kosmetyki-na-kaukaza-Leo-do-12-07?p=19311980#post19311980[/URL] Bardzo proszę o podnoszenie. Później jeszcze zrobię bannerki. Co do wystawiania - największą pracą jest zrobienie i obrobienie zdjęć i zrobienie opisów. Wystawienie tego bazarku zajęło mi dużo czasu, bo mam ogrom swojej pracy i tak to robiłam na raty... Z tego co wysłała adrianaaa i z innych zebranych rzeczy chcę jeszcze wystawić dwa bazarki: ciuchowo-butowy i z rzeczami do domu. Jeśli macie takie rzeczy, proszę podeślijcie mi zdjęcia i opisy na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] A jeśli ktoś chciałby się nauczyć robić bazarki, to ja chętnie wyjaśnię, jak to robić. To nie jest wcale trudne.[/QUOTE] piekny bazar:) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr']mam kilka nowych kontaktow ktore kupuja na bazarkach, wysle do nich zaraz zaproszenia :)[/QUOTE] super:) może jeszcze ktoś coś :) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr']a mozew go tzreba bardziej rozeslac, ja sie angazuje do wyslania do jeszcze 20 osob,jak kazdy zrobi to samo, albo awet tylko 10, to zabaczyciew jak wszystko zostanie wykupione ;)[/QUOTE] ja rozsyłam gdzie się da juz mnie wywala z dogo za to spamowanie.....z kilkadziesiąt zaproszen poszlo i codziennie sa dosylane ale wakacje, teraz ciezko bedzie targowac... -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Szkoda, że na drugim bazarze Malgoski ostatnio jakiś zastój. Chyba piekna pogoda i rozpoczynający się sezon wakacyjny działają przeciwko nam...[/QUOTE] no a najbardziej zainteresowany podrzucił go 1.:( -
o jak dobrze :)
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7469247076/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8017/7469247076_4426b7bfa0_z.jpg[/IMG][/URL] widzę, że obie 'sarenki się już przytulaja' to dobrze; a gdzie to maleństwo co tak się bało? -
Pechowy kaukaz Leo - znalazł szczęście. I dom!:D
Malgoska replied to _gos_'s topic in Już w nowym domu
w zasadzie to zdjęcie w tym kojcu niewiele się różni od zdjęcia ze schroniska, które robiła toyota, chyba tylko bardziej smutny jest. Nie znam sie na kaukazach, wiem, że wszystko wygląda inaczej z pozycji klikania i z pozycji przebywania z psem w realu ale on wcale nie wygląda lepiej, nie wiem czy toyocie o taką zmianę chodziło? ta sierść taka zaniedbana, te oczy wołające o pomoc, płakać się chce. [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg845/scaled.php?server=845&filename=dsc10281024x678.jpg&res=medium[/IMG] [IMG]http://i1217.photobucket.com/albums/dd399/VitoRoxa/7.jpg[/IMG] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Iwonka podaj namiary na wysłanie kaski, jeszcze tylko 1 osoba nie wpłacila ale juz pieniązki leca...400 zl :) -
Jest cudny:) Maluszek kochany musi wstać:)
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ikusia']Malgoska, wysłałam ponownie wiadomość na pw. Wybaczcie mi, i choć tyle się dzieje na wątku, nic dzisiaj nie piszę, bo jestem wykończona. Idę spać. Powiem tylko, że u mnie żyjemy i jeszcze dajemy radę, choć telefonów adopcyjnych brak;( Zero. Co ja zrobię z tą gromadą?[/QUOTE] okres wakacyjny :( -
Pechowy kaukaz Leo - znalazł szczęście. I dom!:D
Malgoska replied to _gos_'s topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i1217.photobucket.com/albums/dd399/VitoRoxa/7.jpg[/IMG] Boże, jaki on jest smutny :( -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
Malgoska replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
dostałam jakieś dwie czerwone bluzki i jakieś poduszeczki, czy to są fanty na bazarek? Nic takiego nie kupowałam a nie było informacji w środku. -
Pływaj do góry Leon:)
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='wojtuś'][B]Goldenku[/B] i ja też kliknąłem:) również z sentymentu do rasy, mój pierwszy piesek był białym mixem Goldena:) [B]Małgosiu[/B], jeśli powiesz wojtuś przywieź fanty, to przywiozę- na bazarek na pieski, obojętnie który będziesz robić, odebrałem od p. Sylwi dwie reklamówki drobnostek "na pieski", Szila sunia ON która przyjechała ze schronu od bico - witała się, machała ogonem - szczęśliwy kolejny pies:) P. Sylwia dalej będzie zbierać od znajomych fanty .... dla nas "na pieski"[/QUOTE] [quote name='majowa']jak będziecie chcieli to ja mam kolejne reklamówy nie chciałam zwalać już na głowę, ale jakby co to są :diabloti: Guciol wziął cioteczke na przetrzymanie i tyle :loveu:[/QUOTE] fajnie, fajnie, pieski będa miały kaskę pierwszy prawie rozliczony 2 osoby mi nie wpłaciły ale chyba przeleję iwoniam to co jest a jak wpłynie reszta to dorzucimy. Drugi trwa i na dniach ruszy trzeci na razie z tego co mam a jest tego sporo .... Oczywiscie dobrze jest odnowić fanty i rzucić cos innego. Jakoś się Wojtuś umówimy może w przyszłym tygodniu co? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Żyjemy. Jak pisałam u Baloniarek - Guciol chodzi teraz spacery po lesie i jest niesamowicie szczęśliwy - wącha, ogląda świat cały, tarza się w trawie, szczęśliwy pies i tyle :) Łapa mu czasem dokucza, staram się go nie forsować, ale trochę niech łazi, tyle jego używania życia, CaniAgil od ok. 10 dni dostaje i zobaczymy. Bardzo boi się, że go gdzieś zostawię, wywiozę do dziwnego miejsca albo do obcego domu... a więc: proponuję zdjąć go z pierwszej strony ;) Gucio znalazł dom :)[/QUOTE] :multi::multi::multi:wiedziałam, wiedziałam, wiedziałam :multi::multi::multi: hurrrrrrrrrrra:) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
daje rade jeszcze jeden puszcze niebawem:) -
[quote name='togaa']Dzisiaj zadzwoniłam nie w porę, bo właśnie[B] Leoś[/B] był rehabilitowany i nie można było spokojnie porozmawiać. Ponoć wczoraj z nadmiaru bodżców dostał takiego ataku głupawki , że trudno go było uspokoić. Jakby nowe życie w niego wstąpiło. Prosiłam o zdjęcia, bo też jestem tych zajęć ogromnie ciekawa...[/QUOTE] tyle dobrej energii mu ślemy wszyscy, że musi Leoś wyzdrowieć :):)
-
Trzymamy. Zdrowiej malutka.