-
Posts
20780 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Malgoska
-
niech Ci wet przepisze Milgamma N - to jest lepsze od tego wycofanego, oprócz wit b12, zawiera dodatkowo B1,B6; wszytko ma działanie neurologiczne i dodatkowo jeszcze ma w sobie substancje przeciwbolową, że podawanie zastrzyku nie boli. Jest dostepna w obrocie.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228555-Markowe-ciuchy-i-nie-tylko-na-pieski-z-Amoka-do-01-07-2012-do-godz-22-00[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228748-Dla-dzieci-i-nie-tylko-)-Ratujmy-Leonka-do-4-lipca-2012-do-godz-22-00[/url] serdecznie zapraszam -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Iwonka, żyjesz tam? Jak zoo? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Wiadomosc z wtorku z domu Zorii:) Cyt."Witam. Zoria jest już u nas . Na pewno jest wystraszona i zmęczona ogromem wrażeń ale wszystko jest na dobrej drodze. Na razie najbezpieczniej czuje się w swoim nowym legowisku. Przeniosłam go do kuchni bo tam przebywamy najczęściej . Zjadła troszkę karmy i pospacerowała po mieszkaniu ale robi to na razie jak" nikt nie widzi". Była też na chwilę w ogrodzie na smyczy ale spędziła ten czas w krzakach więc wzięłyśmy ją do domu. Myślę ,że " oswajanie " nie zajmie nam aż tak dużo czasu . Pozdrawiam -Dorota"[/QUOTE] fajnie, że malutka ma domek -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
Malgoska replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania102']ANETTTA nr konta w 1poście, dzięki. Bazarek może zrobić Malgoska tylko zależy jej na szybkim otrzymaniu fantów, ja nadal nie zrobiłam paczki ale postaram się w końcu przesłać. zrobię, oczywiście jak tylko dotrą fanty. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr']pewnie sie odnajdzie za kilka dni albo znowy w O albo gdzies indziej... czy Pan chce adoptowac innego psiaka zamiast niej? tez Labradora/ke?[/QUOTE] Iwonka jak zakończy obchodzik w zoo to wszystko opisze... -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Jednak coś znikło ?[/QUOTE] ja po pierwszej juz się odelegowałam do do spania ale do tej godziny wszystko jest :) -
w górę Leonek:)
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']To chodzi o jeszcze inny bazar? Ale mnie sie wydaje, ze na tym też krakowianki nie widzialam ? Czy sie mylę ?[/QUOTE] nie było na tym krakowianki, następny będzie na dt iwoniam, chyba za wolno :( robię te bazary.... jeszcze jest ten dla bidunia Leonka, taki na szybko: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228748-Dla-dzieci-Ratujmy-Leonka-z-połamanym-kręgosłupem-do-4-lipca-2012-do-godz-22-00[/URL] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr']faktycznie podobny :) pyt do Malgoski (bo moze cos przegapilam) - ten nowy bazar-ek juz jest?[/QUOTE] w przygotowaniu, w niedzielę dotarł towar :) myslę, że ruszy jutro lub pojutrze. jest ten na Amok [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228555-Markowe-ciuchy-i-nie-tylko-na-pieski-z-Amoka-do-01-07-2012-do-godz-22-00[/URL] -
[quote name='ihabe'][U][I]Kochani U mnie na koncie mam 160 zł, od Pani Ani i jej brata, od Certusowej i Ketuni, tak więc mamy na 3 zabiegi:-) Mogę udostępnić swoje konto na wpłaty dla Leosia i mogę też bezpośrednio te pieniążki podawać pani Darii, mamy z Tychów do Sosnowca dość blisko:-)[/I][/U][/QUOTE] plus moje 50 zł, które wpłacę jak będę wiedziała gdzie, to jest juz na 4 zabiegi, rozkręcajmy bazary i zbierajmy dalej:)
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Witam, [B]A TERAZ ZŁA WIADOMOŚĆ - [/B]dziś do Olkusza przyjechał pan adoptować czarną labradorkę - i co?? I już jej tam rzekomo nie ma ! Nie odpuszczę tego tematu. !! Przejechał kawał drogi po nią, to nie w porządku ! to straszne :( może już wczoraj jej nie było :( -
[IMG]http://img812.imageshack.us/img812/6260/pict0044hv.jpg[/IMG] słodki pieluszek :)
-
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228748-Ratujmy-Leonka-z-po%C5%82amanym-kr%C4%99gos%C5%82upem-do-4-lipca-2012-do-godz-22-00?p=19294980#post19294980[/url] szybki mały bazarek na Leonka, reszta fantów wieczorem ale juz mozna zaglądac
-
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
Malgoska replied to toyota's topic in Już w nowym domu
ślicznotka :) -
[quote name='togaa']Proszę zaczekać, bo 'skarbnik" nam się rozchorował. Pani Daria przysłała obiecane zdjecia; [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/3323/dsc8172.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/9973/dsc8173k.jpg[/IMG][/QUOTE] maluszek kochany, cudnie:)
-
co tam słychac u naszej wędrowniczki?
-
czy można samemu licytowac na swoim bazarku (fanty nie moje dostarczone przez kogos)
-
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
Malgoska replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='prosiaczkowo']Będziemy pływać, tylko teraz jest chyba ciut za zimno...nie chcę by sie przeziębiła :( i tak z noska jej leci troszkę przez alergię...[/QUOTE] maluszek kochany, masz jakies nowe fotki? ona jest taka słodka :) -
wpłacać gdzies pieniążki? czy czekamy na decyzje?
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Malgoska replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='giselle4']i ja bede jej bronic wiecie,czesto pisze do niej pv Ewcia wejdz na moje watki bo mi jakos smutno to bardzo dobra dziewczyna i szczera a nie wszyscy to lubią Nakladamy maski i udajemy kogos innego ...tak jest czesto a Ona jest prawdziwa taki nasz dogomaniacki Nikifor Ewcia zyj i bądz na moich wszystkich watkach wtedy czuje ze zyje kolorowo mimo tylu spraw na glowie,mimo tylu zwierzakow Bardzo polubilam dziewczyne...i zwierzeta tez::)[/QUOTE] podpisuję się pod tym i mam pytanie do tych szczekających 'pań' czy którykolwiek pies ucierpiał z powodu jej obrazków, czy sposobu pisania? Wszyscy dobrze wiemy, że tu liczy się każda złotówka. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='hell_angel']przepraszam, że dopiero teraz. straszne zamieszanie z psiakami, wizyta u weta, sprzątanie, szukanie tymczasu, a jeszcze zgubiłam dowód osobisty :/ oto wstępne zdjęcia (komputer mi się zapchał, nie mogę wkleić innych na razie) [IMG]http://i49.tinypic.com/1h3u5f.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/11tbj7k.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/16bimhc.jpg[/IMG] Pieski mają 8tygodni, suka tak jak myślałam jakieś 2lata. Zostały odrobaczone pod osłoną antybiotyku, bo tasiemce mają w nich niezłą ucztę :D Mamusia dostała witaminy. Jest bardzo wymęczona i zaniedbana. Sierść tragiczna, mnóstwo blizn, jedna niezbyt stara rana kłuta... Zaraz będę podawać maluchom wywar z borówek na biegunkę bo wciąż jeszcze z tym walczymy.[/QUOTE] jakie piękne! -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
Malgoska replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
przelałam deklarację za czerwiec, lipiec i sierpien