-
Posts
20780 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Malgoska
-
Z bazarku uzbierało się 92 zł, jak tylko wpłyną wszystkie wpłaty przeleję kaske. Jak tam na Leonek dzisiaj?
-
[quote name='Poker']Nie, no obłęd. Jest tylko jedno miejsce w BB, gdzie można rehabilitować nogę?[/QUOTE] u nas też są takie terminy, po prostu Polska :)
-
AMIR odszedł za Tęczowy Most :( [*]
Malgoska replied to NastyGirlBdg's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
biedny psiak a jaka jest diagnoza? co powiedział lekarz? jakie miał robione badania? prześwietlenie np? na tych zdjęciach przed kąpielą te tylnie łapki wyglądają jak bezwładne, skąd on się wziął wogóle, gdzie był znaleziony? -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
Malgoska replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
śliczna psinka -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Iwonka gdzie jestes? Jak tam malutka? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig'][SIZE=3][B]HURAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/SIZE] Udalo sie Cezar juz jedzie z Nina do kliniki w Katowicach. Udalo sie dzieki ogromnej pomocy mieszkancow Kęt, serdecznie dziekuje tutaj w imieniu Niny, Cezara i swoim. Psiak nie mial sily nawet pic...............Jutro napisze wiecej. [B]Jeszcze raz bardzo dziekujemy!!!!!!!!!!!!!!!![/B]:multi:[/QUOTE] cudownie:) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
ale ona go nie może znaleźć czy nie może go zlapać a go widzi? w którym on jest teraz mniej więcej miejscu? wiadomo coś? bo mogę wsiąść w auto po pracy i jechać go szukać ale mniej więcej przy jakiej trasie -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Nina prosi o POMOC !!!!!!!!!!!!Cezar krazy wokol wysypiska kieruje sie w strone Andrychowa!!!!!!!!!!![/QUOTE o jezu:( -
dziekuje za zaproszenie moge podniesc na razie
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
specjalnie go wypuścili.... -
[quote name='kokanigra']Oczywiście! zapraszamy w odwiedziny do nas i diablicy :lol: Chciałam się pochwalić, że po zwiedzeniu 4 zoologicznych , mamy już prawie wszystko: zabaweczki, miseczki, smycz, dwie obróżki, szampon, zestaw do pielęgnacji( dwie szczotki i grzebień), smakołyki różne różniste...i adresówkę w drodze :lol: Jutro jeszcze tylko musimy do jakiejś hurtowni dla zwierząt podjechać po tą karmę light bo nigdzie nie było takiej jak trzeba ( w końcu nie ma się co dziwić..Kraków to taka duża wioska ;))[/QUOTE] ja Ci dam wioskę :) Mufka w wiosce ;)
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
ojej, żeby się tylko znalazł juz mysłałam, że historia się pozytywnie zakończy :( -
Do góry leonku:)
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Rany gościa - on chyba musiał komuś... uciec! Bo kto by sobie zadał tyle trudu, żeby ogolić psa i się go... pozbyć? Chociaż właściwie to już nic nie powinno mnie dziwić... :([/QUOTE] biedny:(:(:(:( -
hoooooooooop Leonek
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ikusia']No to myślimy podobnie Iwonko, Jak już umiem zastosować multi cytat, to nawet siebie cytuję:) Przyznam, że jestem bardzo podekscytowana zapowiadającym się firankowym bazarkiem. Tylko zwykle z "dużej chmury mały deszcz". Zachęcam Wszystkich gorąco, WARTO! Będę rozsyłała. Małgoska, jak będziesz tworzyła bazarek pozwól podglądać, tak jak poprzednio Mmd. Może coś sprzedasz zanim otworzysz?![/QUOTE] a mozna tak? ja bedzie powstawal bedzie do wglądu, jak zawsze:) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Lipicka']Małgosiu ja też poczekam, nie martw się, nie popędzam:):) tylko się doczekać nie mogę;)[/QUOTE] sama czekam na te firanki:):) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Iwonka, przelalam pieniążki z 1 bazarku: 378,00 - sprzedaz; 14,00 - nadplaty z przesylek; przelano zaokrągloną kwotę: 400,00 zł. Do rozporządzenia przez szefową...:) -
[quote name='Nikaragua']Uaktualniam: bazarki dla Leonka Małgoska - dla dzieci: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228748[/URL] Iwona71 - różności, głupotki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228313[/URL] b-b - figurki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228794[/URL] b-b - ciuszkowy - dzieciaczkowy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228968-Ciuszki-dla-dzieciaczk%C3%B3w-NA-REHABILITACJ%C4%98-LEOSIA-do14-07"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228968[/URL] Nikaragua róźnoścoiwy, nieciuchowy: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228962[/URL][/QUOTE] meldujemy sie do podnoszenia
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Lipicka']Loxi to starsza wieksza siostra Saruni, a Gaja bardzo ujela mnie za serce<3 Pani od sobowtora Sarenki sie nie odezwala i niiestety ja nie licze juz na odzew:-/ Iwoniu slicznie wygladasz:-) ja czekam na bazarek z firankami;-)[/QUOTE] [quote name='Nutusia']Też czekam na firanki ;) I się pochwalę, że mam (a właściwie mój Mąż ma ;)) nową lokatorkę: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228967-Becia-szkieletor-z-lasu?p=19318591#post19318591[/URL][/QUOTE] będzie bazar a firankami ale przez awarię dogo i nieprzewidziane wyjazdy (moje na pogrzeb) niestety się opóźni. Firanek jest sporo i są przepiękne :) Ciuchy też jeszcze będą i książki. Jak zasugerowała krakowianka kolejne bazary będą do 100 pozycji. Cierpliwości..... -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://farm9.staticflickr.com/8015/7482839374_dbc495d45e_z.jpg[/IMG] jaka ona śliczna, i jak ładnie patrzy; nie ten piesek co po przyjeździe :) [IMG]http://farm8.staticflickr.com/7116/7483138890_67fe700be5_z.jpg[/IMG] potwierdzam Sarenka jest malunia i sliczna! Iwonka czekam na nr konta :) -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr']specjalnie dla Ikusi: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/15/multycytat.jpg/"][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/6269/multycytat.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] dobranoc![/QUOTE] krakowianka jestes genialna:) -
[quote name='b-b']Kochane Cioteczki zaglądające do Leosia bardzo proszę podrzucajcie chociaż trwające dla małego bazarki :) Małgoska - dla dzieci: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228748[/URL] Iwona71 - różności, głupotki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228313[/URL] Nikaragua - skarpetki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228739[/URL] b-b - figurki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228794[/URL][/QUOTE] pamiętajcie o podrzucaniu i kupowaniu:)
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Malgoska replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ikusia']Witajcie Ja dalej nie znalazłam "multicytatu":angryy:, więc odpisuję jak zwykle. [B]Krakowianko[/B] OGROMNE dzięki za plakaty kociąt. Wierzę, że przyniosą im domki O Korabiewicach oglądałam program w TV - nie pamiętam na jakim programie. [B]Goldenek[/B] Jak klikałam u Ciebie, znalazłam tam już moją córkę:-o. Podoba mi się bardzo ta strona. Co u Liski? [B]Malgoska[/B] Brak kupujących na bazarkach, brak adopcji...Może to tak, jak pisała Iwoniam - zakończenie roku, wakacje, upały. Ludziska nie myślą teraz o zakupach, adopcjach. Tylko dla naszych psiaków/kociaków to nie na większego znaczenia. Oni nie mają wakacji:shake:. Potrzebują wszystkiego na już! I jeszcze jesteś zawalona bazarkowymi fantami. Dobrze chociaż, że wyżełkom się poszczęściło - niektórym. [B]Wojtuś[/B] Sporo kasy za hotel i wet, ale głowa do góry! Zoria już w domku, reszcie też się poszczęści. [B]Mmd[/B] Kiedy patrzę na ostatnie zdjęcie Gucia, to jakoś nie widzę tam "rozsądku":lol:! To musi być coś więcej!!! DUŻO więcej! [B]Iwoniam[/B] Widzę, że Twój "Burek" nieźle się dogaduje z nowymi lokatorami, dajesz radę? I kocyk się przydał...pod kolor. Dobrze, że Racławice nas nie zawiodły, dobrze, że tam byłaś. Trochę rozwiało to niepewność i strach, co nie zmienia faktu, że piesków w ogóle nie powinno tam być! Ani tam, ani w żadnym innym schronie:-( I nie martw się, odwiedzę Cię wreszcie. I oddam książkę. Zapominam o niej już któryś raz. Kiedy jesteś wolniejsza po południu/wieczorkiem? Jak dajesz radę przy tych upałach? Pciu, pciu, pciu dla Natalii. Moja kocia rodzinka została dzisiaj przeniesiona do kuchni, na parter. Pod dachem jest tak gorąco, że kotki padły już o 7 rano jak muchy. Były bliskie przegrzania. Maluszek Ferbi po kolejnej wizycie u wet, dostał ostatnią (mam nadzieję) dawkę antybiotyku. Nadal nie znamy przyczyny skoków gorączki. Rozmawiałam dzisiaj z przedstawicielem fundacji (nie zapytałam która to:oops:) do której trafiła jego matka. Nadal nie zoperowana, za słaba. Walczą o jej życie, ma zmiany nowotworowe na listwie mlecznej, guzy popękały, z piersi schodzi ropa, krew, mleko. Fatalne próby wątrobowe. Ferbi to pił:shake:. Może stąd gorączka i biegunka, ale....dzisiaj zrobił pierwszą, ładną kupkę - taką na 4-kę w 6-cio stopniowej skali:multi:. Nie zrobiłam zdjęcia, bo zaraz po w nią wdepnął:evil_lol:. Taka mała i cuchnąca rzecz a tak cieszy! Tylko strasznie "głośno" to robił. Mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej. Z jego mamą również. Ferbi robi postępy, zaczął podjadać suchą karmę. Chyba będzie jaroszem, nie chce konserwy;-). W pn/wt liczę, że uda mi się odrobaczyć wszystkie kotki. I na koniec DOBRA wiadomość. Zadzwoniła do mnie Pani - sąsiadka z balkonu obok tego, na którym maluszek mieszkał jeszcze z mamą. Już tam go obserwowali, dokarmiali mamę i ...[SIZE=4][B]ZDECYDOWALI SIĘ ADOPTOWAĆ CHŁOPACZKA[/B][/SIZE]. Adopcja ma nastąpić 15 VIII po wyjazdowych wakacjach. Wcześniej wizyta pa, ale pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Pani już robi przygotowania. Mam nadzieję, że choć jeden domek dla dzieciaków wypali. A czas leci, maluchy powinny poznawać świat. Im dłużej u mnie, tym gorzej. Zaczęłam się modlić. I Karmi czeka na sterylkę. Ale troszkę przytyła:multi:. Topik wymiotuje "dredami" - pierwszy raz, po dwóch latach u mnie = nowe doświadczenie. Oczywiście wszyscy dostają wszystkie, potrzebne leki. Pozdrawiam Was chłodno, gorąca mamy nadmiar:eviltong:. Ps. Miałam nie pisać, ale to mocniejsze ode mnie: [B]KEJSI ZDAŁA MATURĘ! HELL ANGEL RÓWNIEŻ. [/B] U szczeniaków i ich mamy w miarę ok. Wypiękniały po kąpieli. Domków brak:-(.[/QUOTE] Fantami jestem zawalona ale spoko, tylko jedno pomieszczenie:) Bazarki stoją ale nie jest tak źle, z 1 było 400 zł z tego już jest 300 także coś tam jednak sprzedajemy:) Gratulacje - matura wielka rzecz, pamietam jak ja sie bałam.....sto lat temu jak ją zdawałam.... Domki na kotki na pewno sie znajdą:) Gorąc dobija chyba wszystkich:) Dobranoc