Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. cieszę się, że się Suzi udało :)
  2. świetne wieści:)
  3. słodziak jak zawsze :)
  4. chyba tyle ile w temacie 14
  5. A co z tym jej języczkiem? Brakuje jej ząbków?
  6. i gdzie będzie ulokowana?
  7. masz jakieś fotki maleństwa? gdzie ona teraz jest?
  8. czy w tej przechowalni są jeszcze jakieś inne psy? gdzie trafiły maluchy?
  9. śliczna Żabcia i śliczny maluszek :)
  10. u nas dalej wieje i leje
  11. śliczna maleńka i jakie cudowne zakończenie :)
  12. Mnie się ostatnio nic na Dogo nie udaje ani wstawić ani napisać.
  13. Stiwuś :placz: :placz: :placz:
  14. mnie już nic nie zdziwi ogłoszenie wisi od ponad roku ....
  15. śliczny :)
  16. barb masz nieczynną skrzynkę? nie mogę nic do Ciebie wysłać. :lookarou:
  17. Nie do uwierzenia. Żadna z Was nie widziała go przed założeniem wątku? Przecież przez telefon oni mogą mówić wszystko. Czy ktoś sprawdził czy teraz na prawdę nie żyje? Ktoś tam był? Co to za schronisko? Ten drugi psiak strasznie biedny. Może jemu się uda. :(
  18. to Sonia ma teraz małego kolegę, czy to u innego brata zagościło maleństwo?
×
×
  • Create New...