Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. Świetnie. Tak trzymać. Będzie dobrze.
  2. Alat i aspat? No to ewidentnie watroba ale moga tez wtornie pojawic sie nerki. Trzeba ja plukac no i leki watrobowe raczej przez dluzszy czas jak nie do konca zycia. Etka z Twoja miloscia pokona wszystko. Do 20 jeszcze jej daleko. Da rade. To twarda sztuka.
  3. Powinna dostawać dwa razy dziennie kroplówki. Nawadniające, wzmacniające, plus leczenie; Dostaje? Ma wenflon? Sama mogłabyś ją podpinać w domu, żeby nie jeździć. Dla zwierzaka w takim stanie zastrzyki nie wystarczą. Będzie chwilowa poprawa i nagle ostre pogorszenie. jak jest diagnoza? Wątroba i przeziębienie napisałaś, miała robione nerki z krwi? Ona jest stareńka więc to może być wszystko. Trzymajcie się.
  4. Debili jednak nie brakuje.
  5. Lolo jak zwykle sliczny i do zacalowania. Kiciuni zyczymy szybkiego powrotu do zdrowia.
  6. Trzymam za Dudiego; on taki podobny do mojej Nikusi.
  7. ksiażki w j. francuskim oraz filmy oryginalne w j. francuskim
  8. kochany gospodarz jeszcze sadzi :)
  9. To dobrze, że u Etki wszystko w porządku.
  10.     genialna fotka
  11. może być mix, ale duże cebulki, takie żeby zakwitły w przyszłym roku ;)
  12. bedziesz mieć tulipany? kiedy wystawisz?
  13. słoneczko kochane :)
  14. a czy Loluś był w tym roku na wakacjach?
  15.     jesteś niereformowalna wszystko wiesz najlepiej to brnij dalej jeśli ktoś wyrobił sobie pieczątkę sam (której nie miał prawa wyrobić) umieszczając na niej nieprawdziwe informacje to wg Ciebie to jest pieczątka nieaktualna - brawo... wszyscy lekarze weterynarii wolnej praktyki są zobowiązani do zapoznawania się z przepisami, które dotyczą ich pracy; skoro zgłosili gabinet do izby lekarsko- weterynaryjnej to ten fakt do czegoś zobowiązuje; jesteś bardzo sfrustrowaną kobietą, ktoś bardzo w życiu Cię musiał skrzywdzić, tyle nienawiści, bardzo mi Ciebie żal....
  16. już zdążyłaś edytować post i zmienić? nie z paragonu tylko z książeczki szczepień, której zdjęcie wstawiłaś.
  17. prosze bardzo: jest nieważna ponieważ zawiera nieprawdziwe informacje: a została sfałszowana ponieważ wyrobił ją sobie sam, bezprawnie, ULW nie jest już od dawna, takie pieczątki wyrabia wyłącznie IW, są rejestrowane a rejestry aktualizowane co kwartał. Żadna IW nie wyrobiła pieczęci na której są w połowie dane lekarza wolnej praktyki a w połowie dane IW (w tej pieczątce niezgodne z prawdą) Dwie pieczątki złożył sobie w jedną. Ja stwierdzam tylko fakt a Ty od razu lejesz pomyje jak zawsze z resztą. I było żadnych odkryć, były tylko fakty Sama umieściłaś w necie taką informację, nie musiałam śledzić Twoich wątków, żeby to znaleźć. I Twój zapis typu: Nieważna, to nic wielkiego, wystarczy uaktualnić, jest mało poważny. Zarówno lekarz wolnej praktyki, jak i urzędowy nie mogą posługiwać się nieważnymi pieczęciami. Wszystkie dokumenty podbite tą pieczątką są nieważne.
  18. to szczepienie jest nieważne: - pieczątka używana przez Pana doktora jest nieważna i sfałszowana, niezgodna z ustawą oraz wytycznymi GLW; zawiera błędne i nieprawdziwe informacje.
  19. Lolus jak tam Twoje kiełki?
  20. Wszystko bedzie dobrze. Zabieg minie szybko a potem Lolo będzie reklamował wybielające pasty do zębów. Szelcia i Nikusia trzymają kciuki za kolegę. :)
  21. Bardzo pocieszajace...
  22. Nad morzem upałów brak.
  23. Loluniek. Szybkiego odrostu życzę.
×
×
  • Create New...