przelałam dzis
201,35 zł z tego bazarku:
http://www.dogomania.com/forum/topic/334110-koniec-na-sbm-do-19122015-godz-2159/
jak dotrą proszę o potwierdzenie
dziękuję
Trzymam za Etunie? Co mowil lekarz odnosnie jedzenia? Mojej mamy sunia jak byla leczona kilka misiecy, podawalam jej kroplowki dwa razy dziennie, z antybiotykiem i mikroelementami to prawie nic nie jadla. Tylko kroplowki, calopet. Czasem troche fileta z kurczaka. Żółte to aminokwasy, powinny pobudzic ja do jedzenia. Da sobie wymasowac brzuszek?
Podskórne nie bolą ale jeśli coś dodaje do kroplówki ( jakies mikroelementy) to mogą piec. Trochę mnie dziwi, że lekarz nie wbije do kroplówki tych innych zastrzyków jeśli są też podskórne. Wtedy masz jedno ukłucie. A kroplówka podskórna schodzi bardzo szybko. Oby Etka wróciła do zdrowia i długo się zdrowo trzymała.
Trutka na myszy, szczury w niewielkiej ilosci, zdechla mysz, kt wczesniej zjadla trutke, nawoz do kwiatkow, bywa w takich granulkach, leki doustne bardzo podrazniaja a jesli ma juz slabszy ten narzad to bedzie reagowac zle.
Takie sunie jak ona zyja i po 18 lat. Czy po poprzednim razie nie zalecono karmy watrobowej? Chyba trzeba wprowadzic diete. Moze to jakies mocniejsze zatrucie jest? Bardzo dzielne jestescie dziewczyny. Leki na watrobe juz do konca zycia.
Mocna jest. Wyjdzie. Przydaloby sie ja do kroplowki podlaczyc. Jedzenia nie dawaj na sile. Wzmocnic kroplowka, wyeliminowac odruch wymiotny i wroci. Nawet podskorna jakby jej dac. Ona szybko schodzi.
mały bazarek
http://www.dogomania.com/forum/topic/334110-dzieci%C4%99ce-ksia%C5%BCki-ubrania-dla-doros%C5%82ych-na-sbm-do-19122015-godz-2159/?p=16678013
U nas leje od kilku dni i nocy. Szelcia się dziś tak długo zastanawiała czy wytknąć nos z domu, że uciekła mi kotka, dla której pogoda nie stanowi żadnej różnicy byleby powłóczyć się po okolicy...