Jump to content
Dogomania

Martuchny

Members
  • Posts

    2039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martuchny

  1. hohoho! ;) a pamiętam jak to jeszcze taaaka malusieńka kruszyneczka była.. facet rośnie jak na drożdżach ;)
  2. miałam do niego jechać, ale niestety jestem chora i plany wzięły w łeb. Jednakowoż pisałam z właścicielką i dowiedziałam się , że wszystko w porządku i Baron dobrze się leczy :) postaram się wpaść do wesołej ekipy w czwartek jak zdrowie pozwoli.
  3. to zrobiła Iga zapewne (schronisko.bydgoszcz), która też zajmuje się robieniem ogłoszeń ;)
  4. wooow! super! dziekujemy bardzo :) teraz Zekiś szanse ma wieksze ;)
  5. w miarę ok, jest grubosierstny więc nie marznie raczej :) lubi spacery w śniegu ;)
  6. i tak jak Balonikowy filmik podbił wszystkich teraz Karacikowy zrobi furrorę ;)
  7. fajny tekst i łapie za serce ;)
  8. odświeżam Sarcię. Sara ma się coraz lepiej, nadal przebywa w kwarantanniku z kloszem na głowie, rana się nie paprze :) Oczywiście w ciągu dalszym poszukujemy DT lub DS.
  9. nie bardzo mamy możliwość... Zekki przebywa w części boksów pojedynczych z agresywnymi psami. Możemy jedynie prosić o przeniesienie, ale są małe szanse, że to się stanie.
  10. ostatecznie mógł to być jakiś dog niemiecki:cool3:
  11. zdjecia powinny być jutro, gdyż Madzia jutro wybiera się do psiaka ;)
  12. i jeszcze taka mina 'ja tu wydaję rozkazy, proszę mi przynieść zabawke' xD
  13. chciałabym zobaczyć tego urwipołcia na śniegu :P moje stateczne starsze psy ucieszyły się gdy śnieg zobaczyły, a co dopiero szczyl co widzi śnieg pierwszy raz )
  14. Karacik, rudy psiak, do domu ;)
  15. hop Zekuś na górę...
  16. miejmy nadzieję, że nie! niech Karacik spędzi te świeta w nowym domku!
  17. a to śliczny dzikusek, jak można go nie kochać :-D
  18. na kujawsko-pomorskie najlepiej. zdjecia będzie miała Madzia. poczekajmy aż wróci ze szkoły ;)
  19. dobrze, nie wiedziałam, chciałam dobrze. nie pytałam jej jeszcze o to ani razu, więc myślę, że nie ma tematu.
  20. tak, można by, to dbry pomysł.
  21. niestety... a szkoda, przecież on jest cudowny.
  22. no, chętnych zapraszamy ;P
  23. jeszcze nie, ale jak będę u Barona w przyszłym tygodniu, porozmawiam z Panią Zosią na temat stałej ;)
  24. Baronek w nowym domku odżył ;) lubi spać na kanapie i bawić się z Iskrą. Leczenie ładnie postępuje. Chodzą sobie również na długie spacery i razem sobie biegają. Baron już nie załatwia się w domu i generalnie jest bardzo grzecznym psiakiem. Kłótni między psiakami coraz mniej ;) Dostałam zaproszenie żeby przyjechać w tym tygodniu, ale niestety nie mogę go odwiedzić, bo Lads mam chorą. Postaram się skoczyć do niego w przyszłym tygodniu i porobić fotki.
×
×
  • Create New...