nasz hiperagresywny zekki byl dziś na spacerku, z czego był bardzo zadowolony i chętnie lizał nas po twarzy;)nie jestem przekonana do tego, ze on nie lubi psow.jak na moje on całkiem za nimi przepada! przy odpowiedzialnym opiekunie myślę,ze mógłby mieszkać z innym psem ;) ale niech jego opiekunka Madzia sie wypowie ;)