Jump to content
Dogomania

Martuchny

Members
  • Posts

    2039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martuchny

  1. mamy już Zekkiego na głowie, więc nie wiem czy damy radę...
  2. Ja śpię ze swoimi i również bardzo sobie chwalę :-D szczególnie zimą fajnie grzeją, ale trochę chrapią xD
  3. Lady- spanielka, wiadomo, taka moja cudna księżniczka :loveu: Scrat- bo jest podobny do tej postaci (wiewiór) z epoki lodowcowej :P może nie z wyglądu, ale z zachowania ^^
  4. Rasowa- nie mamy kasy nawet na 1 miesiąc całej, więc nie mów że kaske mamy. I nie pociągniemy długo, bo żadna z nas nie ma tyle żeby płacić chociaż 50%. Powiem szczerze, ja już nie wiem i dołuje mnie ten temat.
  5. Mi już ręce opadają. To wszystko nie jest takie łatwe. 'Jak nie jeden to drugi' - to nie takie proste! my nie mamy nie wiadomo ile pieniędzy! To jest dla nas bardzo, bardzo trudne, żeby cokolwiek tutaj zrobić i żeby ten pies nie musiał wracac do schroniska.
  6. Mix Chow-Chowa - CinCin z Bydgoszczy szuka domu! [url]http://www.schroniskobydgoszcz**********/psy,4/cincin,3291.html[/url] Cincin(Czinczin ;d) to kilkuletni mix chow-chow. Muszę się dowiedzieć jak znalazł się w schronisku. Przychodząc dziś do schroniska od razu zwróciłam na niego uwagę. Cincin ma piękną sierść wymagającą pielęgnacji. Jest jeszcze bardzo chudy, ale mimo to piękny! Pies jest odważny i ma zdecydowany charakter. To miły psiak, chętnie podchodzi do człowieka i prosi o pieszczoty. Uwielbia opierać o kolana swoją wielką, włochatą głowę i 'chrumkać' przy drapaniu za uchem xD. Jest silny, ale całkiem ładnie chodzi na smyczy.Lubi inne psy, choć niektórym pokazuje swoją wyższość. Potrafi być jednak miły i zgodnie bawić się. Cinek potrzebuje dość sporo ruchu, jednak należy go dostosować do jego typu rasy [IMG]http://picsrv**********/images/smiles/rebel_wink.gif[/IMG] Może mieszkać w mieszkaniu, jak i w domu. Jest zdecydowany i zrównoważony. Po kastracji może znaleźć nowy dom [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/9757/p1170010q.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/2726/p1170015v.jpg[/IMG] [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/3047/p1170017.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/3816/p1170020z.jpg[/IMG] kontakt: 667758789 [email][email protected][/email]
  7. jak zwykle ;) i szczekaniem wymuszał na nas uwagę ;) i kto by takiego Karacika nie pogłaskał :-D
  8. Gamdżuch był dziś w bardzo dobrym nastroju, chętnie polatał i dużo machał ogonkiem ;) wygląda całkiem dobrze! ;)
  9. też jutro bede u psiaczków ;) hop Gamdżik ;)
  10. świetnie by było! trzeba będzie pogadać ;)
  11. zdjęcie 'poobiednia drzemka' mnie rozwaliło :-D niesamowicie sie powyginał :-D
  12. nic nie wiemy. Dwie osoby próbowały dodzwonić sie do schr aby coś się dowiedzieć, ale niestety nikt nie odbiera.
  13. Karacik i aparacik to dobre połączenie ;)
  14. ... jakby to powiedzieć, nie bardzo mamy możliwość cokolwiek pisać. tak na prawdę to nic nie wiemy...
  15. ślikczny bannerek! J Gamguś smutny w schronisku :(
  16. to prawda, dziś na robienie fotek była masakra...
  17. U Gamgeego to jest niestety barddzo zaawansowane... musiałby pewnie już antybiotyki w zastrzyjkach dostaać,ale nie dostaje. Ta choroba ciągnie się już rok.
  18. i pójdziemy z tymże Karacikiem na spacer
  19. słyszałam niepochlebną historię o tym miejscu, więc chyba je sobie odpuścimy. Trzeba coś pomyśleć, w niedzielę spotkamy się z Madzią i będziemy gadać z personelem schroniska. Dziś dzwonimy do Tary i Przystani Ocalenie.
  20. zgadzam się z Wami, dziewczyny w pełni, ale myślę, że psioczenie już teraz nic nie pomoże i trzeba po prostu szukać mu nowego ODPOWIEDZIALNEGO domu.
  21. super... może oni dadzą znać...
×
×
  • Create New...