-
Posts
23609 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kejciu
-
FRYGA, maleńka, młoda sunia "w typie rasy". Już w DS
Kejciu replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki! -
FRYGA, maleńka, młoda sunia "w typie rasy". Już w DS
Kejciu replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
ojeju jakie cudo! melduję się na wątku. Mazowszanko :* za całokształt! -
Ciastka wątróbkowe dla psiaków
-
Nie wiadomo dokładnie ile lat ma ale staruszek chyba napewno z niego już jest. Dlatego staramy się zrobić wszystko aby te schorzenia załagodzić - bo zapalenie stawów i wogóle ból kości jest okropny :( a jeśli możemy zawalczyć to to robimy. Chociaż tak możemy wynagrodzić Tobiemu marne lata egzystencji na tym świecie..... niech teraz żyje jak król :) Jeśli uda mi się prywatne sprawy poprzekładać - postaram się w następny weekend jeśli będzie taka możliwość podjechać do Tobiego w odwiedziny :)
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
Kejciu replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Czy w najbliższą niedzielę może ktoś się wybiera do Znajdek ? -
Mam do oddania ludzkie leki - nie mam wiedzy czy stosuje się je również u zwierząt - ale za zwrot kosztów wysyłki ewentualnie grosik dla mojego podopiecznego pozbędę się: Meteospasmyl - - 3 szt z datą ważności do dnia 08/2018 - 8 szt do dnia 11/2018 - 6 do dnia 05/2019 - 10 do dnia 05/2019 - 20 do dnia 08/2018 - 10 do dnia 11/2018 Debretin 100mg - 160 szt z datą ważności do dnia 04/2018 Tribux Forte - 44 szt do dnia 03/2019 - 60 szt do dnia 09/2019 Metformax 1000mg Teva NIEAKTUALNE ODDANE 71 szt z datą ważności do dnia 10/2019 Lek zwierzęcy - NEOPLASMOXAN ( mój pies przyjmował je w trakcie procesu nowotworowego ) 17 tabletek data ważności 23/01/2020
-
Będzie dobrze :) Mój pies też ma lęk separacyjny i to jaki... kilka miesięcy trwało zanim obczaił że ja wychodzę i wracam...aż do dzisiaj - bo po 2 tyg urlopie gdzie byłam praktycznie cały czas z nim bo szkoła, egzaminy i sesja - dzisiaj wyszłam o 6 z domu bo jechałam do pracy i co ? wracałam się dwa razy bo tak szczekał... został z kongami itp ale co z tego... pewnie cała praca czeka nas od początku :( rano spacer prawie 4km zrobiony aby go zmęczyć - do wypracowania wszystko tylko trzeba cierpliwości :) całe szczęście że nie muszę się obawiać że coś zostanie pogryzione bo Bąbel nie ma ani jednego zęba - za to napewno albo łóżko albo dywan albo cała podłoga będzie zasikana... ale i tak kocham nad życie :) trzymam kciuki za Ami :)