Jump to content
Dogomania

Kejciu

Members
  • Posts

    23609
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Kejciu

  1. Oj tak dzisiaj ma być mega gorąco :( aż strach wyjść z domu..
  2. Dziękujemy za wpłatę Nesiowata - 20zł :* jutro dopiszę w rozliczeniu
  3. Dopisuję do rozliczenia Cartrophen - 64zł + 120 zł groomer SALDO na dzień 06.08.2018 - 1075,26zł
  4. Bgra - wielkie dzięki! wysyłam PW w tej sprawie :)
  5. oj tak ja też uwielbiam zdjęcia :) ale wiadomo w miarę możliwości zamieszczamy i zdjęcia i filmiki - na tyle na ile możemy :)
  6. ojeju jakie cudo! melduję się na wątku. Mazowszanko :* za całokształt!
  7. Proszę bardzo wrzucam :) upał okropny.....moje zwierzaki jak śledzie leżą.... Kochany Tobi zawsze pogodny! :*
  8. Ciastka wątróbkowe dla psiaków
  9. Bardzo prosimy o trzymanie kciuków za Tobisia dzisiaj i za wizytę u lekarza
  10. Nie wiadomo dokładnie ile lat ma ale staruszek chyba napewno z niego już jest. Dlatego staramy się zrobić wszystko aby te schorzenia załagodzić - bo zapalenie stawów i wogóle ból kości jest okropny :( a jeśli możemy zawalczyć to to robimy. Chociaż tak możemy wynagrodzić Tobiemu marne lata egzystencji na tym świecie..... niech teraz żyje jak król :) Jeśli uda mi się prywatne sprawy poprzekładać - postaram się w następny weekend jeśli będzie taka możliwość podjechać do Tobiego w odwiedziny :)
  11. Bardzo dziękujemy za kolejną wpłatę od Jolanta08 - 10zł - dopisuję w zestawieniu :)
  12. pieniążki są już na moim koncie - jeszcze raz dziękujemy :) pędzę potwierdzić na wątku bazarkowym.
  13. Bardzo dziękujemy bo generują się kolejne koszty a my na minusie więc każda złotówka na wagę złota. Już wysyłam konto
  14. Czy w najbliższą niedzielę może ktoś się wybiera do Znajdek ?
  15. Otrzymałam wpłaty od Jola_li - 30zł i od Paulina1993 - 150zł dziękujemy!
  16. Mam do oddania ludzkie leki - nie mam wiedzy czy stosuje się je również u zwierząt - ale za zwrot kosztów wysyłki ewentualnie grosik dla mojego podopiecznego pozbędę się: Meteospasmyl - - 3 szt z datą ważności do dnia 08/2018 - 8 szt do dnia 11/2018 - 6 do dnia 05/2019 - 10 do dnia 05/2019 - 20 do dnia 08/2018 - 10 do dnia 11/2018 Debretin 100mg - 160 szt z datą ważności do dnia 04/2018 Tribux Forte - 44 szt do dnia 03/2019 - 60 szt do dnia 09/2019 Metformax 1000mg Teva NIEAKTUALNE ODDANE 71 szt z datą ważności do dnia 10/2019 Lek zwierzęcy - NEOPLASMOXAN ( mój pies przyjmował je w trakcie procesu nowotworowego ) 17 tabletek data ważności 23/01/2020
  17. Piękne tarzanko w trawce :) https://www.youtube.com/watch?v=8ND-lK3cIpY&feature=youtu.be
  18. mój nie ma ani jednego ząbka więc nic nie pochrupie - nawet moich ciasteczek wątróbkowych :D
  19. ja mam do czynienia z behawiorem :) nawet bardzo bardzo :) i to co ludzie potrafią robić przed wyjściem z domu z psem czasem potrafi przyprawić kilka siwych włosów na głowie :) ale są też i mega zabawne sytuacje :)
  20. Będzie dobrze :) Mój pies też ma lęk separacyjny i to jaki... kilka miesięcy trwało zanim obczaił że ja wychodzę i wracam...aż do dzisiaj - bo po 2 tyg urlopie gdzie byłam praktycznie cały czas z nim bo szkoła, egzaminy i sesja - dzisiaj wyszłam o 6 z domu bo jechałam do pracy i co ? wracałam się dwa razy bo tak szczekał... został z kongami itp ale co z tego... pewnie cała praca czeka nas od początku :( rano spacer prawie 4km zrobiony aby go zmęczyć - do wypracowania wszystko tylko trzeba cierpliwości :) całe szczęście że nie muszę się obawiać że coś zostanie pogryzione bo Bąbel nie ma ani jednego zęba - za to napewno albo łóżko albo dywan albo cała podłoga będzie zasikana... ale i tak kocham nad życie :) trzymam kciuki za Ami :)
×
×
  • Create New...