Moli@
Members-
Posts
14649 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
44
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Moli@
-
+ 17,00 PLN / 12.12 - NADZIEJKA Z BAZ DLA DIANY _____________________ 189,76 / 14.12.2023 Stan konta "Psy i spółka"
-
Wpłynęło na konto - 17,00 PLN / 12.12 - NADZIEJKA Z BAZ DLA DIANY Serdecznie dziękuję
-
Zaciśnięte!
-
-
- 81,99zł / 10.12 (przelew) - karma sucha z wołowiną Psi kąsek 20kg dla Dianki _____________________ 172,76zł / 10.12.2023 Stan konta "Psy i spółka"
-
Kupiłyśmy dla Dianki - karma sucha z wołowiną Psi kąsek 20kg - 81,99zł / 10.12 (przelew) z konta "Psy i spółka" Mokra karma dla stada 24 x 800 Rafi z indykiem - 164, 64zł / 10.12 (przelew) - 50zł z konta Stefci = 114,64zł
-
+ 56,00 PLN/ 05.12 - koja - "Różności Diance" bazarek Nadziejki __________________________________ 254,75zł / 08.12 Stan konta "Psy i spółka"
-
+ 16zł / 04.12 - Radek - "Różności Diance" bazarek Nadziejki ______________ 198,75zł / 04.12 Stan Konta "Psy i spółka"
-
Wpłynęło na konto 16zł / 04.12 - Radek - "Różności Diance" bazarek Nadziejki Dziękuję
-
+ 80zł / 28.11 od E.R. ________________________ 182,75zł / 04.12 Stan konta "Psy i spółka"
-
Wpłynęło na konto od E.R. dla " PSY I SPOLKA "- 80,00 PLN / 28.11 Dziękuję bardzo
-
-
Dzięki
-
Historia starego Miśka, co miał pana pijaka. W BDT
Moli@ replied to Moli@'s topic in Już w nowym domu
-
-
Komplecik
-
Mój pierwszy ślepaczek - Finek zostaje u nas na zawsze ;)
Moli@ replied to elik's topic in Już w nowym domu
Karta informacyjna Finka od okulisty? -
-
https://wiadomosci.wp.pl/14-latka-z-andrychowa-nie-zyje-zabila-ja-znieczulica-6968566384462336a 14-latka z Andrychowa nie żyje. Mijały ją dziesiątki ludzi 14-letnia Natalia we wtorek rano wyszła do szkoły. Nigdy do niej nie dotarła. Po drodze zasłabła. Osunęła się na ziemię i siedziała na mrozie przy banerze reklamowym w centrum Andrychowa. Mijały ją dziesiątki osób.
-
https://www.schronisko.bialystok.pl/content/9-jak-to-dziala W Schronisku dla Zwierząt „Dolina Dolistówki” w Białymstoku działa obecnie kilkudziesięciu wolontariuszy, którzy regularnie (co najmniej dwa razy w tygodniu) przychodzą do niego na kilka godzin. Wolontariusz ma pod opieką od dwóch do 4 psów, w zależności od swoich umiejętności i możliwości czasowych. Najważniejszym celem wolontariuszy jest poprawa warunków bytowania i komfortu psów, przebywających w schronisku oraz pomoc w znalezieniu jak największej rzeszy podopiecznych nowych domów. Do ich zadań należy: wychodzenie z psami na spacery, pielęgnacja psów, socjalizacja psów, promowanie psów w mediach społecznościowych (np. Facebook, Instagram), niektórzy z nich (fotowolontariusze) zajmują się wykonywaniem zdjęć psom, zarówno w schronisku, jak i w ramach różnych wydarzeń, w których bierzemy udział z psami, w wybranych sytuacjach przeprowadzanie spacerów i wizyt przedadopcyjnych. Opieką objęte są psy gotowe do adopcji lub będące na etapie przygotowania do adopcji. Wizytówką wolontariatu jest fanpage „Wolontariat- Schronisko dla Zwierząt w Białymstoku” (LINK).
-
-
https://www.money.pl/gospodarka/rzad-szykuje-nowa-benzyne-moze-uszkodzic-silniki-w-starszych-samochodach-6792468769917792a.html Mamy samochód z 2002roku...
-
- 101,84zł / 28.11 (preparat na stawy Diance) ______________________ 102,75 zł / 28.11 Stan konta "Psy i spółka"