Jump to content
Dogomania

Moli@

Members
  • Posts

    14649
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    44

Everything posted by Moli@

  1. Na śnieg już nie mogę patrzeć, w nocy padał mokry, ciężki... Pozrywało kable energetyczne, do 6 rano bez prądu .
  2. Wysłałam wczoraj sms, do dreag..., ma takie zdjęcie, poprosiłam żeby mi przesłała. Sama nie zrobię..., może jutro
  3. Kupiłyśmy dla stada puchy Rafi z indykiem 24 x 800g + Dolina Noteci 1 x 400g / 0,01zł . Zapłaciłyśmy 164,64zł / 16.01 (przelew)
  4. Dzieńdoberek ..., sypnęło śniegiem Noc spokojna...imprezy sylwestrowe organizowali psiarze
  5. Uff, na dziś koniec ćwiczeń z łopatą
  6. Dawno nie padał śnieg..., poranna kawa i do łopaty marsz dziaduniom / śleputkom oczyścić ścieżki. Wczoraj późnym wieczorem odśnieżyłam przy bramce wyjściowej i śmietniku..., przy spadku temperatury zamarźnięty śnieg zablokowałby Drony pozdrawiają
  7. Przed nami Nowy Rok Prawosławny..., 13 stycznia (sobota) sylwester. Mamy dla psiaków tab uspokajające.
  8. - 108,65zł / 11.01.2024 (przelew)- Multiway vet duocaps osteo na stawy 60tab dla Dianki _______________________ 124,64zł / 11.01.2023 Stan konta "Psy i spółka"
  9. Kupiłyśmy dla Dianki - Multiway vet duocaps osteo na stawy 60tab - 108,65zł / 11.01.2024 (przelew)
  10. Zero stopni..., pada śnieg z deszczem
  11. Dianka zadowolona z ciepłego ubranka, plecki osłonięte..., przed wyjściem z domu grzecznie czeka na założenie. Minus 17,5 stopnia...
×
×
  • Create New...