Moli@
Members-
Posts
14649 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
44
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Moli@
-
-
Mój pierwszy ślepaczek - Finek zostaje u nas na zawsze ;)
Moli@ replied to elik's topic in Już w nowym domu
-
Brawo Duch ... dobry hotelik
-
https://www.onet.pl/styl-zycia/onetkobieta/ks-natanek-nie-odpuszcza-dzieciom-z-in-vitro-nie-maja-duszy-stowarzyszenie-zapowiada/xj5hgvp,2b83378a "Za znieważenie rodzin korzystających z procedury in vitro ks. Piotr Natanek stanął przed sądem i usłyszał wyrok. To jednak nie skłoniło go do refleksji. Wcześniej grzmiał, że dzieci poczęte tą metodą to "nie istota, a zwierzę". Teraz nazywa je "bytem z probówki" i przekonuje, ze nie mają duszy, a ich miejsce jest w piekle. Stowarzyszenie Nasz Bocian zbiera pieniądze na kolejny pozew przeciwko duchownemu."
-
Starsza panienka..., mordka siwa, brewki siwe. Szrama przez oko - całe szczęście że oko całe. Chyba gnębiona przez psy w kojcu
-
Doczekałam się Szczęśliwej podróży
-
https://www.o2.pl/informacje/pierwszy-taki-wyrok-w-polsce-3-lata-bezwzglednego-wiezienia-6966611831217056a "Przez dłuższy czas Roman B. migał się od odpowiedzialności. Pozostawał bezkarny. W końcu przestępcą zajęli się funkcjonariusze ds. przestępczości gospodarczej II Komisariatu Policji w Opolu - podaje teraz na Facebooku "Pogotowie dla Zwierząt".'
-
-
Super
-
https://wiadomosci.wp.pl/koszmar-skatowanego-3-5-latka-poki-mozemy-bedziemy-go-ratowac-6964950439516928a "Jest nadzieja dla 3,5-letniego Danyły, którego historia wstrząsnęła Polską. Tak przynajmniej twierdzi Beata Misiewska, założycielka zbiórki dla chłopca. – Nie wiemy, kim jest ta kobieta. Zbiórka nie ma sensu. Zmiany w układzie nerwowym są nieodwracalne – odpowiada dr Janusz Witalis z Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci. (...)"
-
Ok kumam ... ufff
-
Ale dojedzie do DS..., tego domu?
-
-
Fajne zdjęcie... Ładna sunia, przylepka
-
Boczki zapadnięte, sierść terierowata dobrze, że zdąży opuścić schron przed zimą/mrozami. Asia
-
Historia starego Miśka, co miał pana pijaka. W BDT
Moli@ replied to Moli@'s topic in Już w nowym domu
-
Zaczyna się. Godzina 5 minus 8 stopni...psy błyskawicznie siusiały w ogrodzie i pędziły do domu. O 7 nadal minus osiem..., dziaduniom / śleputkom mróz nie straszny Agunia - pilnowałam żeby nie zwiała do domu przed siusianiem
-
Mój pierwszy ślepaczek - Finek zostaje u nas na zawsze ;)
Moli@ replied to elik's topic in Już w nowym domu
-
Mój pierwszy ślepaczek - Finek zostaje u nas na zawsze ;)
Moli@ replied to elik's topic in Już w nowym domu
-
Mój pierwszy ślepaczek - Finek zostaje u nas na zawsze ;)
Moli@ replied to elik's topic in Już w nowym domu
-
-
-
-