Jump to content
Dogomania

Moli@

Members
  • Posts

    14649
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    44

Everything posted by Moli@

  1. Ubranka (z takim samym ociepleniem) w których chodzą w mroźne dni - Dianka i Promyczek, psiaki dostały od psiarzy z Królowego. Dziękujemy
  2. Minus 12 stopni o 8 rano..., zaczyna się...
  3. 10 psiaków po domu / ogrodzie biega
  4. aaaa, to "maleńka" Julka, w tym roku skończy 10 lat. Jak ten czas leci, przyjechała do nas w wieku około 6 miesięcy (z ostatnim mleczakiem w pysku)
  5. Przyjechała sucha karma dla głodomorów
  6. Miś pozdrawia w 2024 roku, wszystkiego dobrego Pogoda nie rozpieszcza..., mróz, śnieg, śnieg z deszczem !
  7. Kupiłyśmy 2 worki suchej karmy dla stada - 209zł / 03.01.2024 (przelew)
  8. Wszystkiego dobrego w 2024 roku
  9. + 80zł / 28.12 E.R. - 35,98zł / 29.12 tablety uspokajające (sylwester, nowy rok) ________________________ 233,78zł / 29.12.2023 Stan konta "Psy i spółka"
  10. Zaopatrzyłyśmy się w tablety uspokajające dla stada przed sylwkiem... Kupiłyśmy 1 opakowanie 90 tab / 35,98zł (paragon) 29.12 Na zdjęciu - 2 opakowania, drugie Julki (kupiłyśmy wcześniej)
  11. Wpłynęło na konto - 80,00 PLN / 28.12 od E.R. dla "PSY I SPOLKA " Dziękuję
  12. Świąteczny poranek przywitał nas deszczem, wiatrem..., 6 stopni na plusie. Psy mokre, łapki/podwozia w błocie...
  13. Dziś przyjechała sucha karma dla Dianki - Psi kąsek z wołowiną 20kg
  14. Kupiłyśmy dla Misia pampersy (wkładki) 2 x 42szt - 44,93zł / 14.12 (paragon) - z konta staruszków
×
×
  • Create New...