Moli@
Members-
Posts
14649 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
44
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Moli@
-
-
Mój pierwszy ślepaczek - Finek zostaje u nas na zawsze ;)
Moli@ replied to elik's topic in Już w nowym domu
Minął rok od wizyty Finka u okulisty - dr Stefanowicza. Karty informacyjnej nadal brak (może przegapiłam?) -
Kupiłyśmy suchą karmę i smaczki dla sierściuchów. Zapłaciłyśmy 279, 76zł / 16.11 (przelew) Dla Pikuni uszy królicze z sierścią, które uwielbia. W Zooplusie w dobrej promocyjnej cenie
-
-
Wczoraj Randa (fundacja Bonifacy) odwiedziła Czarusia. Szczęśliwy chłopak... W domu zamieszkała mała koteczka. Kicia wychowywała się z psami a Czaruś akceptuje kociambry.
-
Dużo, dużo zdrówka życzę i szybkiego powrotu do pełni zdrowia
-
"W czasie deszczu dzieci się nudzą To ogólnie znana rzecz Choć mniej trudzą się i mniej brudzą się Ale strasznie nudzą się w deszcz (...)
-
-
+ 80zł/28.10 _____________________ 204,59zł / 02.11 Stan konta "Psy i spółka"
-
Wpłynęło na konto od E.R dla "PSY I SPOLKA" - 80,00 PLN/ 28.10 Dziękuję
-
-
Historia starego Miśka, co miał pana pijaka. W BDT
Moli@ replied to Moli@'s topic in Już w nowym domu
-
-
Dakota - zagłodzona owczareczka znalazła swoje miejsce na ziemi !!!
Moli@ replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
na wątku z tytułem - "Dakota - zagłodzona owczareczka" ps Nie od dziś wiadomo, że psy z tego schroniska wychodzą zarobaczone po kokardki... -
Dakota - zagłodzona owczareczka znalazła swoje miejsce na ziemi !!!
Moli@ replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Kto w końcu wypatrzył / pokazał na dogo,.... kto wyciągnął sunię ze schroniska... i kto za sunię odpowiada..., kto płaci za hotel, za leczenie/ usługi weterynaryjne, za wyżywienie..., kto pokryje ewentualny transport do domu stałego? -
Dakota - zagłodzona owczareczka znalazła swoje miejsce na ziemi !!!
Moli@ replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Zostałaś, żeby zgasić światło -
Dziś obchodzimy Dzień Kundelka! Data nie jest przypadkowa – 25 października to Dzień Ustawy o Ochronie Zwierząt. https://www.onet.pl/styl-zycia/onetkobieta/najlepsze-memy-na-dzien-kundelka-smiech-i-wzruszenia-gwarantowane/x1mc6cc,2b83378a
-
-
-102,78/13.10 (preparat na wątrobę Diance + woreczki na odchody) - 324,63zł /24.10 (sucha karma + preparat na stawy Diance) ________________ 124,59zł / 24.10 - Stan konta " Psy i spółka"
-
Kupiłyśmy suchą karmę 2 x 12kg - 222,80zł + preparat na stawy dla Dianki (panienka ma zapas suchej karmy - ok 25kg) - 101,83zł _______________ 324,63zł / 24.10 (przelew)
-
Bezdomna suczka i jej 3 szczeniaki spod ukraińskiej granicy doczekały się bezpiecznego miejsca u Jagny, teraz proszą o pomoc. Cała rodzinka już w nowych domach: mamcia w DS w Warszawie, Kuki pod Częstochową, Meliska w Bytomiu, Złotka w Katowicach:):):)
Moli@ replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Piękne zdjęcia...., śliczna szczęśliwa Modelka -
-
Domki dla biedronek i ziarno dla ptaków dostałyśmy - likwidacja sklepu zoologicznego Na jedzonko / akcesoria dla psiaków nie załapałyśmy się
-
Historia starego Miśka, co miał pana pijaka. W BDT
Moli@ replied to Moli@'s topic in Już w nowym domu
Dziadunio pozdrawia wyjście do ogrodu przed śniadankiem po śniadaniu pucowanie dupci - pod prysznicem brzuszek wymasowany... kupki gubi