-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Ojej, dopiero zobaczyłam nowe zdjęcia Dolarka. No i po raz kolejny "wpadłam" po uszy. Dolarek jest taki cudowny, że ja już nie wiem co zrobić aby znalazł dom. Może ktoś by mi pomógł ułożyć jakiś chwytający za serce tekst do ogłoszenia ? Dziękuję hop! - buziaki dla Ciebie za opiekę i te cudowne zdjęcia:)
-
Kurczę wkurzyłam się. Parę dni temu wykupiłam maxi wyróżnienie na olx na Kraków za 17.81zł dla Iryska. Wczoraj weszłam sobie na ogłoszenia na Kraków i chciałam pooglądać psiaki. I znalazłam ogłoszenie Iryska, które ani nie jest wyróżnione ani promowane na stronie głównej (a powinno być promowane przez 7 dni a jeszcze tyle czasu nie minęło od wykupienia pakietu). Jedynie co zadziałało to opcja odświeżania. Napisałam na kontakt olx, zobaczymy co z tego będzie. Zastanawiam się czy więcej takich przypadków nie było, nigdy tego nie sprawdzałam. Nie wiem czy to jakieś techniczne problemy czy oszustwo.
-
Anecik, co tam u Iryska słychać ? Cos nowego się "objawiło" w jego charakterze, zachowaniu przez te ostatnie dni ? Wyróżniłam dzisiaj jeszcze ogłoszenie na Częstochowę, wcześniej wyróżniłam na Katowice i Kraków to już ma 3 olx wyróżnione. Wstaw też proszę rachunek za weta, to zrobię przelew. I zrób proszę zdjęcie z nr czipa to też wstawię na wątek.
-
Dandys z Radys-już w hoteliku u szafirki -juz w DS we Wrocławiu :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Zima przyszła, zima przyszła !!!!!! -
Pan brzmiał całkiem całkiem ale wiadomo jak to jest przez telefon. W realu wszystko może wyglądać inaczej. Pan twierdził, ze już rozglądał się wczesniej za pieskiem, dzwonil w ich sprawie ale jak powiedział proponowano mu 8-letnie pieski (zrozumialam więc ze dzwonil o mlodsze ). Na to wygląda ze starszymi nie jest zainteresowany. Ja jeszcze poczekam, dopiero co ruszyly dwa ogloszenia olx na Katowice i Krakow a jeszcze chcę dorobić nowe. Przed chwilą pisala do mnie pani przez olx, na razie bardziej zapytanie ale zobaczymy. Myślę ze jakis odzew będzie, też wolalabym rodzinę i to z dziećmi aby Irys mial z kim poszaleć.
-
Miałam pierwszy telefon o Iryska z Katowic. Pan 60 lat, rencista, kawaler, nie ma rodziny. W razie gdyby gdzieś musiał wyjechać czy iść do szpitala to psiak musiał by trafić do hoteliku, z którego korzystał w przypadku poprzedniego psiaka. Pan niezmotoryzowany. Zgadza się na PA. Co myślicie o takim domku dla Iryska ?