Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Ojej, dopiero zobaczyłam nowe zdjęcia Dolarka. No i po raz kolejny "wpadłam" po uszy. Dolarek jest taki cudowny, że ja już nie wiem co zrobić aby znalazł dom. Może ktoś by mi pomógł ułożyć jakiś chwytający za serce tekst do ogłoszenia ? Dziękuję hop! - buziaki dla Ciebie za opiekę i te cudowne zdjęcia:)
  2. Wiadomo, na smutek i przygnębienie najlepiej zjeść coś dobrego. Też stosuję tę metodę :)
  3. Psia rodzinka :Malwa, Ivo i Lia dostały dzisiaj nowe szeleczki :)
  4. Tak się dzisiaj wymęczyłam bieganiem że odleciałam :)
  5. Kurczę wkurzyłam się. Parę dni temu wykupiłam maxi wyróżnienie na olx na Kraków za 17.81zł dla Iryska. Wczoraj weszłam sobie na ogłoszenia na Kraków i chciałam pooglądać psiaki. I znalazłam ogłoszenie Iryska, które ani nie jest wyróżnione ani promowane na stronie głównej (a powinno być promowane przez 7 dni a jeszcze tyle czasu nie minęło od wykupienia pakietu). Jedynie co zadziałało to opcja odświeżania. Napisałam na kontakt olx, zobaczymy co z tego będzie. Zastanawiam się czy więcej takich przypadków nie było, nigdy tego nie sprawdzałam. Nie wiem czy to jakieś techniczne problemy czy oszustwo.
  6. Musiałam znaleźć wątek Iryska poprzez wyszukiwarkę google i tak się udało cos napisać. A dlaczego małe dzieci nie bardzo? Za bardzo energiczny ?
  7. Anecik, co tam u Iryska słychać ? Cos nowego się "objawiło" w jego charakterze, zachowaniu przez te ostatnie dni ? Wyróżniłam dzisiaj jeszcze ogłoszenie na Częstochowę, wcześniej wyróżniłam na Katowice i Kraków to już ma 3 olx wyróżnione. Wstaw też proszę rachunek za weta, to zrobię przelew. I zrób proszę zdjęcie z nr czipa to też wstawię na wątek.
  8. Dolarek otrzymał bonus 20zł od cioci Patrycja96. Bardzo pięknie dziękujemy za niespodziankę i wsparcie Dolarka :)
  9. Zima przyszła, zima przyszła !!!!!!
  10. Brawo Dolarku. Cieszę się, ze jesteś zdrowy :). Hop!, nie ma za co, przecież to mój obowiązek :)
  11. Pan brzmiał całkiem całkiem ale wiadomo jak to jest przez telefon. W realu wszystko może wyglądać inaczej. Pan twierdził, ze już rozglądał się wczesniej za pieskiem, dzwonil w ich sprawie ale jak powiedział proponowano mu 8-letnie pieski (zrozumialam więc ze dzwonil o mlodsze ). Na to wygląda ze starszymi nie jest zainteresowany. Ja jeszcze poczekam, dopiero co ruszyly dwa ogloszenia olx na Katowice i Krakow a jeszcze chcę dorobić nowe. Przed chwilą pisala do mnie pani przez olx, na razie bardziej zapytanie ale zobaczymy. Myślę ze jakis odzew będzie, też wolalabym rodzinę i to z dziećmi aby Irys mial z kim poszaleć.
  12. Miałam pierwszy telefon o Iryska z Katowic. Pan 60 lat, rencista, kawaler, nie ma rodziny. W razie gdyby gdzieś musiał wyjechać czy iść do szpitala to psiak musiał by trafić do hoteliku, z którego korzystał w przypadku poprzedniego psiaka. Pan niezmotoryzowany. Zgadza się na PA. Co myślicie o takim domku dla Iryska ?
  13. Wiek 3 lata, waga 13 kg, zaszczepiony, wykastrowany, zaczipowany. Wesoły psiak, lubi bawić się z pieskami, całkiem ładnie chodzi na smyczy, w boksie zachowuje czystość, ładnie jeździ autem. Mam nadzieję ze nic nie pokręciłam.
  14. Wow, Aneta-suuuuperrrrr !!!!! Piękne zdjęcia <3. No i łatki są. Już byłam w strachu, co się z nimi stało :) Izuś, jasne że ogłaszamy:). Nie ma na co czekać :)
  15. Na konto Dolarka wpłynęła pomoc finansowa na utrzymanie Dolarka w hotelu: 20zł-Livka/12.03.2018/stała III 50zł -J.Szymańska /12.03.2018/stała III 30zł -Monika Frąckiewicz /12.03.2018/bonus 20zł -Sara2011/12.03.2018/stała III Bardzo serdecznie dziękuję <3
×
×
  • Create New...