Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Dzień dobry :). To prawda, już jest jasno jak spaceruję o godz.6 rano z moją Sarunią . Ale lada dzień zmiana czasu i znowu się trochę pozmienia.
  2. Na konto Dolarka wpłynęły nowe deklaracje za które z całego serca dziękuję <3. 80zł -Maciej Kościelak /05.03.2018/stała III +bonus 30zł -koja /05.03.2018/stała III 30zł -Patrycja96/06.03.2018/stała IV,V 45zł -teresaa118 /07.03.2017/stała III +bonus
  3. Na konto Poamdki wpłynęła stała deklaracja od dorota1 -10zł /za marzec. Z całego serca dziekuję :).
  4. W sumie to ile ma kg to dowiemy się w piątek. Aneta mówiła że na zdjęciach wyglądał na większego niż w rzeczywistości. Na szczęście jak na psa z Radys nie jest utuczony :). Wygląda na to, że po pierwszym dniu obserwacji, że jest proludzkim pieskiem, do innych psiaków też ok (na razie miał kontakt z niektórymi, więc jak będzie dalej to zobaczymy), w swoim boksie zachowuje czystość, chodzi na smyczy, zjada suchą karmę. W piątek będzie u weta, zobaczymy co powie. Za jakieś 2 tyg. ustawimy kastrację. W poniedziałek będzie w SPA, potem będą zdjęcia i zrobimy ogłoszenia. Jakby jakimś cudem szybko trafił się domek , to poczeka aż chłopak zostanie wykastrowany.
  5. Transport wyniósł ostatecznie 270zł i tyle przelałam w dniu dzisiejszym na konto PatiC.
  6. Na konto Iryska przelałam spadek po Malwince 719.5 zł (w zaokrągleniu 720zł). Malwinka już ich nie potrzebuje , za to Irysek bardzo.
  7. W związku z tym ,że Malwinka już w swoim super domku a na jej koncie pozostaje wciąż 719.5 zł, to kwotę tę (w zaokrągleniu 720zł) przlewam na konto Iryska z Radys, który pieniążków bardzo potrzebuje. Tym samym konto Malwinki zeruje się.
  8. Dzięki Aneta <3. Zadzwonię po pracy. Szkoda ze u Iryska takie pustki, coś chłopak niewidzialny jest . Dobrze, ze choć kilka osób zajrzało <3.
  9. Dzień dobry. Dzisiaj będzie fajny dzień Irysku. Pierwszy raz od wielu miesięcy będzie spacerował, biegał czyli pewnie to co lubisz najbardziej. Patrycja mowila ze w podróży byłeś grzeczny, niech ci teraz różki nie wyrosną, bądź grzeczny nadal :). A ja z niecierpliwością czekam na pierwsze wieści od anecik. Az sie obudziałam dzisiaj wcześniej, nie mogłam spać bo myślałam o Irysku.
  10. Ivo ma tylko wydarzenie na FB :). https://www.facebook.com/events/491900807835140/
  11. Ja chyba mam też gust "łaciaty" :). Dolarek, Ivo, Pomadka, teraz Irysek :).
  12. Izuś, jakby Państwo dojrzeli do trzeciego psiaka to poleć im Dolarka, on też czarno-biały :)
  13. Irysek właśnie rozpoczyna podróż po nowe życie. W transporterku razem z Pigwą. Pomóżcie mu dojechać biorąc udział w bazarku transportowym.
  14. O matko, to strasznie późno . Przepraszam Aneta za nieprzespaną noc :(.
  15. Dzień dobry Kochani, życzę Wam miłego dnia a Pomadce dobrego domu. Niech już w końcu zadzwoni ten telefon :)
  16. Zapraszam na bazarek transportowy Iryska, może ktoś będzie w stanie dorzucić cegiełkę aby dowieźć chłopaka do celu.
  17. Ojej, ślicznie dziękuję za tak wielką pomoc :) Liczę ze jak się go wykąpie, wyszczotkuje to szybko ktoś się w nim zakocha :)
  18. Zapiszę tutaj że Tianku przeniosła swoją deklarację -10zł z Malwy na Iryska. Ślicznie dziękuję <3
  19. Wykaz wpłat: 720zł -spadek po Malwince/07.03.2018 20zł -Elżbieta Rossa /07.03.2018/stała III +jednorazowa 5zł -Istar19/-8.03.2018/stała III 100zł -Agnieszka Kołodziej-Pawełek /08.03.2018 /jednorazowa 100zł -Anna Dubińska /08.03.2018 /jednorazowa 5zł -Istar19 /08.03.2018/stała III 30zł -p.Jacek /09.03.2018/stała III +bonus 20zł -Basia Pus /09.03.2018 / dekl.jednorazowa 50zł -Krzysztof Miedlar /09.03.2018 /stała III 30zł -p.Jacek /12.03.2018/bonus 20zł -Beata My Cat /12.03.2018 /stała III +bonus 70zł -Marta Krupa /12.03.2018/stała III +transport 20zł-Iwona Ivvka Brzos /12.03.2018/stała III 20zł -Jagoda Kotecka /12.03.2018/stała III 160zł -Monika Frąckiewicz /12.03.2018/stała III+transport+SPA 183-bazarek transportowy 50zł -Aldona Mijalska /22.03.2018/stala III 10zł -Tianku /27.03.2018/stała IV 10zł -Elżbieta Rossa/05.04.2018/stała IV 30zł-zachary/09.04.2018/jednorazowa 20zł-Jagoda Kotecka/09.04.2018/stała IV 30zł -Monika Frąckiewicz/09.04.2018/stała IV 10zł -Beata My Cat /10.04.2018/stała IV 5zł -Istar19/10.04.2018/stała IV 20zł -Iwona Ivvka Brzos/10.04.2018/stała IV 50zł -Krzysztof Miedlar/11.04.2018/stała IV 20zł -Marta Krupa/16.04.2018/stała IV 40zł -p.Jacek/18.04.2018/stała IV 50zł -Aldona Mijalska/25.04.2018/stała IV 10zł -Tianku /02.05.2018/stała V 10zł -Ewa Sikora /jednorazowa 10zł -Elżbieta Rossa/08.05.2018/stała V 30zł -Monika Frąckiewicz/09.05.2018/stała V 5zł -Istar19/04.05.2018/stała V 10zł -Beata My Cat/10.05.2018/stała V 20zł -Ivona Ivvka Brzos /10.05.2018/stała V 50zł -Krzysztof Miedlar/13.05.2018/stała V Razem wpłaty :2038 zł ......................................................................................................... Wykaz wydatków : 270zł -transport PatiC /07.03.2017 53zł -wyróżnienie 3 ogłoszeń na olx 14 - odrobaczenie 105 - wet (czipowanie, wirusówki) 2,50 - transport do weta 60 - SPA 15 - dojazd do SPA 300zł -hotel III 35.5 -wyróznienie 2 ogłoszen na olx 17.8zł -wyróznienie ogłoszenia na olx 13.2ł-wyróznienie olx 17złx3szt -wyróznienie 2 ogloszen 372zł -hotel IV 17.5zł -wyróznienie ogłoszenia olx 144zł-hotel V do 12.05.2018 30zł -zwrot kosztów dojzadu na PA oraz do DS 39zł -rejestracja w Safe Animal 498.5zł -przekazanie na konto Roxi Razem wydatki: 2038 zł ............................................................................................... STAN KONTA (wpłaty -wydatki): 0 zł
×
×
  • Create New...