-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Deklaracje stałe: 30zł -Monika Frąckiewicz III,IV,V 10zł -Elżbieta Rossa III,IV,V 20zł -Iwona Ivvka Brzos III,IV,V 10zł -Beata My Cat III,IV,V 20zł -Jagoda Kotecka III,IV 20zł -Marta Krupa III,IV 50zł -Aldona Mijalska III,IV 5zł -Istar19 : III,IV,V 10zł -Tianku IV,V 20zł -p.Jacek z FB III,IV 50zł -Krzysztof Miedlar III,IV,V Razem : 245 zł Deklaracje jednorazowe: 50zł -Monika Frąckiewicz/wpłacone SPA -Monika Frąckiewicz /wpłacone 10zł -Basia Pus /wpłacone 50zł -Marta Krupa /wpłacone 20zł -Nesiowata 100zł -zachary/wpłacone 100zł -Agnieszka Kołodziej -Pawełek /wplacone 100zł -Anna Dubińska /wplacone
-
Chciałabym pomóc jeszcze jednemu radysiakowi. Tym razem szczęśliwy los padł na Iryska. Mógłby już jutro pojechać do anecik. Koszt to 360zł/mcs za hotel + kastracja + transport. Bardzo proszę o deklaracje na utrzymanie chłopaka, niech i dla niego zaświeci szczęśliwa gwiazda :). A to jego opis: IRYS - bardzo fajny chłopak, to zresztą widać po nim jak na dłoni. Nie dość, że urodziwy (a jaki będzie po domowym liftingu!), to jeszcze cały czas uśmiechnięty i zadowolony z życia. Bezproblemowo zawiera znajomości z ludźmi, lubi ich towarzystwo, ogon ma cały czas w ruchu, a gębę - najszczęśliwszą na świecie. Jakim trzeba być zrównoważonym psychicznie psem i jak bardzo ufać w swoją szczęśliwą gwiazdę, aby po półrocznym pobycie w schronisku nadal tak się zachowywać - jakby wszystko było jedną, niekończącą się rozrywką. I dlatego wart jest tej szczęśliwej gwiazdy, w którą wierzy. Irys ma ok. 3-4 lat. W schronisku przebywa od sierpnia 2017r. KOJEC: 1 C NR: 9774 06.03.2018 Irysek wyjechał ze schronu i pojechał do hoteliku a 12.05.2018 zamieszkał w DS w Czeladzi.
-
Gabrysiu, wiem co czujesz bo sama niedawno przez to przechodziłam z Malwinką i Ivo (ten nie ma wątku na Dogo). Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Teraz tak sobie myślę z upływem czasu, że to i dobrze że Malwina wróciła z tej adopcji, ma teraz cudowny domek który nie boi się wyzwań i chce z Malwinką pracować a ja mam świetny kontakt z tym domkiem i codzienne relacje z postępów. Wiem że w przypadku Iryska jest trudniej bo minęło już kilka miesięcy od adopcji, szkoda straconego czasu ale nie martw się, fajny domek znajdziemy prędzej czy później.
-
Witam wszystkich i życzę cudownej niedzieli. Wyróżniłam dzisiaj dwa ogłoszenia na olx dla Pomadki bo już wygasły. Strasznie drogie te ogłoszenia, miesiąc mija jak z bicza strzelił ale bez wyróżnienia nie ma szans na wybicie się spośród tych setek ogłoszeń. Szkoda tych pieniędzy na wyróżnienia ale co zrobić :(.
-
Wyróżniłam dwa ogłoszenia Dolarka na olx . Miałam parę dni temu telefon o Dolarka ze Szczecina, samotny ok. czterdziestoparoletni pan po rozwodzie, co weekend odwiedzające go dzieci w wieku 16 i 11 lat. Zgodzil się na wizytę, podał już dane. Pisałam z nim poprzez olx ale jak poprosiłam o telefon do mnie to sms mnie poinformował ze nieaktualne. Ehhh.
-
Malwinka jak to Malwinka, jeszcze z dystansem podchodzi do opiekunów chociaż z każdym dniem widać postępy. Opiekunowie przyjęli zasadę, że nic na siłę, dają jej czas i niech sama zdecyduje że już nadszedł czas na mizianie, chociaż bardzo by chcieli ją wyprzytulać już teraz ale dla Malwiny nie kojarzy to się jeszcze z przyjemnością i komfortem. Na razie jest czas na adaptację i zdobywanie zaufania. Potrzeby czas, czas, czas... Ale jestem bardzo dobrej myśli :). I niech podpatruje swoich psich towarzyszy, to najlepsza szkoła :)
-
Malwinka dzisiaj zrobiła demolkę w przedpokoju, pościągała wszystkie kurtki, czapki, buty i jeszcze na nie nasikała, zrzuciła kwiatka. Wcześniej się to nie zdarzało, nie wiadomo co dzisiaj napadło Malwinę. Pani Karolina przypuszcza że może chciała wyjść na dwór. A ja tak myślę ze te kurtki i czapki potrzebne jej były aby się ubrać, bo mróz nadal nie odpuszcza :). Pani Karolina nie robi z tego jakiegoś wielkiego problemu, będzie obserwować dalsze zachowanie i jeśli będzie się powtarzać to będzie nad tym pracować. A tymczasem trochę Malwinki :)