Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Deklaracje stałe: 30zł -Monika Frąckiewicz III,IV,V 10zł -Elżbieta Rossa III,IV,V 20zł -Iwona Ivvka Brzos III,IV,V 10zł -Beata My Cat III,IV,V 20zł -Jagoda Kotecka III,IV 20zł -Marta Krupa III,IV 50zł -Aldona Mijalska III,IV 5zł -Istar19 : III,IV,V 10zł -Tianku IV,V 20zł -p.Jacek z FB III,IV 50zł -Krzysztof Miedlar III,IV,V Razem : 245 zł Deklaracje jednorazowe: 50zł -Monika Frąckiewicz/wpłacone SPA -Monika Frąckiewicz /wpłacone 10zł -Basia Pus /wpłacone 50zł -Marta Krupa /wpłacone 20zł -Nesiowata 100zł -zachary/wpłacone 100zł -Agnieszka Kołodziej -Pawełek /wplacone 100zł -Anna Dubińska /wplacone
  2. Chciałabym pomóc jeszcze jednemu radysiakowi. Tym razem szczęśliwy los padł na Iryska. Mógłby już jutro pojechać do anecik. Koszt to 360zł/mcs za hotel + kastracja + transport. Bardzo proszę o deklaracje na utrzymanie chłopaka, niech i dla niego zaświeci szczęśliwa gwiazda :). A to jego opis: IRYS - bardzo fajny chłopak, to zresztą widać po nim jak na dłoni. Nie dość, że urodziwy (a jaki będzie po domowym liftingu!), to jeszcze cały czas uśmiechnięty i zadowolony z życia. Bezproblemowo zawiera znajomości z ludźmi, lubi ich towarzystwo, ogon ma cały czas w ruchu, a gębę - najszczęśliwszą na świecie. Jakim trzeba być zrównoważonym psychicznie psem i jak bardzo ufać w swoją szczęśliwą gwiazdę, aby po półrocznym pobycie w schronisku nadal tak się zachowywać - jakby wszystko było jedną, niekończącą się rozrywką. I dlatego wart jest tej szczęśliwej gwiazdy, w którą wierzy. Irys ma ok. 3-4 lat. W schronisku przebywa od sierpnia 2017r. KOJEC: 1 C NR: 9774 06.03.2018 Irysek wyjechał ze schronu i pojechał do hoteliku a 12.05.2018 zamieszkał w DS w Czeladzi.
  3. Rozumiem, dziękuję za potwierdzenie :) Bardzo dziękuję :). Myślałam tym razem o chłopaku bo one mają gorzej ale żadnej decyzji jeszcze nie ma.
  4. Tak powoli dojrzewa we mnie myśl aby pomóc jeszcze jakiejś sunia z Radys. Na razie nie mam dla niej miejsca, czekam az się coś zwolni i nie wiem jak dalej z deklaracjami. Czy ktoś z deklarowiczów Malwinki mógłby przenieść swoją deklarację na kolejnego biedaka ? Byłabym bardzo wdzięczna :).
  5. Dzisiaj jest jakaś promocja, 70% taniej :). Wyróżniłam wszystkie ogłoszenia które nie miały wyróżnień, nie tylko te dolarkowe :). Po pracy dorobię jeszcze ze dwa olx dla Dolarka i też wyróżnię. Te promocyjne wyróżnienia dla psiaków są ode mnie w prezencie :).
  6. Troszkę Malwinki :). Jeszcze się troszkę boję ale bardzo bym chciała, ogonkiem kręcę już kółka. I mam chłopaka -Ivo, to ten któremu rozdaję buziaczki :).
  7. Gabrysiu, wiem co czujesz bo sama niedawno przez to przechodziłam z Malwinką i Ivo (ten nie ma wątku na Dogo). Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Teraz tak sobie myślę z upływem czasu, że to i dobrze że Malwina wróciła z tej adopcji, ma teraz cudowny domek który nie boi się wyzwań i chce z Malwinką pracować a ja mam świetny kontakt z tym domkiem i codzienne relacje z postępów. Wiem że w przypadku Iryska jest trudniej bo minęło już kilka miesięcy od adopcji, szkoda straconego czasu ale nie martw się, fajny domek znajdziemy prędzej czy później.
  8. Witam wszystkich i życzę cudownej niedzieli. Wyróżniłam dzisiaj dwa ogłoszenia na olx dla Pomadki bo już wygasły. Strasznie drogie te ogłoszenia, miesiąc mija jak z bicza strzelił ale bez wyróżnienia nie ma szans na wybicie się spośród tych setek ogłoszeń. Szkoda tych pieniędzy na wyróżnienia ale co zrobić :(.
  9. Wyróżniłam dwa ogłoszenia Dolarka na olx . Miałam parę dni temu telefon o Dolarka ze Szczecina, samotny ok. czterdziestoparoletni pan po rozwodzie, co weekend odwiedzające go dzieci w wieku 16 i 11 lat. Zgodzil się na wizytę, podał już dane. Pisałam z nim poprzez olx ale jak poprosiłam o telefon do mnie to sms mnie poinformował ze nieaktualne. Ehhh.
  10. Malwinka jak to Malwinka, jeszcze z dystansem podchodzi do opiekunów chociaż z każdym dniem widać postępy. Opiekunowie przyjęli zasadę, że nic na siłę, dają jej czas i niech sama zdecyduje że już nadszedł czas na mizianie, chociaż bardzo by chcieli ją wyprzytulać już teraz ale dla Malwiny nie kojarzy to się jeszcze z przyjemnością i komfortem. Na razie jest czas na adaptację i zdobywanie zaufania. Potrzeby czas, czas, czas... Ale jestem bardzo dobrej myśli :). I niech podpatruje swoich psich towarzyszy, to najlepsza szkoła :)
  11. Malwinka dzisiaj zrobiła demolkę w przedpokoju, pościągała wszystkie kurtki, czapki, buty i jeszcze na nie nasikała, zrzuciła kwiatka. Wcześniej się to nie zdarzało, nie wiadomo co dzisiaj napadło Malwinę. Pani Karolina przypuszcza że może chciała wyjść na dwór. A ja tak myślę ze te kurtki i czapki potrzebne jej były aby się ubrać, bo mróz nadal nie odpuszcza :). Pani Karolina nie robi z tego jakiegoś wielkiego problemu, będzie obserwować dalsze zachowanie i jeśli będzie się powtarzać to będzie nad tym pracować. A tymczasem trochę Malwinki :)
  12. Na konto Pomadki wpłynęły deklaracje od Czarna Kafka i markofix1. Ślicznie dziękuję <3. 10zł -Czarna Kafka/28.02.2018/stała II 10zł -markofix1 /02.03.2018/stała III
  13. Na konto Dolarka wpłynęły deklaracje od Dulska i certusowa, ślicznie dziękuję <3. 20zł -Dulska/02.03.2018/stała III 30zł -certusowa /02.03.2018/stała III
  14. Ja również przybiegłam do ślicznej Natki. Jak dobrze że już zaopiekowana i bezpieczna. Teraz Iza znajdzie jej wspaniały domek :).
  15. Emeczka mówi wszystkim odwiedzającym jej wątek "dobranoc" :)
  16. U Emusi wszystko dobrze. Lubi pobiegać po dworze ale teraz w te mrozy załatwi się szybciutko i pędem do domku wygrzewac dupcię w na kołderce.
  17. Wczoraj miałam telefon o Pomadkę spod Wrocławia ale beznadziejny i jednym moim marzeniem było żeby jak najszybciej zakończyć rozmowę a Pan jak na złość był bardzo gadatliwy tylko nic z tego jego gadania nie wynikało :).
  18. Dzień dobry :). Witam gorąco w ten mroźny poranek. Pomadka wprawdzie nie ma domku ale marznie i jest pod wspaniałą opieką Kasi.
  19. Dziękuję Iza za pomoc podczas mojej nieobecnosci <3. Ja już też pozmieniałam nr telefonu na swój w ogłoszeniach :).
  20. Na konto hoteliku przelałam 140zł za hotel w lutym (14 dni pobytu) + 100zł za transport Malwy z hotelu do Wrocławia (to połowa kwoty za ten transport). Drugą połowę (100zł) pokrył dom stały, który dodatkowo wyjechał po Malwinę spod Wieliczki do Wrocławia.
  21. Na konto Dolarka wpłynęła deklaracja za cały rok 2018- 120zł od monikapf. Bardzo serdecznie dziękuję za wsparcie w utrzymaniu chłopaka w hoteliku <3.
  22. Dolarku ale ty jesteś śliczny !!!! I bardzo dzielny, jestem dumna z ciebie <3. W pełni zasłużyłeś na żwacza z rybką :). Dziękuję hop! za zabranie Dolarka do salonu piękności i za opiekę <3. Pieniążki za SPA przeleję razem czynszem za hotelik :).
×
×
  • Create New...