Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Na konto Dolarka wpłynęły deklaracje od Livka i J.Szymańska oraz bonus od Patrycja96. Pięknie dziękuję :). 20zł -Livka/12.04.2018/stała IV 50zł -J.Szymańska /12.04.2018/stała IV 15zł -Patrycja96/12.04.2018/bonus
  2. Kiltix faktycznie "pachnie" przez pierwsze dni i nie jest wodoodporna więc trzeba uważać choć moim zdaniem sprawdza się , tzn. jest skuteczna. Kupowałam zarówno kiltixa i foresto . W tym roku kupiłam foresto.
  3. Wow ale fajne klimaty. Tęsknię za nimi bo jakby nie było to ja w Bielsku urodzona i zawsze z radością tam wracam :). Pesteczka prześliczna :).
  4. Ledwie skończyłam pisać poprzedni post, zadzwonił telefon. Dzwoniła Pani w sprawie Irysa dla swojej babci a babcia 83 lata. Ech :(.
  5. Na konto Iryska wpłynęły deklaracje od: 10zł -Beata My Cat /10.04.2018/stała IV 5zł -Istar19/10.04.2018/stała IV 20zł -Iwona Ivvka Brzos/10.04.2018/stała IV Bardzo ślicznie dziękuję. Zupełnie nie rozumiem ciszy jeśli chodzi o telefony o Iryska :(. Mały, nakolankowy, sympatyczny, niczego mu nie brakuje. Co jest ? :(
  6. Dziękuję Kochane za wspieranie Pomadki, za to że zaglądacie prawie codziennie. Szkoda że na razie wieści o domku brak ale może ta piękna wiosna przyniesie w końcu domek Pomadce.
  7. Na konto Pomadki wpłynęły pieniążki od: 20zł -Dulska/09.04.2018/stała IV 30zł -Monika Frąckiewicz /09.04.2018/stała IV Slicznie dziękuję :). Telefonów niestety brak :(.
  8. Na konto Dolarka wpłynęły pieniążki od: 20zł -Sara2011/09.04.2018/stała IV 30zł -Monika Frąckiewicz/09.04.2018/bonus Bardzo pięknie dziękuję :).
  9. Na konto Tycinki wpłynęło 30zł od cioci agat21. Ślicznie dziękujemy :).
  10. Bardzo dziekuję :) Tycinka wraca do zdrowia, jeszcze troszkę po nocy ma taki zaschnięty wyciek z noska ale coraz go mniej, widać że antybiotyk działa, . Będzie brała go jeszcze do czwartku a potem zobaczymy, będzie konsultacja u weta. Ma bardzo duży apetyt co bardzo mnie cieszy. Terroryzuje kota Kasi, gania go i szczeka na niego a kot jest większy od niej :). Poprosiłam Kasię o jakąś fotkę małej, jak jutro dostanę to wstawię lub może Kasia sama wstawi.
  11. Chyba u anecik wiatr dzisiaj powiewa bo Iryskowi się ogon tak pięknie " rozwichrzył" :)
  12. Dzięki Aneta :). Na tym powyższym zdjęciu wygląda fantastycznie :). Taki roześmiany pychol :)
  13. A pamiętacie jak mój Dolarek prawie rozwalił klatkę u weta i Mureczka musiała go zabierać na cito do siebie? A potem okazało się że nie taki on straszny a teraz spokojny, stateczny pan :). Pewnie i Abi ze strachu kłapie.
  14. No akonto Pomadki wpłynęła deklaracja za IV -10zł od dorota1. Bardzo ślicznie dziękuję :).
  15. Na konto Tycinki wpłynęła deklaracja jednorazowa 30zł od koja. Ślicznie dziękujemy :).
×
×
  • Create New...