-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Dzisiaj miałam telefon o Pomadkę. Dzwoniła pewna pani, która już po pierwszym zdaniu mi się nie podobała i marzyłam aby jak najszybciej zakończyć tę rozmowę. Po pierwsze Pani dzwoniła "w sprawie psa" a jak zapytałam o jakiego pieska chodzi bo ja ogłaszam kilka, to nie potrafiła doprecyzować. Jedynie co zapamiętała to że pies jest łaciaty :). Z tym , że ja mam same łaciate -Pomadka, Dolarek, Irysek, Ivo -wszystkie łaciate :). No ale jak już pani w końcu doprecyzowała, że chodzi o sunię to wiadomo że o naszą Pomadkę. Pani na gwałt próbowała ode mnie wyciągnąć dokładny adres gdzie przebywa Pomadka. Jak zapytałam po co jej dokładny adres, to mówi "jak to po co ? żeby po nią pojechać"!!!! No to ja do Pani hola hola, najpierw wymagana wizyta przedadopcyja, że nie wydajemy piesków ot tak na żadanie. Jak Pani usłyszała o wizycie to powiedziała ze się jeszcze zastanowi. Przyznam, że mi ulżyło po tych słowach. Szukamy dalej...
-
Dzisiaj miałam telefon o Iryska, Pani podała nawet już dane do wizyty PA ale po niedługiej chwili odwołała, jej dziadek nagle trafił do szpitala w stanie krytycznym i Pani bedzie musiała się opiekować i musi przełożyć adopcję. Już sama nie wiem czy śmiać się czy płakać na te ludzkie wykręty. W ciągu 10-15 min od poprzedniej rozmowy nagle dziadek trafił do szpitala, eh.
-
Kochani, bardzo, bardzo WAM dziękuję za wpłaty dla Tycinki. Bez Was nic by się nie udało. Oby tylko Tycinka dała radę. 30zł -MikAga/28.03.2018/dekl.jednorazowa 100zł -zachary /28.03.2018/dekl.jednorazowa 50zł -Poker /28.03.2018/dekl.jednorazowa 100zł -Anula/28.03.2018/dekl.jednorazowa 50zł -Bogusik/28.03.2018/dekl.jednorazowa 130zł -Helli /28.03.2018/dekl.jednorazowa 20zł -Patrycja96/28.03.2018/dekl.jednorazowa 50zł -Mela Jakimiuk/28.03.2018/dekl.jednorazowa 20zł -Nesiowata /28.03.2018/dekl.jednorazowa Za transport dla Patrycji przelałam 250zł.
-
Pięknie dziękuję :) Wiem, wiem Jo37, widziałam tę piękną sunię i trzymam za nią kciuki. Dziękuję że jesteś tu na wątku :) Dziekuję agat21 :). Jest duże prawdopodobieństwo że Tycia może być spokrewniona z tą drugą malizną. Ślicznie dziękuję Poker :) Wspaniale teresaa118, bardzo Ci dziękuję :) Dziękuję Kochana :). Niezmiernie się cieszę, niezmiernie :)
-
Dziękuję bardzo Bogusiu za wsparcie. Też myślę, że telefonów będzie multum :) Serdecznie dziękuję Melu za wsparcie :). Zabieram ją do Kasi koło Bielska -Białej, bo jutro też jest transport w tym kierunku. Będzie tam zaopiekowana, w ciepełku, na miękkim posłaniu, Kasia ją wygłaszcze i wyprzytula. To już jej ostatnia noc w piekle.
-
Dziękuję Anula z całego serca. Wiem że zabieracie psiaczki z Zamościa, może nie piszę ale śledzę wątki. Dlatego tym bardziej kłaniam się nisko i po stokroć dziękuję za pomoc. Wolałabym w całości, bo muszę oplacić transport a nie mam ani grosza. Dalej będę myślała jak to ogarnąć. A konto u mnie niezmienne.