Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Witajcie, wróciłam w końcu do domu i mroźnej rzeczywistości. Nadganiam teraz zaległości. Mam nadzieję, że domek dla Pomadki gdzieś jest niedaleko, że wkrótce zadzwoni. Dziekuję iwstar58 za wpłatę 40zł na konto Pomadki -deklaracji za luty i marzec :).
  2. Malwinka biegała już dzisiaj w podskokach po ogrodzie i przybiegła na zawołanie do domu :). Jutro będę dzwonić do p.Karoliny to więcej się dowiem, dzisiaj przez chwilę kontaktowałyśmy się przez FB.
  3. Kochani, napiszę tylko że Malwina ma dom:). Info z wizyty na pewno napisze elik później.
  4. Wizyta PA odbędzie się w dniu dzisiejszym. Trzymajcie kciuki !
  5. Na konto Malwinki wpłynęła stała deklaracja od Tianku za luty i marzec -20zł. Bardzo dziękuję :).
  6. Na konto Pomadki wpłynęły nowe deklaracje, za które pięknie dziękuję <3. 20zł -Marta Krupa /20.02.2018/stała II 25zł -bakusiowa /20.02.2018/stała II+bonus 60zł -Elisabeta /20.02.2018/stała III + IV 30zł -Monika Frąckiewicz /20.02.2018/stała II A tymczasem Emeczka pozdrawia spod kołderki:
  7. Hihi "ziemia dudni jak biegnie Dolarek" :). Ale się uśmiałam :). Hop! skoro tak mu sierść wyłazi to zabierz go na trymowanie, niech chłopak lepiej się poczuje i będzie ładniej wyglądał a i Ty będziesz miała mniej sprzątania :). A i zawsze to nowe bodźce i nowa sytuacja dla Dolarka, ciekawa jestem czy nie będzie panikował .
  8. Nasza kochana elik zgodziła się zrobić wizytę PA. Jestem bardzo, bardzo wdzięczna Eli za to, że pomimo nawału obowiązków przeprowadzi tę wizytę <3.
  9. Niestety na razie nikogo nie znalazłam do PA. Dwie osoby z FB które robią PA w tej okolicy są chore i nie dadzą rady, dwie inne na razie nie odpisują :(.
  10. Dziękuję, napisalam do majowej, chociaż ona chyba niezbyt często zagląda na Dogo.
  11. Serdecznie dziękuję za kolejne wpłaty na utrzymanie Malwy od: 20zł -jaguska /12.02.2018/stała II 50zł -Anna Hender /12.02.2018/stała II 10zł -Elżbieta Rossa /12.02.2018/stała II 10zł -p.Irena z Katowic /13.02.2018/stała II 10zł -Aneta Kułak /15.02.2018/stała II 50zł -Aldona Mijalska /16.02.2018/stała II Bardzo, bardzo dziękuję <3
  12. Kochani, czy znamy kogoś z Wieliczki lub okolic do zrobienia PA?
  13. Malwinka pozdrawia. U niej wszystko dobrze, ta nieszczęsna adopcja nie wpłynęła na nią jakoś specjalnie negatywnie i nie cofnęła się w swoim zachowaniu. Jeszcze chwilę dam jej odsapnąć, za tydzień jak wrócę z urlopu zacznę ją znowu ogłaszać, tym razem będę szukać domu z ogródkiem.
  14. Bardzo dziękuję Iza, ja też na szybko zrobiłam jednego olx na Katowice. https://www.olx.pl/oferta/sympatyczna-sredniej-wielkosci-sunia-czeka-na-wymarzony-domek-CID103-IDs8stX.html
  15. Od jednej osoby już otrzymałam pieniążki przez pay-pal i działa :). Mam jeszcze jednego deklarowicza i na razie nie przesłał mi pieniążków przez pay pal, właśnie zastanawiałam się czy jeszcze za ten miesiąc nie robił przelewu lub czy może z rozpędu zrobił na Twój elik pay-pal ?
  16. Dzień dobry. Przyjemnej i spokojnej niedzieli życzę :).
  17. Bardzo dziękuję Tyś(ka) za wstawienie filmiku :). Dobrze, że chociaż Emka trafiła na super domek.
  18. Dziękuję Wam kochani ! Mam nadzieję, że Malwina po tym pobycie się nie uwsteczniła, może na nią krzyczano że załatwiała się w domu. Zobaczymy co Hania powie.
×
×
  • Create New...