Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Konto Dolarka zasiliły nowe wpłaty za które z całego serca dziękuję :) 20zł -Patrycja96/04.04.2018/bonus 20zł -sybil /04.04.2018/stała IV 80zł -M.Kościelak /04.04.2018/stała IV + bonus 45zł -teresaa118 /05.04.2018/stała IV + bonus 50zł -K.Brandys /05.04.2018/bonus
  2. Na konto Tyci wpłynęła deklaracja za kwiecień od teresaa118 -50zł. Z całego serca dziękuję <3.
  3. Wklejam paragon za dotychczasowe leczenie Tyci i Mimi. Na Tycię przypada połowa z tego rachunku czyli 109.5zł. Dodatkowo przelewam 30zł za zakup obróżki i szeleczek oraz 30zł za 3 dni pobytu u Kasi w marcu. Czyli łącznie169.5zł.
  4. Na konto Dolarka wpłynęły deklaracje za które ślicznie dziękuję: 20zł-Dulska/03.04.2018/stała IV 30zł -certusowa/03.04.2018/stała IV
  5. Na konto Pomadki wpłynęły deklaracje za które z całego serca dziękuję :) 10zł-Czarna Kafka/03.04.2018/stała III 10zł-markofix1 /03.04.2018/stała IV
  6. Na konto Tyci wpłynęły nowe deklaracje, za które z całego serca dziękuję :) 50zł -Aśka7/03.04.2018/dekl.jednorazowa 30zł -uxmal/03.04.2018/dekl.jednorazowa 30zł -Sonia71/03.04.2018/dekl.jednorazowa 50zł-Czarna Kafka/03.04.2018/dekl.jednorazowa 20zł-tomcug/03.04.2018/dekl.jednorazowa 20zł-renatka_s /03.04.2018/stała IV
  7. Te trzy maluszki są juz po kwarantannie ?
  8. Pięknie dziękuję :). Sporo Tycinek trzeba by nazbierać aby dobić do 50kg+ :)
  9. Z całego serca dziękuję :). Również życzę Wesołych Świąt!
  10. Śliczne pchełki <3. Widać, że są ze sobą zżyte. Bardzo dziękuję Kasiu za fotki, nie mogłam się ich doczekać :) A czerwone szeleczki ślicznie pasują Tycince :)
  11. Dziękuję Wam Kochane , bardzo dziękuję <3
  12. Jaki piękny świąteczny Dolarek-baranek ! Dziękujemy hop! za świątecznego Dolarka, wspaniała niespodzianka z rana :). Dolarku, życzę ci aby zajączek wielkanocny wyczarował dla ciebie wspaniały domek.
  13. Tak, ta sama. Z pewnych względów, dla spokoju i bezpieczeństwa suni podano informację, że ma dom. Telefonów o nią, gdzie głównym pytaniem było czy jest wysterylizowana było kilka a wiadomo co takie pytanie może oznaczać. Sama poprosiłam o wstawienie takiej informacji, że MA DOM aby powstrzymać lawinę telefonów do mnie. Na razie Tycia nie jest do adopcji, musi dojść do siebie, jest jednak w najlepszym domu i pod najlepszą opieką, więc uznajmy że ma dom. Druga sprawa, że pomimo zainteresowania nią nikt nie zadeklarował, że ją zabierze już następnego dnia a za dzień czy dwa czy do czasu kolejnego transportu już jej mogło nie być na tym świecie. A tu naprawdę nie można było czekać.
  14. Na konto Tycinki wpłynęły dwie deklaracje jednorazowe za które ślicznie dziękuję :) 30zł -iwstar58/30.03.2018/dekl.jednorazowa 50zł -Dusia-Duszka/30.03.2018/dekl.jednorazowa
  15. Na konto Tycinki wpłynęło 20zł od Olena84. Bardzo dziękujemy cioci Olenie za pomoc :)
  16. Hihi, to ci Dolarek, jedyny, niepowtarzalny, dla koneserów. Uwielbiam hop! czytać Twoje opowieści o Dolarku, tak fajnie go opisujesz że zawsze mi się japa cieszy :). Swoją drogą może Dolarek gustuje w starszych paniach? A Ty mu hop! jakąś młódkę podsyłasz to i nie dziwne że po nim spływa :).
  17. Ojej, ależ się cieszę :). Dziękuję, dziękuję bardzo <3. Zaraz podeślę nr konta :).
  18. Kochani, zadzwonię do Kasi wieczorem, po pracy aby na spokojnie porozmawiać. Nie chcę już Kasi zamęczać, bo i tak całą noc nie spała. Mam już wieści od kiyoshi bo rozmawiała z Kasią. Sunie były już u weta. Tycia waży 2.5 kg ale jest bardzo wychudzona, na szczęście ma apetyt. Ma niecały rok. Dostała kroplówkę, Kasia z nią siedziała cały czas. Sunie zostały odpchlone bo miały rój pcheł na sobie i są pogryzione. Wet je obejrzał, osłuchał płuca które są w porządku, serduszko także. Nosówkę raczej wykluczył. Trzeba obserwować. Sunie będą na antybiotyku, po świętach zostaną odrobaczone. Sunie są tej samej wielkości ale Tycia waży 2.5 kg a Mi -4 kg. Więc można sobie wyobrazić jaka Tycia jest wychudzona :(.
×
×
  • Create New...