Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Dziękuję Kochana :). Na razie muszę uciułać na transport :). Już wysyłam nr konta.
  2. Kochani, zapraszam do Tyci (efektu mojego dzisiejszego szaleństwa na który kompletnie nie powinnam sobie pozwolić) i proszę o pomoc bo nie mam dla suni nawet złotówki :(
  3. BARDZO PROSZĘ O POMOC DLA TYCI !!!! PROSZĘ !!!!!
  4. Wykaz wpłat: 30zł -MikAga/28.03.2018/dekl.jednorazowa 100zł -zachary /28.03.2018/dekl.jednorazowa 50zł -Poker /28.03.2018/dekl.jednorazowa 100zł -Anula/28.03.2018/dekl.jednorazowa 50zł -Bogusik/28.03.2018/dekl.jednorazowa 130zł -Helli /28.03.2018/dekl.jednorazowa 20zł -Patrycja96/28.03.2018/dekl.jednorazowa 50zł -Mela Jakimiuk/28.03.2018/dekl.jednorazowa 20zł -Nesiowata /28.03.2018/dekl.jednorazowa 20zł -Olena84/29.03.2018/dekl.jednorazowe 30zł -iwstar58/30.03.2018/dekl.jednorazowa 50zł -Dusia-Duszka/30.03.2018/dekl.jednorazowa 50zł -Aśka7/03.04.2018/dekl.jednorazowa 30zł -uxmal/03.04.2018/dekl.jednorazowa 30zł -Sonia71/03.04.2018/dekl.jednorazowa 50zł-Czarna Kafka/03.04.2018/dekl.jednorazowa 20zł-tomcug/03.04.2018/dekl.jednorazowa 20zł-renatka_s /03.04.2018/stała IV 50zł -teresaa118/05.04.2018/stała IV 30zł -koja /06.04.2018/dekl.jednorazowa 30zł -agat21/09.04.2018/dekl.jednorazowa 25zł -bakusiowa /23.04.2018/dekl. jednorazowa 20zł -renatka_s/02.05.2018/stała V 50zł -teresaa118/11.05.2018/stała V 20zł -dorcia2 /14.05.2018/stała V 30zł -bakusiowa /21.05.2018 20zł-renatka_s /01.06.2018/stała VI 50zl -teresaa118 /06.06.2018/stała VI Razem: 1175 zł .......................................................................................... Wykaz wydatków: 250zł -transport z Radys -Patrycja 30zł-szelki i obróżka 30zł-hotelik za marzec 109.5zł -leczenie wet 17.5zł -leki 300zł -hotel IV 38zł -wszczepienie czipa 35.5zł -wyróżnienie dwóch ogłoszeń 300zł-hotel V 30zł-hotel VI 39zł-rejestracja w Safe Animal Razem wydatki: 1179,5 zł .......................................................................................... Stan konta : -4.5 zł
  5. Deklaracje stałe: 50zł -teresaa118: IV,V,VI 20zł -renatka_s: IV,V,VI 20zł -dorcia2: V Deklaracje jednorazowe: 100zł -Anula /wpłacone 50zł -Poker /wpłacone 50zł -Bogusik /wpłacone 20zł -Nesiowata /wpłacone 20zł-Olena84 /wpłacone 50zł-Mela Jakimiuk /wpłacone 30zł -MikAga /wpłacone 130zł -Helli /wpłacone 20zł -Patrycja96 /wpłacone 100-zachary /wpłacone 50zł -Dusia-Duszka/wpłacone 30zł -iwstar58/wpłacone 20zł -tomcug/wpłacpne 30zł-sonia71/wpłacone 50zł-Czarna Kafka/wpłacone 30zł-uxmal/wpłacone 30zł-koja /wpłacone 50zł -Aska7/wpłacone 30zł-agat21/wpłacone coś-uxmal Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim Darczyńcom <3
  6. Ja już na serio potrzebuję lekarza od głowy ! Ledwie przyszłam z dzisiaj z pracy , usiadłam do kompa, napisały do mnie przez FB Psy z Radys czy widziałam Tycię. Mówię, że jeszcze nie po czym weszłam na stronę Psów z Radys i dosłownie padłam jak ją zobaczyłam. Sunia wielkości połowy kota a nawet 1/3 wielkości kota (info od Psy z Radys). Nie mogłam jej tam zostawić tym bardziej ze to prawdopodobnie ostatni transport przed Świętami. Po Świętach może nie byłoby co zabierać :(. Zadzwoniłam do Kasi spod Bielska czy jest miejsce w hoteliku o jutro jest tam transport a Kasia że nie ma niestety. Ale jak powiedziałam o jaką maliznę chodzi to Kasia mówi "dawaj". No i wzięłam. Zadzwoniłam do Radys, zarezerwowałam sunię oraz transport. Nie mam ani grosza na nią. POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak piszą o Tyci Psy z Radys: TYCIA - wielkości połowy kota; jest chyba najmniejszym psem, jakiego zdarzyło nam się widzieć w schronisku. I dotąd jest dla nas niewiarygodne, jakim cudem takie maleństwa tracą domu, trafiając do schroniska. Nie mówiąc o tym, że muszą być dzielne i radzić sobie w tej krainie olbrzymów, bo dla niej wszystko tutaj jest olbrzymie. Młodziutka, bardzo miła i socjalna, zachwycona widokiem ludzi, najszczęśliwsza na rękach, bo tam jest jej najbezpieczniej. Dom na wczoraj!!! Tycia ma ok. 1 roku. W schronisku przebywa od marca 2018r. KOJEC: III - 26 NR: 10688
  7. A tu taki zaległy fimik z Malwą, sprzed iluś tam dni, wcześniej nie byłam w stanie wstawić :)
  8. Dziękuję Aneta za nowe fotki:). Zastanawiam się czy Irys mieszkał wcześniej w domu, wydaje mi się ze zdjęć że w domu czuje się niepewnie.
  9. Witajcie Kochani, również miłej niedzieli życzę. Miałam dzisiaj telefon o Pomadkę z Cieszyna, wydawało mi się że rozmowa fajnie przebiegła, pan miał podesłać dane do PA ale jakoś minęło już parę godzin i nie podesłał. Ehhh, czasem nie wiem o co w tym wszystkim chodzi :(. I co mnie wkurza jabardziej to to, że nie mogę wstawiać zdjęć ani filmików. Kiedy to wszystko wróci do normalnosci :(. ?
  10. Zamówiłam Dolarkowi w zooplus 12kg karmy Eukanuba Diets Restricted Calorie + dietetyczne smaczki. Obecna karma jest już na ukończeniu.
  11. Zadzwonił wlaśnie pan spod Krakowa. Chciał Irysa jako kumpla dla suni ON, bo tamta jest smutna a oni nie za bardzo mają czas się nią zajmować. Oczywiście buda a jak zimno to w domu ale w domu to nie znaczy że na salonach ale w kotłowni aczkolwiek w tę kotłownię to nie wierzę. Podziękowałam. Irys jest na tyle adopcyjny że znajdzie domek z kanapą.
  12. Na konto Pomadki wpłynęły deklaracje od Aldona Mijalska (FB) -100zł i bakusiowa-25zł (stała III +bonus):). Ślicznie dziękuję :).
  13. Futrzaki pozajmowały wszystkie miejscówki :)
  14. Ja mam cały czas problem z przerzucaniem stron :(
  15. Dziękuję, że zaglądacie. Rodzinka faktycznie bardzo psiolubna. Pani Malwy nawet mnie pytała czy czasem mnie nie zamęcza zdjęciami Malwy , hihi :). A przecież to jest najwspanialsze kiedy można ciągle i ciągle oglądać fotki szczęśliwego psa :)
  16. O jaaaaa!!!!! Ale cudne zdjęcia <3. Pomadka wypiękniała u Kasi . Dziękuję Kasiu za te cudowne zdjęcia. Zaraz zajmę się ogłoszeniami :)
  17. Coś nikt nie zagląda do Malwinki, ale wstawimy nieco nowych zdjęć, a co :)
×
×
  • Create New...