Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Tak, bardzo miło mi się zrobiło, nawet jeśli ktoś nie może adoptować ale zwrócił uwagę na Pomadkę co jest bardzo budujące :).
  2. Ja bym mogła czytać codziennie nowe wieści od Dolarka i bardzo często zaglądam czy są jakieś :). No i dzisiaj są nowe, hurrra. I postępy dolarkowe również są - Dolarek dobrowolnie na kanapie, tego jeszcze nie było :). Hmm, to że Dolarek lubi różowy to nie wiem jak skomentować, hihi. Chyba nie chce zmieniać płci :).
  3. Na konto Pomadki wpłynęły nowe deklaracje stałe za które gorąco dziękuję <3. 40zł -iwstar58/30.04.2018/stała IV,V 10zł -markofix1/02.05.2018/stała V
  4. Mamy fankę z olx trzymającego kciuki za Pomadkę :)
  5. W dniu dzisiejszym wpłynęła stała deklaracja za maj 10zł od Tianku. Bardzo ślicznie dziękuję <3.
  6. Kasiu, nie podziękowałam jeszcze za zdjęcia. DZIĘKUJĘ <3. Tycia prześliczna, niech jak najszybciej wraca do zdrówka. Pokazałam zdjęcia Kindze, która robi zdjęcia psom w Radysach. Śmiała się, ze musisz teraz często kosić trawę, bo inaczej byś Tyci i Mini nie odnalazła w większej trawie :).
  7. Na konto Tyci wpłynęła stała deklaracja za maj -20zł od renatka_s. Ślicznie dziękuję <3.
  8. Na konto Dolarka wpłynęły pieniążki od : 20zł -Dulska/02.05.2018/stała V 30zł -certusowa/02.05.2018/stała V Ślicznie dziękuję <3.
  9. Hihihihi, Gabi to ile dni zrobiłaś sobie przerwy ? :) Znowu serducho zabiło mocniej, prawda ? A psinek śliczny, taki kruchy i delikatny.
  10. Ja też jestem przerażona tak małą liczbą wejść na wyróżnione ogłoszenia: (. Obserwuję ilość wejść na podstawie ogłoszen Iryska i Pomadki i to jest porażka jakaś :(.
  11. Tak, tak, to moja wina. Zapisałam wpłatę że to za marzec zamiast za kwiecień u Iryska. U Malwinki jest wpisane dobrze, za II i III. Bardzo przepraszam za pomyłkę. Dziękuję za zwrócenie uwagi bo przy tylu rozliczeniach coś mogę nie tak zapisać choć bardzo się staram aby nie było żadnych pomyłek.
  12. U Nuteczki wszystko w jak najlepszym porządku. Przeprowadziła się do nowego mieszkania, bo do tej pory Pańcia Nutki mieszkała u rodziców a tym samym Nutka także. Stała się baaaaaardzo wybredna i ma "długie zęby" do suchej karmy ale tak to jest jak się podsuwa smakołyki to potem sucha karma jest beeeee. Poza tym jest bardzo grzeczna i kochana :).
  13. Muszę się uśmiechnąć do Kasi o fotki ślicznotki :).
  14. Wyróżniłam Pomadce jeszcze dodatkowo dwa olx na miesiąc, tym razem na trochę mniejsze miasta -Oświęcim i Cieszyn. A tymczasem Emka grilluje weekendowo: A potem odpoczywa:
  15. Dziękuję Kasiu za śliczne zdjęcia :). Cieszę się, że Pomadka znalazła bratnią duszę i ma z kim poszaleć :).
  16. Sunia przecudowna i jeszcze chyba z moją Pomadką się lubią :)
  17. O matko, jaka śliczna <3. Hihi, wygląda jakby miała pomalowane paznokcie u rąk ( a raczej pazurki na łapkach) :)
  18. Na konto Dolarka wpłynęła deklaracja od Patrycja96 -30zł (za VI,VII). Ślicznie z Dolarkiem dziękujemy :).
  19. Czekamy niecierpliwie aż malutka będzie na wolności !
×
×
  • Create New...