Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Tłumaczenie Pani dlaczego ją tak spasła, to to że ona ciągle by chciała jeść i najchętniej nie odchodziłaby od miski. Boże, idzie się załamać :(.
  2. Mogłaby nawet już bo ona ma DS w Nowej Soli ale ja nie mam ani grosza na hotel :(
  3. Zrobiłam 3 ogłszenia, wszystkie wyróżnione ale nie wiem czy jak ktoś zobaczy takiego grubasa to będzie chciał Pralinę adoptowac :(
  4. Deklaracje stałe: 5zł -Agnieszka103 : VII,VIII,IX,X,XI,XII,I,II,III 30zł -bakusiowa: IX,X,XI,XII,I,II,III 20zł -Dulska: IX,X,XI,XII,I,II,III 10zł -Czarna Kafka: IX,X,XI,XII,I,II,III 10zł -dorota1 : IX,X,XI,XII,I,II,III 10zł -markofix1 : IX,X,XI,XII,I,II,III Deklaracje jednorazowe: 250zł -Aska7 /pierwszy miesiąc hotelowania 300zł -helli / drugi miesiąc hotelowania coś -Janka@ 20zł -Nesiowata/wpłacone 30zł -agat21 /wpłacone 10zł-malti/wpłacone 50zł -zachary/wpłacone 50zł-Mela Jakimiuk/wpłacone 30zł -MikAga /wpłacone 100zł -Monika Frąckiewicz /wpłacone 30zł -Bogusik /wpłacone 30zł -Anula/wpłacone 30zł -koja /wpłacone 30zł -Czarna Kafka /wpłacone ...................................................................................................... Wykaz wpłat: 250zł -Aska7 /05.07.2018 300zł -helli /05.07.2018 20zł -Nesiowata /05.07.2018 30zł-agat21 /05.07.2018 30zł -MikAga /05.07.2018 10zł -Malti /05.07.2018 5zł -Agnieszka103/06.06.2018/stała VII 100zł -Monika Frąckiewicz /06.06.2018 30zł -Anula/09.07.2018 30zł -Bogusik /09.07.2018 50zł -Mela Jakimiuk/09.07.2018 40zł -Monika Frąckiewicz /09.07.2018 50zł -zachary/10.06.2018 30zł -koja /12.07.2018 30zł -Czarna Kafka /13.07.2018 5zł -Agnieszka103 /01.08.2018/stała VIII 5zł -Agnieszka103/04.09.2018/stała IX 10zł -Czarna Kafka /03.09.2018 /stała IX 10zł -markofix1 /03.09.2018/wpłata IX 10zł -dorota1/06.09.2018/stała IX 50zł -Aldona Mijalska /06.09.2018/wpłata jednorazowa 30zł -bakusiowa /10.09.2018/stała IX 20zł -Dulska /10.09.2018/stała IX 100zł -Aldona Mijalska /25.09.2018/bonus 50zł -Marta Krupa /28.09.2018/bonus 10zł -Czarna Kafka /01.10.2018/stała X 5zł -Agnieszka103/02.10.2018/stała X 10zł -markofix1/02.10.2018/wpłata X 50zł -Aldona Mijalska/03.04.2018 /bonus 10zł -dorota1/05.10.2018/stała X 20zł -Dulska /10.10.2018/stała X 30zł -bakusiowa /16.10.2018/stała X 50zł -Aldona Mijalska/23.10.2018/bonus 10zł -Czarna Kafka /02.11.2018/stała XI 10zł -markofix1/02.11.2018/wpłata XI 5zł -Agnieszka103/05.11.2018/stała XI 10zł -dorota1 /12.11.2018/stała XI 20zł -Dulska/12.11.2018/stała XI 40zł -bakusiowa /19.11.2018/stała XI 10zł -Czarna Kafka /03.12.2018/stała XII 10zł -markofix1 /03.12.2018/stała XII 5zł -Agnieszka103/03.12.2018 /stała XII 50zł -Aldona Mijalska /03.12.2018/bonus 10zł -dorota1/10.12.2018/stała XII 20zł -Dulska /10.12.2018/stała XII 40zł -bakusiowa /17.12.2018/stała XII 10zł -Czarna Kafka /31.12.2018/stała I 10zł -markofix1 /02.01.2019 /stała I 5zł -Agnieszka103/03.04.2019/stała I 10zł -dorota1 /09.01.2019/stała I 20zł - Dulska /10.01.2019/stała I 40zł -bakusiowa /20.01.2019/stała I 10zł -Czarna Kafka /31.01.2019/stała II 5zł -Agnieszka103/01.02.2019/stała II 10zł -markofix1 /05.02.2019/stała II 50zł -Aldona Mijalska /05.02.2019/bonus 10zł -dorota1 /11.02.2019 /stała II 20zł -Dulska /11.02.2019 /stała II 30zł -bakusiowa /18.02.2019/stała II 10zł -Czarna Kafka/28.02.2019 stała III 5zł -Agnieszka103 /01.03.2019 /stała III 10zł -markofix1 /05.03.2019 /stała III 50zł -Aldona Mijalska /05.03.2019/bonus 10zł -dorota1 /12.03.2019/stała III 30zł -bakusiowa /12.03.2019 /stała III 20zł -Dulska /12.03.2019 /stała III Razem wpłaty : 2085zł ...................................................................................................... Wydatki: 89zł -karma Brit Premium 15kg /05.07.2018 45zł -szczepienie (wg faktury)/11.07.2018 17.7zł -wyróznienie olx/22.07.2018134 5.3zł -wyróznienie olx/23.07.2018 210zł -hotel VII 17.8zł -wyróżnienie olx/15.08.2018 250zł -hotel VIII 35.6zł -wyróznienie dwóch ogłoszen na olx /02.09.2018 35zł -badanie krwi 250zł -hotel IX 70zł - transport PsiArek-Kraków 192zł -hotel X (do 23.10) 209.80zł -karma Hills weight reduction/12 kg 17.8zł -wyróznienie ogłoszenia 17.5zł-wyróznienie ogloszenia na Katowice 17.5zł-wyróżnienie ogłoszenia 18zł -wyróżnienie ogłoszenia na Kraków 18zl -wyróżnienie ogłoszenia na olx 35zł -wyróznienie 2 ogłoszen 100zł -szelki + paliwo na wizytę PA 434zł -przelew na konto Frezji / 23.07.2019 Razem wydatki: 2085 zł ....................................................................................................... STAN KONTA : 0 zł
  5. Kochani, zwracam się do Was z wołaniem o pomoc dla suni Pralinki, która po prawie rocznym pobycie w DS musi go opuścić. Wczorajszy telefon zwalił mnie z nóg, w życiu nie spodziewałabym się takiej informacji. Pani Praliny zadzwoniła z informacją, że zmieniła jej się sytuacja życiowa, musi wyjechać i musi oddać Pralinę. Pani chyba myślała, że rzucę wszystko i od razu pojadę po psa. Kiedy poinformowalam ze nie mogę jej tak juz dzisiaj zabrać ,to odpowiedziala ze jeszcze chwilę może przełożyć wyjazd ale dała mi odczuć aby jak najszybciej zabierać sunię bo jest dla niej kłopotem i stoi na przeszkodzie w realizacji planów. Chciałabym zabrać Pralinę jak najszybciej do szafirki. Boję się, że może ją oddać gdzieś do schroniska. Ale jest jeszcze jeden bardzo ważny powód. Sunia, kiedy była wydawana do adopcji ważyła 13.3kg a to i tak było za dużo (taka grubiutka przyjechała już z Radys). Pani miała zastosować dietę aby ją odchudzić. Niestety wszystko poszło w odwrotnym kierunku. Kiedy zapytałam wczoraj Panią o wagę suni, bo potrzebowałam tej informacji do ogłoszen usłyszałam ze waży z 16.5 kg i wygląda jak świnka wietnamska. Pani zrobiła z niej potworka. Pralina pilnie potrzebuje diety i ruchu i to jest też powód aby jak najszybciej zabrać ją z tego domu i zastosować dietę. Koszt u szafirków to 250zł + karma (będę musiała kupić karmę light). Bardzo Was proszę o deklaracje na hotel i karmę. Proszę!!!! Sunia musi chociaż trochę schudnąć. Ja ją będę cały czas ogłaszała. Już ją ogłaszam, ma 3 wyróżnione ogłoszenia na Zieloną Górę, Wrocław i Poznan, niestety ze starymi zdjeciami. Nie wiem jednak czy jak ktoś zobaczy takiego grubasa na żywo to ją będzie chciał :(. Nawet nie pamietam czy Pralina miała wątek na Dogo, na pewno miała na FB . Ona po wyjściu z Radys w ciągu chyba 2 tyg. znalazła wtedy dom, chyba nawet dlatego juz nie zakaładałamna Dogo. To Pralina sprzed adopcji : A to teraźniejsza Pralina:
  6. Roxi pozostały swój majątek w kwocie 69zł przekazała na konto Daszki :) https://www.dogomania.com/forum/topic/345559-daszka-z-radys-wyciągnęła-szczęsliwy-los-i-prosi-o-pomoc/?page=3
  7. Pozostałą po Roxi kwotę 69zł przelewam na konto Daszki :). http://www.dogomania.com/forum/topic/345658-nieplanowana-malizna-roxi-z-radys-pakuje-walizki/
  8. Nie wiem czy być chciała odbierać takie telefony. Dziewczynka, z głosu jeszcze podstawówka na moją odpowiedź że w sprawie adopcji pieska muszę rozmawiać z rodzicami rzuciła w moją stronę tekst " to spier.....laj debi...ko".
  9. Dzień dobry Kochani, wierni kibice Pomadki. Telefon milczy , no może był jeden głupi od dzieciaka.
  10. Na koncie Dolarka dwie wpłaty -deklaracje za VII od: 20zł-Dulska/02.07.2018/stała VII 30zł -certusowa /02.07.2018/stała VII Dziękuję pięknie <3
  11. Na koncie Poamdki-Łatki dwie deklaracje za VII od : 10zł -Czarna Kafka/02.07.2018/stała VII 10zł -markofix1 /02.07.2018/stała VII Ślicznie dziękuję <3.
  12. Frezja została zaszczepiona na wirusówki. Wstawiam paragon i przelewam tę kwotę na konto hop!.
  13. Hihihi, preparat redukujący stres dla psów "for calm" zadziałał ze zdwojoną mocą :)
  14. Hihi ale doborowe towarzystwo :). Loluś pewnie teraz z Daszką dokazuje:)
  15. Kochani mam wieści z domku Roxi. Wieści bardzo dobre wręcz rewelacyjne :). Państwo powiedzieli że chcieli mieć pieska a mają samą słodycz <3 Tylko pierwsza noc była troszkę niespokojna ale teraz Roxi zachowuje się tak, jakby mieszkała w nowym domu juz od paru lat. Pięknie chodzi w szeleczkach na spacery, ładnie zjada, cały czas się cieszy i domaga się pieszczot. Jest bardzo kochana, bardziej niż Państwo mogli się spodziewać :) Ech i o to w tym wszystkim chodzi. Jestem bardzo szczęśliwa. Dziękuję Wam kochani za wsparcie dla Roxi <3. Dzięki Wam ta mała kruszynka ma taki wspaniały domek :).
  16. Podczytuję wątek i z całego serca kibicuję Abi <3. Dziękuję za to co dla niej robicie !
  17. U mnie jak była przez ten króciutki czas to ogonek był raczej pod brzuszkiem:(. Nie wiem jak jest teraz.
  18. Chyba trzeba Kodiemu szukać domku z ogrodem, z dala od wielkomiejskiego zgiełku.
  19. Nawet nie wiem jak to skomentować :(
  20. Trzymam kciuki, początki są zawsze trudne dla psiaczków, potrzeba czasu.
×
×
  • Create New...