Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Na konto serdelka wpłynęło 50zł od zachary. Ślicznie dziekuję <3.
  2. Na konto Praliny wpłynęło jeszcze dodatkowo 40zł od Moniki Frąckiewicz z FB. Ślicznie dziękuję Monika <3. Wizyta u weta związana ze szczepieniem, obcięciem pazurów oraz ważeniu przełożona na środę.
  3. Daszka już w drodze do Glasgow :). Powodzenia malutka <3. A że miejsce w hotelu nie może być puste na jej miejsce przyjeżdża dzisiaj Tami z Radys :)
  4. Na konto Frezji wpłynęły stałe deklaracje za VII, za które ślicznie dziękuję : 20zł -dorcia2 /09.07.2018/stała VII 20zł -Elżbieta Rossa /09.07.2018/stała VII 20zł -Sara2011/09.07.2018/stała VII
  5. Na konto Pomadki wpłynęło 20zł od Dulskiej -stała deklaracja za VII. Pięknie dziękuję <3.
  6. Na konto Praliny wpłynęły deklaracje , za które z całego serca dziękuję <3 30zł -Anula/09.07.2018 30zł -Bogusik /09.07.2018 50zł -Mela Jakimiuk/09.07.2018
  7. Tycia nazywa się teraz Tusia :). Pani zabiera ją ze sobą do pracy aby nie zostawała sama w domu, do kawiarki w której pracuje a do której można przychodzić ze zwierzakami. Tycia jest gwiazdą tej kawiarni i robi furorę :).
  8. Zazdroszczę Wam kochane tego deszczyku, u nas już od dawna nie padało. Trawa wyschnięta całkowicie. Przez weekend żadnego telefonu nie było. Trzymajmy kciuki aby ten tydzień okazał się łaskawszy w telefony.
  9. Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy !
  10. Dziękuję Anula za zdjęcia chociaż przyznam że ciężko mi się je ogląda :(. Przytłacza mnie ten stan Praliny.
  11. Pięknie dziękuję <3. Konto będzie to samo co dla Tyci ale jeśli trzeba to podeślę :)
  12. Tak, tu zabrakło jakiejkolwiek dobrej woli. Za hotelik trzeba płacić, więc lepiej oddać i pozbyć się problemu . Ja już pomijam nawet ten fakt zwrotu ale doprowadzenie psa do takiego stanu to się w głowie nie mieści. To już jest znęcanie się nad zwierzęciem.
  13. Dziękuję Bogusiu <3. Ja nawet nie jestem w stanie wyobrazić sobie aby Pralina mogła być jeszcze grubsza niż to co widać na zdjęciach. To jest jakaś masakra. Dobrze chociaż, że sunia lubi myszkować po ogrodzie, teraz jej potrzeba dużo ruchu, bardzo dużo ruchu ...
  14. Pralina wygląda teraz jak hipopotam :(
  15. Elisabeta, kiedyś jak byłam dzieckiem to pochłaniałam baśnie i bajki. Niestety życie pokazało i przekonałam się na własnej skórze , że świat nie jest wcale taki baśniowy i nie zawsze wszystko kończy się happy endem. Jednak wciąż trochę tego marzycielstwa i czaru baśni we mnie pozostało, więc nadal wierzę (pomimo, że czasem marudzę trochę) , że w końcu zadzwoni TEN telefon o Pomadkę :). Miłej soboty Wszystkim :).
  16. Dobry wieczór w piątkowy wieczór:). Jak dobrze że weekend za rogiem :). Telefon milczy jak zaklęty. Jak tu odczarować ten telefon ? Dzisiaj konto Pomadki wzbogaciło się o wpłatę 30zł -stała deklaracja od Moniki Frąckiewicz. Ślicznie dziękuję:).
  17. Na koncie Frezji wpłata od Moniki Frąckiewicz -30zł za VII. Ślicznie dziękuję <3.
  18. Pralina otrzymała wsparcie od Moniki Frąckiewicz -100zł . Bardzo pięknie dziękuję <3.
×
×
  • Create New...