Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Zupełnie nie rozumiem tej ciszy z ogłoszeń u Pomadki. 3 dni temu zrobiłam jej całkiem nowe ogłoszenie, chyba w ciągu jednego dnia 35 osób wrzuciło ją do obserwowanych a telefon jak nie dzwonił tak nie dzwoni :(.
  2. Ja też trzymam kciuki za ślicznotkę. Jutro sterylkę ma też Roxi z Radys.
  3. No i super :). Brzydka, poschroniskowa sierść to już przeszłość, teraz odrośnie piękna, lśniąca . Szczególnie ta pod brzuchem była okropna , taka brązowa od mokrego /wilgoci. Ślicznie Frezja wygląda na tej fotce <3. Cieszę się, ze for calm dotarł, ciekawa jestem efektów , no ale to za jakiś czas dopiero. Hop! odzywaj się częściej niż dopiero pod koniec czerwca, my tu spragnieni wieści o Frezji :)
  4. Wrzucam fakturkę za jedzonko, dziękuję Gusiaczku <3
  5. Dziękuję ślicznie Ewciu <3. Dziękuję cioci koja <3.
  6. Super że jedzonko dotarło, smacznego :). Hmm, odnośnie niszczenia i wokalizowania to chyba trzeba będzie szukać domku z jakimś innym, spokojnym pieskiem.
  7. Hop! czy Frezja zaczęła niszczyć ? For Calm jest już wysłany, pewnie jutro powinien dotrzeć.
  8. W czwartek będzie sterylka. Trzymajcie kciuki.
  9. Roxi ma rok, max dwa lata. W dokumentach z Radys ma wpisany 1 rok.
  10. Na koncie Frezji zaksięgowane zostały pieniążki od: 30zł -Czarna Kafka /18.06.2018/jednorazowa 251zł -bazarek cegiełkowy Gabi79/18.06.2018 100zł -Gusiaczek/18.06.2018/na mokrą karmę Z całego serca ślicznie dziękuję <3.
  11. Matko jedyna, takie koszty są raczej nie do przeskoczenia :(.
  12. Może dzisiaj, w pół-rocznicę ktoś zadzwoni? Trzymajmy kciuki aby tak było.
  13. Mamy w tej chwili 320zł (dwie deklaracje na łączną kwotę 30zł są tylko do konca roku) więc na hotelik na styk mamy, i to też pod warunkiem że nikt się nie wykruszy po drodze. Musimy dodatkowo zapewnić karmę (a Frezja musi mieć i suchą i mokrą aby mieszać ją razem z suchą), lek na padaczkę Phenoleptil (koszt chyba coś ok. 50zł/mcs ) oraz suplement uspokajający For Calm -koszt ok 30zł/msc, więc stałych deklaracji powinna mieć min.400zł/mcs. Nie liczę tu diagnostyki specjalistycznej , bo tu trzeba będzie żebrać dodatkowo, robić bazarki :(. A tego szykuje się sporo-padaczka, kręgosłup, głuchota, zęby do czyszczenia , itd :(.
  14. Mam jeszcze kilka zdjęć Frezji zrobionych u mnie w domu, wstawię, może się za jakiś czas przydadzą do ogłoszeń. Oby!
  15. Pięknie dziękuję Gabrysiu. Pewnie jutro pieniążki będą już na koncie to potwierdzę. DZIĘKUJĘ <3.
  16. Malwinka pozdrawia razem ze swoim Pańciem :)
  17. Jedzonko już zamówione, zamówiłam z zooplusie. Zostanie dostarczona GLS, nr przesyłki 546699503501 . Szacowany termin dostawy to 18.06 lun 19.06 ale wydaje mi się ze bardziej prawdopodobny to 19.06. Dziekuję serdecznie Gusiaczku za zasponsorowanie puszeczek Frezji <3.
  18. Też mam taką nadzieję, że kogoś złapie za serducho. Ma tyle fajnych zdjęć, mnie to zdjęcie bardzo rozczula, tylko brać i przytulać.
  19. Nie, podczas gdy zostawała sama nigdy niczego nie zniszczyła. To chyba dobra informacja bo o ile szczekanie nie jest jakoś specjalnie uciążliwe w przypadku gdyby zamieszkała w domku jednorodzinnym to niszczenie jest uciążliwe zarówno w przypadku domku jednorodzinnego jak i mieszkania w bloku. Może z czasem uda się wyeliminować takie zachowanie. Frezja zachowywała u mnie czystość, wpadka zdarzyła się ze dwa razy.
×
×
  • Create New...