-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.
Sara2011 replied to Anula's topic in Już w nowym domu
-
Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.
Sara2011 replied to Anula's topic in Już w nowym domu
-
Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.
Sara2011 replied to Anula's topic in Już w nowym domu
-
Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.
Sara2011 replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Psiaczki już wyjechały z szafirkiem :) -
Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.
Sara2011 replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Czyż nie są kochane ? -
Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.
Sara2011 replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Niespodzianka :) Dziewczyna która wiezie psiaczki powiedziała że mamusię jak się "odpicuje" to będzie cudo :). Mamusia jest bardzo za swoim dzieciaczkiem ale takie są mamusie :). A dzieciaczek to chłopczyk :). -
Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.
Sara2011 replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Tak, na pewno gdyby maluszek tam został to miałby zerowe szanse na przeżycie. Sunia jest na pewno odporniejsza ale słysząc ile zwierząt tam pada też nie wiadomo jak potoczyłyby się jej losy, tym bardziej ze na razie nawet nie jest wystawiona w galerii psów i nikt o jej istnieniu nie wie. -
Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.
Sara2011 replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za psiaczki, juz dzisiaj opuszczą piekło. Oby tylko były zdrowe. Z całego serca dziękuję Anuli i Bogusik za to, że po raz kolejny nie odmówiły pomocy i wzięły kolejny raz radysiaki pod opiekę <3. -
Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Poprosiłam szafirkę aby weszła na wątek i napisała co u Praliny. -
Ja też zauważyłam taką prawidłowość. Domy zniechęcają się wymogiem zrobienia sterylki na własny koszt. Pewnie gdyby nic nie było wspomniane o tym wymogu w ogłoszeniu i nie byłoby to w ogóle wymagane to domy byłyby chętne adoptować niewysterylizowaną sunię. No a tak to trzeba ponieść koszt i to juz problem :(
-
Dziękuję hop! za wieści o Frezji, za podsumowanie wiadomości o niej , co będzie bardzo przydatne do ogłoszeń. Niektóre wieści cieszą, niektóre martwią ale było wiadomo od początku jak tylko ujawniła się padaczka, że łatwo nie będzie. Zobaczymy. Zdjęcia przecudowne <3 <3 <3. Nie mogę się na nie napatrzeć. I wydaje mi się, ze już sierść Frezji zaczyna odrastać, prawda ?