Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Dobrze że już po zabiegu i wszystko ok, oby tak dalej. Przyznam że jestem w szoku z powodu usunięcia az 8 zębów. Pewnie ją biedną bolały skoro aż taki zły stan uzębienia był. Hop!, czy teraz te wyczyszczone ząbki lepiej wyglądają? Widać na pierwszy rzut oka? :)
  2. Na koncie u Pomadki pojawiła się stała deklaracja 10zł za VIII od Czarna Kafka. Pięknie dziękuję <3
  3. Dolarek otrzymał kolejny już prezent od cioci Patrycj96 -15zł. Pięknie dziękujemy cioci Patrycji96 <3.
  4. Ja mam fotki maluszka :). Przepraszam ze zasmiecam wątek :),
  5. Jeszcze takie fotki mam z pobytu w Goleniowie.
  6. Psiaczki już wyjechały z szafirkiem :)
  7. Nie napisałam wczoraj, miałam napisać dzisiaj. Wczoraj mi juz nie wystarczyło sił, trudny dzień.
  8. Zdjęcia fantastyczne. A Freska jakie minki superowe stroi <3.
  9. Tonia ma ogonek w górze a nie pod brzuszkiem -- jest dobrze :)
  10. Niespodzianka :) Dziewczyna która wiezie psiaczki powiedziała że mamusię jak się "odpicuje" to będzie cudo :). Mamusia jest bardzo za swoim dzieciaczkiem ale takie są mamusie :). A dzieciaczek to chłopczyk :).
  11. Tak, na pewno gdyby maluszek tam został to miałby zerowe szanse na przeżycie. Sunia jest na pewno odporniejsza ale słysząc ile zwierząt tam pada też nie wiadomo jak potoczyłyby się jej losy, tym bardziej ze na razie nawet nie jest wystawiona w galerii psów i nikt o jej istnieniu nie wie.
  12. Trzymam kciuki za psiaczki, juz dzisiaj opuszczą piekło. Oby tylko były zdrowe. Z całego serca dziękuję Anuli i Bogusik za to, że po raz kolejny nie odmówiły pomocy i wzięły kolejny raz radysiaki pod opiekę <3.
  13. Dzień dobry Kochani, dziękuję że zaglądacie. Wczoraj rozmawiałam z Kasią, przyszli Państwo od Pomadki dzwonili do Kasi, skompletowali wyprawkę. Widać więc ze się interesują i przeżywają. Teraz pozostaje nam czekać. A Pomadka niczego nieświadoma :).
  14. Może lepiej ale ja od razu wolę "mieć z głowy" ludzi, którzy nie godzą/nie chcą sterylizacji. Niech lepiej w takim razie nie dzwonią bo szkoda mojego czasu.
  15. Poprosiłam szafirkę aby weszła na wątek i napisała co u Praliny.
  16. Ja wpisuje wymóg przeprowadzenie sterylki w ogłoszeniu ale zauważylam w przypadku Ivanki czy Roxi, ze jak był ten wpis o wymogu to i telefonow nie było a jak w koncu sami zrobilismy sterylkę i usunelam ten zapis to zaraz i telefony sie rozdzwoniły.
  17. Ja też zauważyłam taką prawidłowość. Domy zniechęcają się wymogiem zrobienia sterylki na własny koszt. Pewnie gdyby nic nie było wspomniane o tym wymogu w ogłoszeniu i nie byłoby to w ogóle wymagane to domy byłyby chętne adoptować niewysterylizowaną sunię. No a tak to trzeba ponieść koszt i to juz problem :(
  18. Dziękuję hop!. Pieniążki przelane. Czekamy w takim razie na wyniki i dalsze zalecenia weta co do dawki lekówi ew. dalszego leczenia. Czy wiadomo kiedy będą znane wyniki ?
  19. Na konto Dolarka wpłynęła deklaracja za X oraz bonus od Patrycja96 :). Ślicznie, z całego serca dziękuję razem z Dolarkiem <3. 15zł -Patrycja96/23.07.2018/bonus :) 15zł -Patrycja96/24.07.2018/stała X
  20. Dziękuję hop! za wieści o Frezji, za podsumowanie wiadomości o niej , co będzie bardzo przydatne do ogłoszeń. Niektóre wieści cieszą, niektóre martwią ale było wiadomo od początku jak tylko ujawniła się padaczka, że łatwo nie będzie. Zobaczymy. Zdjęcia przecudowne <3 <3 <3. Nie mogę się na nie napatrzeć. I wydaje mi się, ze już sierść Frezji zaczyna odrastać, prawda ?
  21. Śliczne maleństwo <3. Dziękuję Kasiu za cudowne fotki :).
×
×
  • Create New...