-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Oj potwornie, ja nie wiem jak można było patrzeć na tak utuczonego psa i nic nie robić :(. Dokładnie tak :) -
Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Pieniążki wczoraj wpłynęły na konto. Ślicznie dziękuję <3. -
Trudno, ich strata. Nic nie mówiłam aby nie zapeszać ale Pomadka miała dzisiaj odwiedziny pewnej rodziny z Chrzanowa. Przyznam, że już podczas pierwszej rozmowy z nimi serce mi mocniej zabiło. Było to kilka dni temu ale Państwo mogli odwiedzić Pomadkę dopiero dzisiaj, więc czekałam z niepewnością czy to nastąpi. Ale nastąpiło :). Rodzina z dwójką dzieci z Chrzanowa, mieszkają w domku jednorodzinnym. Po wyjściu od Kasi Pani do mnie od razu zadzwoniła ale coś traciłyśmy zasięg i połączenie się urywało. Otrzymałam więc sms "Dzień dobry, wracamy właśnie od Natki, jest cudna! Jesteśmy zdecydowani, proszę ją dla nas trzymać." Z tym trzymaniem to wyjaśniam, że Państwo chcieliby zabrać Pomadkę-Natkę dopiero na koniec sierpnia, bo na cały sierpien wyjeżdżają a chcą sunię na spokojnie wprowadzić w nowe miejsce . Myślę, ze na dobry dom warto poczekać na spokojnie. Mam już adres do wizyty, szukam teraz wizytatora w Chrzanowie.
-
Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Moim zdaniem 4.5 kg powinna zrzucić. -
Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Pieniążki już na koncie Praliny. Pięknie dziękuję <3. -
Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Ślicznie dziękuję<3. Konto Pomadkowe :). -
Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Hania była dzisiaj u weta z Praliną. Pralina została zważona-waży 16.5 kg (tu sobie pozwolę tylko westchnąć) . Zostały jej przycięte pazury oraz została zaszczepiona. Wet skomentował to tak, iż była opiekunka powinna zapłacić karę za takie utuczenie psa! -
Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Nie , na razie nie ma. -
Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Ślicznie dziękuję, juz wysyłam :) -
Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Jejku, jak miło zobaczyć Felusia i to w takiej scenerii. Feluś-ty to masz klawe życie ! Naprawdę godne pozazdroszczenia. Dziekuję Lilu za fotkę byłego strachulca <3. To dzięki Tobie jest tam gdzie jest :). -
Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Pralina kiedy jest na ogrodzie to chodzi, węszy i węszy i zajmuje się toaletą. Jak jest w domku, to często bawi się z psiaczkami :).