-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Chcemy dać Frezję do hop!, która zgodziła się ją przyjąć za co serdecznie dziękuję. Pomoc oferowała również Moli@ za co również jestem jej niezmiernie wdzięczna ale ostatecznie łatwiej nam będzie z transportem do hop! , aczkolwiek transportu nadal nie mamy i szukamy cały czas. DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM!
-
Sunia ataku w nocy nie miała ale była jakaś pobudzona, całą noc to chodziła, to wskakiwała do łóżka, to zeskakiwała, dyszała. Znowu prawie nie spałam, jestem już na skraju wytrzymałości, bo ile można wytrzymać bez snu. Apetyt ma, może nieco mniejszy do suchej karmy ale jakieś mięsiwo to pochłania. Na spacerach też pobudzona ale jakiejś tragedii nie ma.