Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Rozumiemy, że z finansami różnie bywa, zostań z nami. Bardzo dziękuję, już wysyłam :)
  2. Na pewno wizyta u neurologa będzie jak już sunia dotrze do hop!. Bardzo dziękuję za deklarację <3
  3. Ona nie dyszy cały czas, tu chyba trochę podminowana i pysio otwarty. Niestety ze snem nadal problemy.
  4. Frezja otrzymała kolejny zastrzyk finansowy od : 20zł -terra /07.06.2018 50zł -Dusia-Duszka /07.06.2018 30zł -agat21 /07.06.2018 10zł -Nesiowata/bazarek Nadziejka  Ślicznie dziękuję <3
  5. Bardzo, bardzo dziękuję Tobie Iza oraz Pani Irence. Podziękuj kochana Pani Irence jak będziesz miała możliwość bo nie wiem czy czyta wątek.
  6. teresaa118, bardzo, bardzo dziękuję <3. Niezmiernie się cieszę :). Czy mam zapisać całą Tycinkową deklarację- aż 50zł ?
  7. Witaj Elu, tak konto Pomadkowe :). Serdecznie dziękuję za pomoc, bądź tutaj z nami i wspieraj , mi jest to bardzo jest potrzebne bo jeszcze z "doła" nie wyszłam :(.
  8. Z całego serca dziękuję Nadziejko <3. Nr konta posyłam na priv .
  9. Teraz śpi jak zabita a w nocy będzie dreptać :)
  10. Kto wspomoże deklaracją ? Frezja bardzo prosi......
  11. Chcemy dać Frezję do hop!, która zgodziła się ją przyjąć za co serdecznie dziękuję. Pomoc oferowała również Moli@ za co również jestem jej niezmiernie wdzięczna ale ostatecznie łatwiej nam będzie z transportem do hop! , aczkolwiek transportu nadal nie mamy i szukamy cały czas. DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM!
  12. Frezja otrzymała pomoc w postaci kolejnych deklaracji, z całego serca dziękuję <3. 25zł-bou /06.06.2018 15zł -mdk8 /06.06.2018 100zł -Tatiana R. /06.06.2018
  13. Kochani, zbieram deklaracje stałe na hotelik. Kto mógłby wspierać sunię nawet najmniejszą deklaracją ?
  14. Dziękuję, konto poleciało :) Dziękuję, konto poleciało :). Sunię na pewno trzeba by skonsultować z dobrym neurologiem.
  15. Sunia ataku w nocy nie miała ale była jakaś pobudzona, całą noc to chodziła, to wskakiwała do łóżka, to zeskakiwała, dyszała. Znowu prawie nie spałam, jestem już na skraju wytrzymałości, bo ile można wytrzymać bez snu. Apetyt ma, może nieco mniejszy do suchej karmy ale jakieś mięsiwo to pochłania. Na spacerach też pobudzona ale jakiejś tragedii nie ma.
  16. Sunia zachowuje się normalnie jest spokojna, sporo sobie śpi i ten sen jest już taki głębszy, spokojny, nie taki czujny jak wcześniej. W sobotę to ona spała na siedząco, tylko spuszczała głowę, zamykała oczy i przysypiała ale cały czas była czujna , jakby w gotowości.
  17. Dotarła wpłata od Bogusik -50zł . Bardzo ślicznie dziękuję <3.
  18. Przyznam się że ja już takich numerów zastrzeżonych nie odbieram już wcale bo te , które kiedyś odbierałam zawsze były głupie i ktoś dzwonił i sobie żarty stroił.
  19. Tak, od czasu odkąd bierze lek nie było żadnych ataków.
  20. Nr konta poleciał, dziękuję bardzo. Jeśli juz go wysyłałam to przepraszam, ja już nie wiem jak się nazywam przez ten stres.
×
×
  • Create New...