Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Serdecznie dziękuję za wpłaty dla Frezji <3 50zł-zachary/11.06.2018/jednorazowa 50zł -K.Miedlar/11.06.2018/jednorazowa 20zł -E.Rossa/11.06.2018/stała VI 100zł-anonimowy darczyńca/11.06.2018/jednorazowa 100zł-anonimowy darczyńca/11.06.2018/jednorazowa 30zł -renatka_s /11.06.2018/jednorazowa 10zł-A. Piasecka/ 11.06.2018/stała VI 20zł -Iwona Ivvka Brzos/11.06.2018/stała VI 50zł-11.06.2018/jednorazowa 100zł -Mela Jakimiuk/11.06.2018/jednorazowa 20zł -Agnieszka103/11.06.2018/jednorazowa 20zł -miryca /11.06.2018/jednorazowa 20zł -Sara2011 /11.06.2018/jednorazowa
  2. Frezja pomimo, że waży tylko 11 kg to jest dosyć wysoka na łapkach oraz dość długa. Moja Sara waży coś ponad 13 kg a wydaje się mniejsza od Frezji. Frezja pojedzie do hoteliku aby być pod stałą obserwacją. Być może trzeba zmniejszyć dawkę leku bo neutralny dla wątroby to on nie jest a może całkiem go wycofać jeśli nie będzie napadów i obserwować sunię jak organizm będzie reagował. Mnie przy dobrych wiatrach nie ma 9h w domu, więc w tym czasie nie wiedziałabym co się dzieje w sunią. Poza tym hop! ma doświadczenie i mam nadzieję że lepszych wetów, którzy coś robią a nie tylko koszą jak za zboże. Frezja na ten fotel w ogóle nie wskakuje, boi się, ja ją dzisiaj tam posadziłam bo chciałam zdjęcie pysia zrobić bo ona jak zobaczy aparat to głowa w dół i patrzy spod oka i chciałam ją gdzieś wyżej posadzić aby mieć lepsze ujęcie ale i tak fota mi za bardzo nie wyszła :).
  3. Tak, mnie jakoś ciągnie do takich czarno -białych:). Ta druga sunia do moja Sarunia, adoptowana w 2011 ze Szczebrzeszyna od Dora1020 :)
  4. Jest gdzieś wątek Lizki aby przeczytać, bo chyba na nim nie byłam bo jakoś nie pamiętam historii pieska z padaczką z Dogo? Witaj Gusiaczku :)
  5. Czy mamy kogoś z Dogo z Płocka ?
  6. Witaj Radku, dziękujemy za cegiełki dla Frezji :)
  7. Coś trzeba zrobić aby odczarować Pomadkę. Jak tylko Frezja pojedzie do hoteliku to bardziej zajmę się Pomadką bo przyznam że zaniedbałam w ostatnim czasie inne psiaki :(. Czekam jeszcze od Kasi na domowe zdjęcia Pomadki.
  8. Dziękuję bardzo za wpłatę deklaracji za VI - 20zł od Dulska :)
  9. Na konto Dolarka wpłynęło wsparcie: -od Patrycji96 bonus 15 zł -ślicznie dziękuję :) -od Sara2011-20zł
  10. No to się Pesteczce domek trafił :). Nasza Miss bez ogonka zostanie Austriaczką :). Dyrektor Generalny firmy w której pracuję jest Austriakiem i mieszka we Wiedniu, może go wyślę na poadopcyjną , hahaha :).
  11. Dla Frezji kupiłam dzisiaj obróżkę kiltix, razem z kiltixem i karmą dla Dolarka. Koszt obróżki to 51.99zł ale Frezja dostaje tę obróżkę ode mnie w prezencie więc nie dopisuję do rozliczenia.
  12. Na koncie Frezji zaksięgowano nowe wpłaty. Bardzo ślicznie dziękuję <3. 10zł -iwna5702/bazarek Nadziejka 8zł-Nadziejka z bazarku Nadziejki 50zł -Elisabeta/08.06.2018/jednorazowa
×
×
  • Create New...