-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
-
Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Ano cicho bo Pralina się odchudza a to proces długotrwały -kto się odchudzał, ten wie :). Poprosiłam Hanię o parę teraźniejszych fotek aby je wstawić do ogłoszeń aby nikt nie zarzucił potem że ogłaszam innego psa niż na zdjęciach (tych sprzed roku):). Nie wiem czy to tylko moje odczucie ale Pralinka już o wiele ładniej wygląda niż wtedy zaraz po zwrocie. -
a Roma za duża ?
-
Nieplanowana malizna -Roxi z Radys już w DS :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Roxi już z Radys przyjechała z kaszlem i katarem, brała antybiotyk , może nie do końca wszystko się dobrze wyleczyło, chociaż wyglądało ze już jest dobrze. Na pewno będzie to badane i leczone. Tycia też miała taki kaszel. -
Nieplanowana malizna -Roxi z Radys już w DS :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Wieści od Roxi :) "Dzień dobry, Roxi bardzo fajnie się u nas czuje, już całkiem swobodnie. Jest bardzo grzeczna, cieszy się bardzo na nasz widok, jak wracamy z pracy zdarza Jej się posikać z radości. Bardzo swobodnie czuje się w domu, ogródku, jeździ z nami chętnie samochodem, poznaje i lubi członków rodziny. Ma jedynie drobne problemy zdrowotne. Nie wiemy jednak czy ma to związek z podrażnieniem po sterylizacji (jak sugerowała Pani z hoteliku i weterynarz) : ma dalej katar i miewa duszności. Możliwe że to na tle emocjonalnym, a jeśli nie przejdzie, to będziemy robić rtg - tak sugerował weterynarz. Roxi powoli przybiera na wadze, poprawiło się futerko, chodzi za żona jak cień:) Nie będę ukrywał ale Roxi właściwie od samego początku śpi z nami w łóżku i początkowo robiła nam pobudki o 5 rano ale już się przyzwyczaiła do naszego rytmu dnia i pośpi do 6.30 :) " -
Kochani, już po wizycie. Wypadła bardzo dobrze. Rodzina nie może się już doczekać a ten starszy chłopczyk to jeszcze chce przed wyjazdem pojechać i jeszcze raz odwiedzić Pomadkę w hoteliku. Pomadka będzie Natką i będzie spała ze starszym chłopcem w łóżku. Ja jeszcze nie zdążyłam porozmawiać z wizytatorką a Pani już do mnie napisała sms że już po wizycie, że ma nadzieję ze wypadła dobrze i proszą żeby dać znać jaka decyzja, bo chcą zamawiać akcesoria. Ja poprosiłam o zamówieniu najważniejszego akcesoria czyli adresówki i żeby już potem po odbiór Pomadki stawili się razem z adresówką. Powiedzieli że tak zrobią. Pani wizytatorka zrobiła mi zdjęcie z balkonu pokazać jak wygląda posesja i okoliczny teren. Jest to osiedle domków jednorodzinnych. Myślę, ze miejsca na spacerki będzie tam miała pod dostatkiem :). Posesja jest dobrze ogrodzona.
-
Terierowaty Tobiś z Radys zamieszkał z Panią, Panem i Sabą :).
Sara2011 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Jaki to śliczny psiaczek :)