-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Ech, wiecie Dziewczyny że z odchudzaniem to nie tak prosto :(. Szafirka w przyszłym tygodniu zabierze Pralinę na ważenie i zobaczymy. Dzisiaj otrzymałam kilka zdjęć : -
Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Już wysyłam :) -
Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Ślicznie dziękuję <3. Tak, konto to samo co dla Dolarka :) -
Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Ślicznie dziękuję :). Podesłać konto? Bo jest to samo co na Pomadkę. -
Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Witaj Jo37 :). Miło, że wpadłaś :). -
Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Slicznie dziękuję Nadziejko <3. -
Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
do 30kg- 14zł/doba, powyzej 30kg -15zł /doba -
Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
SZYSZKA BARDZO PROSI O WSPARCIE -
Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Wykaz wpłat: 70zł -Karolina Brandys /07.08.2018 /bonus 20zł -Iwona Ivvka Brzos /10.08.2018/stała VIII 120zł -Jagoda Kotecka /10.08.2018/stała VIII +transport 100zł -Aldona Mijalska /10.08.2018/stała VIII +bonus 9zł -spadek po Tami 20zł -Basia Pus /13.08.2018/jednorazowa 10zł -Elżbieta Rossa /13.08.2018 /stała VIII 70zł -Marta Krupa /16.08.2018/stała VIII+jednorazowa 50zł -Krzysztof Miedlar /16.08.2018/wpłata 20zł -Patrycja96 /16.08.2018/jednorazowa 10zł -Nesiowata/16.08.2018/bazarek Nadziejki 20zł -mamamuminka/16.08.2018/bazarek nadziejki 20zł -Nadziejka /16.08.2018 100zł-Iwona Rabiczko /17.08.2018/jednorazowa 100zł -Dorunia /17.08.2018/jednorazowa 20zł -Agnieszka Piasecka /17.08.2018/jednorazowa 7zł -Gabi79 /17.08.2018/bazarek Nadziejki 30zł -magenka1 /20.08.2018/dekl. jednorazowa 40zł -p.Jacek /20.08.2018/stała VIII 10zł -koja/22.08.2018/bazarek Nadziejki 40zł -Alicja Mizera /26.08.2018/stała VIII 15zł -Patrycja96/27.08.2018/bonus 20zł -Grażyna Kosecka/27.08.2018/stała VIII 20zł -sybil /27.08.2018/jednorazowa 50zł -bakusiowa /27.08.2018/bazarek Nadziejki 9.8zł -Nadziejka /28.08.2018/bazarek Nadziejki 340zł -bazarek transportowy Havanki /29.08.2018 50zł -anonimowy darczyńca /05.09.2018/stała IX 30zł -Monika Frąckiewicz /06.09.2018/stała IX 10zł -Elżbieta Rossa /06.09.2018 /stała IX 50zł -Aldona Mijalska /06.09.2018/stała IX 20zł - Beata My Cat/10.06.2018/stała IX 20zł- Iwona Ivvka Brzos/10.06.2018/stała IX 50zł - Krzysztof Miedlar /14.09.2018/wpłata IX 50zł - Karolina Brandys /11.09.2018 /wpłata IX 15zł - Patrycja96 /14.09.2018/bonus Razem wpłaty: 1635.8 zł ................................................................................................................ Wydatki: 290zł -transport Radysy -hotelik 392zł -sterylka wg FV 30zł -dojazdy do weta 24zł -odrobaczenie 18zł -kropla na kleszcze i pchły 35.6zł -wyróznienie dwóch olx na KAT i KRA 35.6 -wyróżnienie kolejnych dwóch ogłoszeń na olx na Częst. i W-wę 224zł -hotel VIII 10zł -transport zdjecie szwów 17.81 -wyeóznienie olx na Wrocław 45zł -SPA/ 05.09.2018 17.8zł -wyróznienie olx / 06.09.2018 39zł -rejestracja w safe animal 240zł -hotel IX + zawiezienie Szyszki do DS 217zł -spadek dla Kokosanki Razem wydatki: 1635.8zł ................................................................................................................. STAN KONTA (wpłaty -wydatki) : 0 zł -
Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Post finansowy: Deklaracje stałe: 30zł -Monika Frąckiewicz (od IX):IX 20zł -Jagoda Kotecka : VIII 20zł -Grażyna Kosecka: VIII 10zł -Elżbieta Rossa : VIII,IX 20zł -Iwona Ivvka Brzos : VIII,IX 20zł -Beata My Cat (od IX):IX 30zł -p.Jacek spoza FB :VIII 50zł -anonimowy darczyńca: IX 50zł -Aldona Mijalska: VIII,IX 10zł -Ewa Mindak 20zł -Marta Krupa :VIII 50zł -Joanna Zaborowska (od IX) 40zł -Alicja Mizera : VIII Razem: 370 zł -
W czwartek 16.08.2018 chcę zabrać z Radys Szyszkę. Sunia pojechałaby do naszej anecik (hotelik Psiarek). Szyszka to spora sunia dlatego koszt jej utrzymania to 14-15zł/doba, w zależności od wagi a to okaże się już po przyjeździe do hoteliku. Oprócz kosztów utrzymania w hoteliku potrzebne będą pieniążki na transport (ok.270zł), na sterylkę , SPA, inne wydatki na weta. Częściowo udało mi się zebrać deklaracji na FB ale nadal sporo brakuje. Może ktoś będzie w stanie wesprzeć sunię grosikiem, stałą lub jednorazową deklaracją ? Będę bardzo wdzięczna <3. A tak o Szyszce piszą wolontariusze: SZYSZKA z Psy z Radys - rozczochrana, jakby wstała właśnie z łóżka. Trochę niewyspana, rozmarzona. Ostrożna. Na smyczy czuje się nie do końca swobodnie, przynajmniej tutaj. Ogonek pod brzuchem i niejaka rezerwa w zachowaniu. Ale to się zmieni, dajemy głowę. Będzie wesołym, rozbrykanym szorściakiem, inaczej nie byłaby sobą. Będzie kontaktowa, ciekawa wszystkiego, pomysłowa - o ile przypomni sobie, że jest młodym psem, przed którym całe, dobre życie. O ile wyjdzie stąd i będzie przed nią całe, dobre życie. Szyszka ma ok. 2-3 lat. W schronisku przebywa od maja 2018r. KOJEC: V - 41 NR: 11040 ......................................................................................... 14.09.2018 Szyszka zamieszkała we własnym domku w Katowicach :)
-
Wstawiam fakturę za zakup karmy dla Frezji. Frezja jest strasznym niejadkiem, Hop! próbowała różnych karm, Frezja jedynie zjada ze smakiem karmę Royal exigent, która jest właśnie dla takich psów niejadków. Niestety karma ta jest bardzo droga więc za długo byśmy nie pociągnęli. Dlatego na próbę kupiłam 3kg karmy Bosch mini , która jest tańsza i aby chociaż mieszać z Royalem. Samej karmy Bosch tknąć nie chciała ale kiedy hop! pomieszała Boscha z Royalem , wsypała do pojemnika i te karmy trochę tak postały i przesiąkły zapachem wtedy Frezja zjadła taką mieszankę. Będziemy mieszać pół na pól. Poz.2 i 3 na fakturze (poz.1 to karma dla Dolarka)
-
Kochani od kilku dni Tami spędza swój czas w swoim własnym domku stałym :). Tami zamieszkała w Siemianowicach Śląskich :). Ma juz swoją Panią i swojego Pańcia i nie jest już bezdomną sunią. Na początku była dosyć zestresowana, pierwszego dnia chowała się pod łóżkiem ale z każdym dniem jest coraz lepiej. A wczoraj wieczorem to już się nawet rozbrykała :). A miejscówkę pod łóżkiem już zamieniła na łóżeczko, gdzie nie omieszka się błogo rozciągać :).
-
Psia rodzinka- sunia Joy/Nela i jej synek Sem/Mailo już w DS.
Sara2011 replied to Anula's topic in Już w nowym domu