Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Ewuniu Kochana, bardzo Ci dziekuję za twe ogromne serduszko. Zorka otrzymała trochę deklaracji z FB, również z Dogo więc myślę ze na tę chwilę damy radę. Zrób kochana może bazareczek dla Dysi zamiast dla Zoreczki , ona teraz w dużej potrzebie finansowej, ogromnej potrzebie . Może Zorka w późniejszym czasie będzie potrzebowała pomocy to wtedy bardzo chętnie przyjmiemy pomoc a teraz z całego serca dziękuję za dotychczasową pomoc, pamięć, serce <3.
  2. Ewciu, Szyszunia zabezpieczona na tę chwilę finansowo, Zorka również otrzymala duże wsparcie z FB, wyczaruj kochana tym razem bazareczek psiaczkowi w wiekszej potrzebie bo takich dużo tu na Dogo, może dla Dysi jeśli mogę zaproponować bo tam strasznie duże pieniądze potrzebne. Z całego serca Ci dziękuję za twe ogromne serducho <3.
  3. Na koncie Szyszeczki Nadziejkowa bazarkowa wpłata 9.8zł od Ewci. Bardzo ślicznie dziękuję <3.
  4. Rozmawiałam z osobą co robi zdjęcia Psom z Radys i potwierdziła ze to na 100% ta sama sunia czyli Dixi.
  5. Ślicznie dziękuję Elu <3.
  6. Jaka ona ładna <3. Na zdjęciach wyglądała taka myszowata a tu całkiem inne barwy.
  7. Wyjechała ale podobno jest mega zestresowana i przerażona.
  8. Tak, na moje. Jakby co, to mogę podesłac :).
  9. Gdyby ktoś mógł wspomóc Zorkę deklaracją stałą lub jednorazową to będę niezmiernie wdzięczna <3 .
  10. Dam znać, dziękuję bardzo <3
  11. Tak, do Kasi. Iza, mam nadzieję na pomoc w ogłoszeniach za jakiś czas :)
  12. Iza, wezmę chociaż na głowę upadłam, wiem to!
  13. Kochani, czy ktoś zechciałby przenieść deklaracje z Pomadki na Zorkę ? https://www.dogomania.com/forum/topic/347154-sponiewierana-przez-życie-zorka-z-radys-czeka-na-ratunek-pomóżmy-suni/
  14. Koszt transportu Radysy-hotelik wyniósł 250zł.
  15. Zadeklarowane deklaracje stałe: 30zł -Barbara Niemen :IX,X 20zł -Iwona Iwstar : IX,X 30zł -Aga Gaś: VIII, IX,X,XI 30zł -Joanna Zaborowska:IX 30zł -Magda Glowacka: IX,X 30zł -Ewa Moroz : VIII,IX 20zł -Zorka5 (od X) 20zł -Beata Kłeczek: IX 50zł -Joanna Perska : IX,X 20zł -Jagoda Kotecka: IX,X 35zł -Kamila Dąbrowska : IX Razem : 315zł .......................................................... Zadeklarowane deklaracje jednorazowe: 50zł -Aga Gaś/ wpłacone 50zł- Barbara Niemen /wpłacone 50zł -Marlena MiGk /wpłacone 100zł -Anna Bunar Dubińska /wpłacone 100zł -Monika Frąckiewicz/wpłacone 50zł -Dorota Malczewska/wpłacone 60zł -Jagoda Kotecka/wpłacone 50zł- Małgorzata Ewa /wpłacone 20zł -Poker /wpłacone 20zł -Nesiowata 50zł -Elisabeta /wpłacone 20zł -p. Irenka z Katowic/wpłacone 50zł -zachary /wpłacone 30zł -agat21/wpłacone 50zł -Bernadetta Wojtasik/wpłacone .............................................................. WPŁATY: 100zl -Anna Bunar-Dubińska /28.08.2018/dekl. jednorazowa 80zł -Barbara Niemen /29.08.2018/stała IX + jednorazowa 50zł -Małgorzata Ewa /29.08.2018/dekl.jednorazowa 30zł -Ewa Moroz /29.08.2018/stała IX 20zł -Poker /29.08.2018/jednorazowa 50zł -Elisabeta /29.08.2018 /jednorazowa 50zł -Joanna Perska /29.08.2018/stała IX 50zł -Marlena MiGk /29.08.2018/jednorazowa 35zł -Kamila Dąbrowska /30.08.2018 /stała IX 50zł -Iwona Iwstar /30.08.2018/stała IX,X+bonus 100zł -Jagoda Kotecka /30.08.2018 /stała IX,X +transport 20zł -Beata Kłeczek /31.08.2018 /stała IX 50zł -Bernadetta Wojtasik /31.08.2018/dekl. jednorazowa 30zł -Magda Głowacka /03.09.2018/stała IX 30zł -Ewa Moroz / 03.09.2018 /stała IX 110zł -Aga Gaś /03.09.2018/stała VIII, IX, transport 50zł -Dorota Malczewska /04.09.2018/jednorazowa 50zł -zachary /04.09.2018/jednorazowa 100zł -Monika Frąckiewicz /06.09.2018/jednorazowa 20zł -p.Irena z Katowic /11.09.2018/dekl.jednorazowa 30zł -agat21 /17.09.2018/dekl. jednorazowa 50zł -Joanna Perska /20.09.2018 /stała X 30zł -Joanna Zaborowska /24.09.2018/stała IX 60zł - Aga Gaś /25.09.2018/stała X, XI 30zł -Barbara Niemen /27.09.2018/stała X 100zł -anonimowy darczyńca /27.09.2018/wpłata 20zł -niezidentyfikowany Darczyńca /28.09.2018 30zł -Magda Głowacka /01.10.2018/stała X RAZEM WPŁATY : 1425zł ................................................................... WYDATKI: 250zł -transport Radysy -hotelik 35zł -hotelik za 3 dni za VIII 23zł -rach wet 35zł -wyróznienie 2 olx /15.09.2018 385zł -sterylka + czip 370zł -hotel 01.09-01.10 30zł -koszt dojazdu na PA 39zł -rejestracja czipa w Safe Animal 158zł -spadek na rzecz Frezji 100zł -Spadek na rzecz Gracji RAZEM WYDATKI: 1425zł .................................................................... STAN KONTA: 0 zł
  16. Zostałam poproszona o pomoc dla suni z Radys- Zorki. Na razie nie chciałam brać żadnego psiaka dopóki Szyszka nie znajdzie domu. Sunia jednak pilnie potrzebuje pomocy, spójrzcie na nią. Podobno była tak chora że nikt jej nie dawał szansy na przeżycie.Teraz już jest troszkę lepiej i można ją zabrać. Ona nie może czekać. Błagam o deklaracje , zarówno stałe jak i jednorazowe. I jej opis: ZORKA - kolejna czarna panienka. Wydawałoby się, że wiele się nie różni od poprzedniczek: znowu młoda, delikatna, znowu blisko człowieka, znowu, jak widać, nie radząca sobie w schronisku, na pewno psychicznie, bo smutna do szpiku kości, apatyczna i osowiała. Kiedy robiłyśmy jej zdjęcia, tak właśnie wyglądała: jakby świat jej się zawalił i jakby nie bardzo miała siły, aby sklejać go na powrót. Po jakimś czasie dowiadywałyśmy się w schronisku o stan Zorki, czy w ogóle żyje. Tak, żyje i jakoś się pozbierała. Tylko co to znaczy: jakoś - dla takiego psa. I to życie, z jakimi perspektywami... Zorka ma ok. 1-2 lat. W schronisku przebywa od czerwca 2018r. KOJEC: 1 F NR: 11218
  17. Na konto Szyszki wpłynęły deklaracje stałe, jednorazowe, bazarkowe :). Bardzo ślicznie dziękuję <3. 15zł -Patrycja96/27.08.2018/bonus 20zł -Grażyna Kosecka/27.08.2018/stała VIII 20zł -sybil /27.08.2018/jednorazowa 50zł -bakusiowa /27.08.2018/bazarek Nadziejki
  18. Ślicznie dziękuję Elu <3 Nie, nikt jeszcze nie dzwonił. Ale nie martwię się, zadzwoni na pewno. Szyszka ma dużą oglądalność więc wierzę że lada dzień ten ktoś zadzwoni :).
×
×
  • Create New...