-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Hania nie była jeszcze zważyć Praliny, jutro jedzie do weta to ją zabierze. Telefonów niestety brak na razie, nawet głupich :(. Niech ta cisza się w końcu skończy, niech ten telefon zadzwoni w końcu! -
Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Tysiu <3. -
Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Wstawiam fakturę za sterylkę Szyszki -koszt 392zł. Dodatkowo zostały poniesione koszty : 18zł -krople na kleszcze i pchły, 24zł -tabletki na odrobaczenie, 30zł -dojazdy do weta. Szyszunia ma się dobrze :). -
Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Ślicznie dziękuję <3. Jak dotrze na konto to potwierdzę natychmiast :). -
Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Pięknie dziękuję, już wysyłam :) -
Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Szyszunia miała w poniedziałek sterylkę. Poza tym waży 25 kg, ma ok. 3 lata. Jest super pozytywną sunią, dla niej najważniejszy jest CZŁOWIEK, CZŁOWIEK I CZŁOWIEK :). -
Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Serdecznie dziękuję za wpłaty dla Szyszki od Darczyńców: 30zł -magenka1 /20.08.2018/dekl. jednorazowa 40zł -p.Jacek /20.08.2018/stała VIII 10zł -koja/22.08.2018/bazarek Nadziejki -
MYSZKA (teraz Masza) młodziutka mini wilczka już w DS
Sara2011 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Teraz się wyświetla. Śliczna ta mała ogrodniczka, konewka prawie większa od niej ale radzi sobie świetnie :). -
MYSZKA (teraz Masza) młodziutka mini wilczka już w DS
Sara2011 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
u mnie się coś nie wyświetla :( -
MYSZKA (teraz Masza) młodziutka mini wilczka już w DS
Sara2011 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
To Myszka-Ogrodniczka :) -
Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
-
Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Szyszeczka lubi się kąpać w baseniku :). Jak na razie to sunia ideał -radosna, bardzo proludzka (anecik jest już wylizana od głowy do stóp), zachowuje czystość, nic nie zniszczyła przez ten czas gdy jest u anecik. Tylko brać i kochać :). -
Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
-
Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Na koncie Szyszki jeszcze wpłata od Gabi -7zł (bazarek Nadziejki). Pięknie dziękuję <3. W poniedziałek Szyszka będzie u weta. Zważymy, sprawdzimy wiek, założymy książeczkę. Jeśli nie będzie przeciwwskazań, to chciałabym umówić w miarę szybko Szyszunię na sterylkę. Przed sterylką jeszcze kąpiel w SPA (sunia jest brudna i śmierdząca) i zdjęcia. No i potem ogłaszamy, nie ma na co czekać. Taka fajna, pozytywna sunia musi jak najszybciej znaleźć fajny domek :).