Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Tak , dzisiaj nie ma żartów, ostatni dzwonek na spakowanie :)
  2. Hania nie była jeszcze zważyć Praliny, jutro jedzie do weta to ją zabierze. Telefonów niestety brak na razie, nawet głupich :(. Niech ta cisza się w końcu skończy, niech ten telefon zadzwoni w końcu!
  3. Wstawiam fakturę za sterylkę Szyszki -koszt 392zł. Dodatkowo zostały poniesione koszty : 18zł -krople na kleszcze i pchły, 24zł -tabletki na odrobaczenie, 30zł -dojazdy do weta. Szyszunia ma się dobrze :).
  4. Ślicznie dziękuję <3. Jak dotrze na konto to potwierdzę natychmiast :).
  5. Na konto Dolarka wpłynęła w dniu 17.08.2018 stała deklaracja za IX - 15 zł . Pięknie dziękuję i przepraszam za przeoczenie tej deklaracji w rozliczeniu .
  6. Rodzinka wraca dopiero w sobotę po południu. Po Pomadkę-Natkę będę w niedzielę po godz.18 :).
  7. Pięknie dziękuję, już wysyłam :)
  8. Szyszunia miała w poniedziałek sterylkę. Poza tym waży 25 kg, ma ok. 3 lata. Jest super pozytywną sunią, dla niej najważniejszy jest CZŁOWIEK, CZŁOWIEK I CZŁOWIEK :).
  9. Na konto Frezyjki wpłynęło wsparcie w kwocie 22.5zł. Slicznie dziękuję Ewci za bazarek <3.
  10. Serdecznie dziękuję za wpłaty dla Szyszki od Darczyńców: 30zł -magenka1 /20.08.2018/dekl. jednorazowa 40zł -p.Jacek /20.08.2018/stała VIII 10zł -koja/22.08.2018/bazarek Nadziejki
  11. Teraz się wyświetla. Śliczna ta mała ogrodniczka, konewka prawie większa od niej ale radzi sobie świetnie :).
  12. u mnie się coś nie wyświetla :(
  13. Szyszeczka lubi się kąpać w baseniku :). Jak na razie to sunia ideał -radosna, bardzo proludzka (anecik jest już wylizana od głowy do stóp), zachowuje czystość, nic nie zniszczyła przez ten czas gdy jest u anecik. Tylko brać i kochać :).
  14. Tycia (teraz Tusia) wypoczywa obecnie nad morzem. Podkradłam zdjęcie z profilu jej Pani, przeczytajcie proszę tekst nad pierwszym zdjeciem :).
  15. A Daszka rozruszała nawet kilkunastoletniego psiego emeryta Rudego, który przeżywa teraz drugą młodość :)
  16. Wklejam też potwierdzenie wpłaty za transport, część danych osobowych zamazałam (Rodo) :).
  17. Na koncie Szyszki jeszcze wpłata od Gabi -7zł (bazarek Nadziejki). Pięknie dziękuję <3. W poniedziałek Szyszka będzie u weta. Zważymy, sprawdzimy wiek, założymy książeczkę. Jeśli nie będzie przeciwwskazań, to chciałabym umówić w miarę szybko Szyszunię na sterylkę. Przed sterylką jeszcze kąpiel w SPA (sunia jest brudna i śmierdząca) i zdjęcia. No i potem ogłaszamy, nie ma na co czekać. Taka fajna, pozytywna sunia musi jak najszybciej znaleźć fajny domek :).
×
×
  • Create New...