Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Dolarek otrzymał wsparcie od Darczyńców z FB: 30zł -Monika Frąckiewicz /06.08.2018/wpłata 50zł -Aldona Mijalska /06.09.2018/wpłata Pięknie dziękuję :)
  2. W weekend zadzwonię i się dowiem co słychać, o wszystko wypytam. A tymczasem dobranoc :) Swoją drogą to Pomadce-Natce przydałaby się dieta .
  3. Ależ mnóstwo pięknych zdjęć do ogłoszeń mam <3. Dziekuję Aneta :). Jeszcze takie dwa :)
  4. Szyszunia była dzisiaj w SPA i jest już czysta, lśniąca i pachnąca :).
  5. Serdecznie dziękuję bakusiowa, Dulska, Czarna Kafka i dorota1 za przeniesienie deklaracji z Pomadki na Pralinkę <3 Dziękuję serdecznie za wpłaty :) 5zł -Agnieszka103/04.09.2018/stała IX 10zł -Czarna Kafka /03.09.2018 /stała IX 10zł -markofix1 /03.09.2018/wpłata
  6. Dziękuję pięknie Darczyńcom za wsparcie Zorki <3. 50zł -Dorota Malczewska /04.09.2018/jednorazowa 50zł -zachary /04.09.2018/jednorazowa
  7. Tak, dom stały który zapewni suni spacery potrzebny jak najszybciej.
  8. Nowe wpłaty dla Dolarka z dzisiaj : 20zł -Dulska /03.09.2018/stała IX 30zł -certusowa /03.09.2018/stała IX 30zł -koja /03.09.2018/stała IX Dziekuję pięknie <3
  9. Hania też sugerowała że dobrze byłoby to sprawdzić.
  10. Oczywiście , że nie. Wiadomo, że ubytek wagi to nie taka prosta sprawa :(.
  11. Dostaje karmę light i przebywa dużo na ogrodzie. Ale czy jej się chce biegać tego nie wiem.
  12. :( I odchudzanie jakoś nie wychodzi :(
  13. Pani w ogóle nie zadzwoniła do Anety :(. A tymczasem Szyszunia pozdrawia:). Jutro dziewczyna jedzie do SPA na porządną kąpiel. Potem sesja foto i mam nadzieję domek stały :)
  14. Byłoby cudownie podsunąć Pralinę Państwu ale jak do nich dotrzeć ?
  15. Niestety zero zainteresowania Praliną :(
  16. Jaka Zorka jest piękna <3. Oby tylko przekonała się do człowieka jak najszybciej. Dziękuję Kasiu za cudowne fotki <3.
  17. Dzisiaj miałam telefon w sprawie Szyszki od pani spod Kielc. Pani chciałaby przyjechać i poznać Szyszkę ale nie wiem czy dzwoniła do anecik. No ale jest też problem bo Pani ma dwa koty a nie wiadomo jak nasz szorściaczek do kotków a wiadomo, że szorściaczki nie zawsze są grzeczne :).
  18. Na konto Szyszki wpłynęła kwota 340zł z bazarku Havanki. Dziękuję Kochanej Havance i wszystkim Darczyńcom za tak ogromną pomoc <3.
  19. Pieniążki już na koncie, bardzo serdecznie dziękuję :).
  20. Mam taką nadzieję Tysiu.
  21. Wspaniale, bardzo dziękuję <3.
  22. Otrzymałam od Kasi raniutko SMS. Zorka na razie okupuje ganek ale już sama zaczyna wchodzić do domu (w nocy trzeba było ją wnosić):). Apetyt dopisuje. Zorka jest bardzo miłą sunią, na razie jeszcze przestraszoną ale już merda radośnie ogonkiem jak się do niej podchodzi i cieszy się z kontaktu z człowiekiem. Ma przekrwione prawie całe prawe oko, podobno pracownicy schronu prawie ją udusili jak ją prowadzili :(. Zorkę paraliżuje strach jak jest na smyczy. Takie oto są pierwsze wieści.
×
×
  • Create New...