-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
-
Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
-
Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Może na Gorzów Wlkp? -
Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Serdecznie dziękuję bakusiowa, Dulska, Czarna Kafka i dorota1 za przeniesienie deklaracji z Pomadki na Pralinkę <3 Dziękuję serdecznie za wpłaty :) 5zł -Agnieszka103/04.09.2018/stała IX 10zł -Czarna Kafka /03.09.2018 /stała IX 10zł -markofix1 /03.09.2018/wpłata -
Sponiewierana przez życie ZORKA z Radys ma DOM :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Dziękuję pięknie Darczyńcom za wsparcie Zorki <3. 50zł -Dorota Malczewska /04.09.2018/jednorazowa 50zł -zachary /04.09.2018/jednorazowa -
Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Tak, dom stały który zapewni suni spacery potrzebny jak najszybciej. -
Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Hania też sugerowała że dobrze byłoby to sprawdzić. -
Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Oczywiście , że nie. Wiadomo, że ubytek wagi to nie taka prosta sprawa :(. -
Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Dostaje karmę light i przebywa dużo na ogrodzie. Ale czy jej się chce biegać tego nie wiem. -
Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
:( I odchudzanie jakoś nie wychodzi :( -
Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Pani w ogóle nie zadzwoniła do Anety :(. A tymczasem Szyszunia pozdrawia:). Jutro dziewczyna jedzie do SPA na porządną kąpiel. Potem sesja foto i mam nadzieję domek stały :) -
Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Byłoby cudownie podsunąć Pralinę Państwu ale jak do nich dotrzeć ? -
Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Niestety zero zainteresowania Praliną :( -
Sponiewierana przez życie ZORKA z Radys ma DOM :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Jaka Zorka jest piękna <3. Oby tylko przekonała się do człowieka jak najszybciej. Dziękuję Kasiu za cudowne fotki <3. -
Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj miałam telefon w sprawie Szyszki od pani spod Kielc. Pani chciałaby przyjechać i poznać Szyszkę ale nie wiem czy dzwoniła do anecik. No ale jest też problem bo Pani ma dwa koty a nie wiadomo jak nasz szorściaczek do kotków a wiadomo, że szorściaczki nie zawsze są grzeczne :). -
Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Na konto Szyszki wpłynęła kwota 340zł z bazarku Havanki. Dziękuję Kochanej Havance i wszystkim Darczyńcom za tak ogromną pomoc <3. -
Sponiewierana przez życie ZORKA z Radys ma DOM :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Pieniążki już na koncie, bardzo serdecznie dziękuję :). -
Sponiewierana przez życie ZORKA z Radys ma DOM :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję <3 -
Sponiewierana przez życie ZORKA z Radys ma DOM :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Mam taką nadzieję Tysiu. -
Sponiewierana przez życie ZORKA z Radys ma DOM :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Wspaniale, bardzo dziękuję <3. -
Sponiewierana przez życie ZORKA z Radys ma DOM :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Otrzymałam od Kasi raniutko SMS. Zorka na razie okupuje ganek ale już sama zaczyna wchodzić do domu (w nocy trzeba było ją wnosić):). Apetyt dopisuje. Zorka jest bardzo miłą sunią, na razie jeszcze przestraszoną ale już merda radośnie ogonkiem jak się do niej podchodzi i cieszy się z kontaktu z człowiekiem. Ma przekrwione prawie całe prawe oko, podobno pracownicy schronu prawie ją udusili jak ją prowadzili :(. Zorkę paraliżuje strach jak jest na smyczy. Takie oto są pierwsze wieści.