Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Pieniążki juz na koncie Szyszki, bardzo ślicznie dziękuję <3.
  2. Właśnie rozmawiałam z anecik. Szyszka jest spora, koło 30kg będzie miała. Jest baaaardzo pozytywną sunią, ciągle skacze na anecik aby ją polizać i przytulić się :). Nie może się nacieszyć dziewczyna wolnością :). Ząbki ma śliczne, bielutkie. W poniedziałek pojedzie do weta, to będziemy wiedzieć ile waży, w jakim jest wieku :). Anecik dzisiaj odrobaczy i odpchli Szyszkę bo ma pchły, drapie się.
  3. Tak, cudna <3. Tak mi przyszło do głowy aby zmienić jej imię na GERDA ta z bajki o Królowej Śniegu. Czy podoba Wam się to imie czy może zbyt "twarde" ?
  4. To prawda, bardzo się pieniążki przydadzą, na weta, na sterylkę. Taka większa sunia to i koszt sterylki pewnie będzie większy. Ale razem damy radę :)
  5. Dzisiaj z Dogo wpłynęły wpłaty, za które bardzo gorąco dziękuję :). 20zł -Patrycja96 /16.08.2018/jednorazowa 10zł -Nesiowata/16.08.2018/bazarek Nadziejki 20zł -mamamuminka/16.08.2018/bazarek nadziejki 20zł -Nadziejka /16.08.2018 Jutro uzupełnię post finansowy o wpłaty z FB i z Dogo, dzisiaj już padam.
  6. Ojej, jaka niespodzianka :). Pięknie Ci dziękuję dorunia <3. Już posyłam nr konta :).
  7. Na koncie Pomadki wsparcie od bakusiowa -30zł (stała VIII+bonus). Z całego serca dziękuję <3.
  8. Na konto Frezji wpłynęły poniższe wpłaty za które ślicznie dziękuję <3. 40zł -miryca /16.08.2018/stała VII i VIII 20zł -Sara2011/16.08.2018/stała VIII
  9. Nie wiem, nie pytałam. Może wiezie sporo psiaków. A może dzisiaj zabiera duże psiaki i do auta by się nie zmieściły.
  10. Patrycja policzyła za transport 290zł, bo jedziez przyczepką to niby drożej wychodzi.
  11. Jadęęęęęęęęęę po lepsze życie. Przestraszona ale jadę :).
  12. Przywitam się u ślicznej Emi i będę kibicować :)
  13. To już DZISIAJ :). Oby wszystko przebiegło bezproblemowo. Dam znać jak sunia już będzie załadowana do auta Patrycji.
  14. Serdecznie dziękuję Nadziejko za pomoc Szyszce. Ja również mocno ściskam kciuki za jutro aby wszystko poszło dobrze i bezproblemowo . Niech sunieczka rozpocznie nowy ale już szcześliwy rozdział swojego życia.
  15. Zagladaj kochana, zaglądaj :). Tak, już jutro:). Nie mogę się doczekać. Bardzo dziekuję :).
  16. Foster od grudnia 2017 jest w nowym domku. Jego poprzedni Państwo z Nowej Soli zwrócili go z powodu jego szczekania podczas gdy oni byli w pracy, przez co mieli ciągłe zatarcia z sąsiadami, policją. Na szczęście wykazali się dobrą wolą i Foster mógł u nich zostać dopóki nie znajdzie nowego domu, przynajmniej uniknął tułaczki po hotelach. Foster (teraz Baster) zamieszkał koło Poznania, w domku jednorodzinnym, gdzie Pani już nie pracuje, jedynie jej mąż pracuje. A nawet jeśli poszczeka sobie jak zostanie sam, to w domku jednorodzinnym nie jest to jakoś uciążliwe. Dzisiejsze fotki Basterka-Fosterka.
×
×
  • Create New...