-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Pieniążki juz na koncie Szyszki, bardzo ślicznie dziękuję <3. -
Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
-
Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
-
Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Właśnie rozmawiałam z anecik. Szyszka jest spora, koło 30kg będzie miała. Jest baaaardzo pozytywną sunią, ciągle skacze na anecik aby ją polizać i przytulić się :). Nie może się nacieszyć dziewczyna wolnością :). Ząbki ma śliczne, bielutkie. W poniedziałek pojedzie do weta, to będziemy wiedzieć ile waży, w jakim jest wieku :). Anecik dzisiaj odrobaczy i odpchli Szyszkę bo ma pchły, drapie się. -
Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Tak, cudna <3. Tak mi przyszło do głowy aby zmienić jej imię na GERDA ta z bajki o Królowej Śniegu. Czy podoba Wam się to imie czy może zbyt "twarde" ? -
Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
To prawda, bardzo się pieniążki przydadzą, na weta, na sterylkę. Taka większa sunia to i koszt sterylki pewnie będzie większy. Ale razem damy radę :) -
Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj z Dogo wpłynęły wpłaty, za które bardzo gorąco dziękuję :). 20zł -Patrycja96 /16.08.2018/jednorazowa 10zł -Nesiowata/16.08.2018/bazarek Nadziejki 20zł -mamamuminka/16.08.2018/bazarek nadziejki 20zł -Nadziejka /16.08.2018 Jutro uzupełnię post finansowy o wpłaty z FB i z Dogo, dzisiaj już padam. -
Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Ojej, jaka niespodzianka :). Pięknie Ci dziękuję dorunia <3. Już posyłam nr konta :). -
Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, nie pytałam. Może wiezie sporo psiaków. A może dzisiaj zabiera duże psiaki i do auta by się nie zmieściły. -
Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Patrycja policzyła za transport 290zł, bo jedziez przyczepką to niby drożej wychodzi. -
Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
-
Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
To już DZISIAJ :). Oby wszystko przebiegło bezproblemowo. Dam znać jak sunia już będzie załadowana do auta Patrycji. -
Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Havanko, byłoby cudownie :) -
Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Serdecznie dziękuję Nadziejko za pomoc Szyszce. Ja również mocno ściskam kciuki za jutro aby wszystko poszło dobrze i bezproblemowo . Niech sunieczka rozpocznie nowy ale już szcześliwy rozdział swojego życia. -
Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :)
Sara2011 replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Zagladaj kochana, zaglądaj :). Tak, już jutro:). Nie mogę się doczekać. Bardzo dziekuję :). -
Foster od grudnia 2017 jest w nowym domku. Jego poprzedni Państwo z Nowej Soli zwrócili go z powodu jego szczekania podczas gdy oni byli w pracy, przez co mieli ciągłe zatarcia z sąsiadami, policją. Na szczęście wykazali się dobrą wolą i Foster mógł u nich zostać dopóki nie znajdzie nowego domu, przynajmniej uniknął tułaczki po hotelach. Foster (teraz Baster) zamieszkał koło Poznania, w domku jednorodzinnym, gdzie Pani już nie pracuje, jedynie jej mąż pracuje. A nawet jeśli poszczeka sobie jak zostanie sam, to w domku jednorodzinnym nie jest to jakoś uciążliwe. Dzisiejsze fotki Basterka-Fosterka.