Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. [quote name='Gabi79']Może udało by się znaleźć transport, trzeba poszukać i zapytać na wątku transportowym. Sara2011 było by cudownie, gdybyś ją wzięła na DT, pewnie bidulka nie miała łatwego życia. A ile to km????????[/QUOTE] To duża odległość, coś ok. 300km. Zapytam w pracy kolegę, pochodzi on z Bydgoszczy i czasem jeździ tam do rodziców. Zapytam czy w najblizszym czasie się tam wybiera i czy by mi przywiózł sunię. Wtedy to tzreba by było zorganizować transport do Bydgoszczy ale to zawsze blizej.
  2. [quote name='mimiś']napisała Toyota:" [COLOR=#000000]Tę kudłatkę od Romów mogę zabrać, jeśli zdążę przed Romami. Minęło już sporo czasu od 10.12 i dlatego taka decyzja. Miasto nie chce mieć kosztów, więc kto pierwszy ten lepszy i koszty z głowy." [/COLOR] bierz ją Saruniu!:modla: ale sie zgrałysmy w czasie,Toyota;)[/QUOTE] No i wzięłabym ją tylko teraz z transportem nie pojdzie tak łatwo jak z Mimi bo moi bracia się do mnie nie wybierają. Toyota, a wiadomo w jakim ona mniej więcej jest wieku?
  3. Są jakies telefony w psrawie Wiewiórka? Czy udało się coś ustalić w sprawie tej kudłatej suni Romów?
  4. Tyska, a zrobisz bazarek cegiełkowy? Bo ja nie bardzo potrafię...
  5. [quote name='Nina25']U mnie z pieniążkami się nie przelewa, ale Ja nie zamierzam zarabiać na krzywdzie bezdomnych piesków, chcę poprostu pomagać jak tylko mogę.[/QUOTE] bardzo dużo oferujesz, wiele DT chce zapłaty za tymczasowanie + karma +wet .
  6. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239116-Dam-dom-tymczasowy!?p=20339656#post20339656[/URL] tu jest oferta DT ale w lubelskim
  7. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239116-Dam-dom-tymczasowy!?p=20339656#post20339656[/URL] tu dziewczyna oferyje tymczas ale aż w lubelskim
  8. Dziewczyna z Kraśniczyna oferuje DT dla małego, młodszego pieska. Może jest jakiś potrzebujący? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239116-Dam-dom-tymczasowy!?p=20339656#post20339656[/URL]
  9. Czy to miałbybyć bezpłatny tymczas czy za zwrotem karmy, weta itp czy płatny?
  10. Tu jakas dziewczyna chce dać DT psiakowi 9z lubelskiego chyba) ale nie wiem czy szczeniaka będzie chciała.[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239116-Dam-dom-tymczasowy!?p=20339133#post20339133"] http://www.dogomania.pl/forum/threads/239116-Dam-dom-tymczasowy!?p=20339133#post20339133[/URL]
  11. Nina, poczekaj niech Ciotki tylko zobaczą Twoje "ogłoszenie", napewno będziesz miała mnóstwo chętnych.
  12. Fajna, wygląda na tej fotce jak niedźwiadek polarny na biegunie:-).
  13. [quote name='Ty$ka']W takim razie skoro suczka ma już imię to bazarku robić nie będziemy ;) Nie wiem jaki można zrobić... coś pomyślę ;)[/QUOTE] Może jakiś bazarek cegiełkowy typu 1 cegiełka za 1,5zł = 1godzina pobytu Lisy w lecznicy.
  14. Śliczny maluszek, jest się do czego przytulić:-)
  15. Nie wygląda na zaniedbaną, może się zgubiła. Biedniutka.
  16. Nie ma problemu, mogę scedować post 1 na inną osobę aby robiła rozliczenia. I post nr 3 i 4 jest pusty, właściwie to te posty przeznaczyłam na rozliczenia. Ale jeśli lepiej je robić w 1-szym poście to nie widzę problemu. Myślę, ze najlepiej jesli rozliczenia będzie prowadziła osoba , która na bieżąco ma dostęp do informacji o wpłatach i wydatkach.
  17. [quote name='Becia Lublin'][B]decyzja zapadła Lisa jedzie do Lublina do kliniki ♥[/B] [/QUOTE] Super!!!! Rozumiem ze tam w Lublinie będzie zbadana i zdiagnozowana? Dzisiaj u weta w Szczebrzeszynie nie była?
  18. [quote name='Becia Lublin']czekamy na odp z kliniki, czy mogę tam dziś przywieźć sunię ... mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy i dziś maleństwo będzie grzało dupinkę w ciepełku :)[/QUOTE] Oby się udało....
  19. [quote name='elik']Emilko może wkleję tu (nie dam rady w I poście) tekst, który napisałam na FB. DORA1020 może wciśnie go gdzieś na pierwsza stronę. [B][SIZE=2]Ze środków zgromadzonych na koncie Fundacji KASTOR dokonujemy głównie zapłaty za zabiegi sterylizacji/kastracji, inne zabieg i opiekę weterynaryjną oraz dokonujemy zakupu karmy. Pozostałe czynności jak zapłata za transport, hotele, telefony itp pokrywane są z prywatnych funduszy prezesa Fundacji, natomiast biuro i księgowość prowadzi nieodpłatnie wiceprezes. W związku z powyższym na konto Fundacji prosimy wpłacać wyłącznie środki przeznaczone na leczenie, karmę lub akcesoria dla suni. [/SIZE] Fundacja KASTOR ul. Siewna 23/23 31-231 Kraków PKO BP: 71 1020 2892 0000 5902 0455 7542 Dla zagranicy IBAN: PL 71 1020 2892 0000 5902 0455 7542 Kod BIC (SWIFT): BPKOPLPW Na przelewach w rubryce TYTUŁEM proszę pisać: [COLOR=#800080][B]Dla Lisy.[/B][/COLOR] To takie robocze imię, tylko do przelewów. Choć jeśli będzie się podobało, to nie widzę przeszkód, żeby takie zostało :)[/B] [/QUOTE] ja wcisnę na pierwszą stronę bo zakładałam wątek :-) edit: "wciśnięte" na pierwszą stronę:-)
  20. Zapraszam na szybko zrobiony bazarek na spanieleczkę [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238964-Bazarek-dla-zagłodzonej-spanielki-do-27-stycznia-do-godz-20?p=20312025#post20312025[/URL]
  21. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238964-Bazarek-dla-zagłodzonej-spanielki-do-27-stycznia-do-godz-20?p=20312025#post20312025[/URL] Zapraszam na szybki bazarek dla spanieleczki.
  22. To ja mogę udostępnić konto chyba że lepiej na konto fundacji zbierać???? Dora1020 będzie potrzebowała pieniążków na weta.
  23. [quote name='Ingrid44']Pamietam ze sa jakies cioteczki od spanielkow na Dogo. Trzeba im dac znac. Moze pomoga.[/QUOTE] juz powiadomione:-)
  24. [quote name='Becia Lublin']na fb kilka osób chce wpłacić pieniążki na weta ... na jakie konto maja wpłacać?[/QUOTE] No właśnie skarbnika nie ma jeszcze. Becia, moze Ty bys chciała być księgową;)? A jesli Ty nie mozesz, to ja mogę zbierać pieniążki, no chyba ze lepiej na konto tej Fundacji zbierać.
×
×
  • Create New...