Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Tylko ze musimy nazbierać na weta dla suni. Ja wczoraj trochę porozsyłałam wątek ale nikt nie jest w stanie pomóc z tych osób.
  2. kurczę,przeciez jesli przez tak długi czas nie odebrali suni to im nie zależy (o ile w ogóle można tu mówić ze im zależy na psie, skoro taką kruszynę przykuli do łańcucha). Powinno być jak w przypadku kwarantanny, dwa tygodnie odczekania i do adopcji.
  3. O matko, nie da się nic zrobić?????? Zabrałabym ją do siebie na DT.
  4. Kurczę, to znaczy ze jej nie mozna dać do adopcji? I taka malizna do budy na łańcuch, nieeeeeeeeeeeee:-(.
  5. Śliczny jest. A tam na zdjęciu na budzie stoi jakiś kudłaczek. Co to za psina?
  6. [quote name='Becia Lublin']napisała do mnie Emila na FB ... powiedziała, żebym zadzwoniła jutro do Eli ... i działamy :)[/QUOTE] Beatko, napisz tu na Dogo jak coś bedziesz wiedziała .
  7. Jak dobrze że tyle Cioteczek na wątku. Ta wyłysiała i wychudzona bidulinka długo na zewnątrz nie wytrzyma, tym bardziej że coraz bardziej siarczyste mrozy nadchodzą:-(.
  8. Dziekuję Cioteczki za obecność na wątku. Razem zawsze raźniej.
  9. Podrzucę przed snem, może ktoś zauważy i ulituje się nad bidulką:-(.
  10. [quote name='Becia Lublin']już jestem i działam na fb[/QUOTE] Super:-). Prosimy o linka do wydarzenia po jego założeniu:-).
  11. Jutro zobaczę czy coś uda mi się na bazarek dla suni uzbierać.
  12. Cioteczka Becia Lublin została poproszona o założenie wydarzenia na FB. Ja niestety nie potrafię.
  13. [quote name='malagos']Ucho odmrożone, czy jak?....... Jezu, musiała długo sie błąkać.......[/QUOTE] Dopóki jej do weta nie zabierzemy to się nie dowiemy. Porozsyłam dzisiaj trochę watek po Cioteczkach, moze ktoś wspomoże. Na razie sunia nie ma ani złotówki na weta:-(.
  14. [quote name='ASTRA 126']W jakim mieście sunia przebywa?[/QUOTE] Sunia jest w Szczebrzeszynie/Lubelskie.
  15. [quote name='Ty$ka']Da się zrobić lepsze fotki? Ja na razie uziemiona jestem, nie dość, że chora, to jeszcze bez aparatu, bo mój obecny zdechł, więc nie dam rady podjechać i zrobić... :([/QUOTE] Nie wiem czy Dora ma sprawny aparat. Te zdjęcia faktycznie niewyraźne, robione telefonem.
  16. Sunia jest chwilowo na tymczasie, gdzie ma swoje psiaki Dora1020.
  17. [quote name='Ty$ka']Co to może być za choroba? Skóry? Nużyca? Grzybica? Co za licho :([/QUOTE] Nie wiem , nie znam się zbytnio. Dlatego najważniejsze to zabrać sunię jak najszybciej do weta. Tylko skąd kasę wziąć, wszędzie potrzebujące psiaki.
  18. Wątek spanielki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238930-Pilnie-domowy-dt-i-pomoc-finansowa-dla-zagłodzonej-i-chorej-cocker-spanielki!!!!!?p=20307387#post20307387[/URL]
  19. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238930-Pilnie-domowy-dt-i-pomoc-finansowa-dla-zagłodzonej-i-chorej-cocker-spanielki!!!!!?p=20307387#post20307387[/URL] Wątej spanielki ze Szczebrzeszyna
  20. [IMG]http://i50.tinypic.com/muv8ec.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/a3dqvq.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/x373u9.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/34qkc3c.jpg[/IMG]
  21. To ucho wygląda strasznie i w ogóle pełno wyłysiałych placków na pyszczku:-(.
  22. Oj, chyba się zdublowałam z cioteczką zakonną. Biedna sunia, trzeba ją zabrać natychmiast w ciepłe miejsce i do weta.
×
×
  • Create New...