[quote name='Ty$ka']Da się zrobić lepsze fotki? Ja na razie uziemiona jestem, nie dość, że chora, to jeszcze bez aparatu, bo mój obecny zdechł, więc nie dam rady podjechać i zrobić... :([/QUOTE]
Nie wiem czy Dora ma sprawny aparat. Te zdjęcia faktycznie niewyraźne, robione telefonem.