Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. [quote name='Gruba Berta']tylko czy ten Pan co bedzie wiozl nie wyrzuci psa z samochodu jak mu bedzie rozrabial a potem powie ze tylko otworzyl drzwi i piesek sam uciekl - czy ktos dalby do przewiezienia dziecko nieznanemu Panu ? komus zupelnie obcemu psa nie dalabym ! A czy ktos sprawdzony nie moglby podjechac pociagiem z Gorzowa do Poznania - tak jak bylo w przypadku Pusi ?[/QUOTE] Nie przesadzajmy az tak bardzo. Korzystałam już z tej formy pomocy (przewóz przez carpooling) i wszystko było ok. Jeśli ktoś mógłby pozyczyć transporterek, to byłoby fajnie i bezpieczniej. Ten Pan regularnie jeździ na tej trasie, myślę ze mógłby go odwieźć do Poznania kiedy tam będzie wracał. Jeśli nie, to zaczepi sobie smycz za klamkę lub jakieś inne miejsce, zeby sunia nie chodziła po aucie i też będzie ok. I chcę zaznaczyć ze koszt przewozu to tylko 20zł a jechać pociągiem do Poznania i z powrotem + bilet dla psa to juz będzie o wiele większy koszt, ja niestety ulgowych przejazdów nie mam. A sunia ma 0 na koncie. Uważam że trafiła się naprawdę super okazja.
  2. Cioteczki, i potrzebny bedzie jakiś stary koc/podkład na siedzenie w aucie, zeby Pan mi potem głowy nie urwał:-)
  3. Napisałam do dwóch osób na carpoolingu. Jeden Pan będzie jechał w czwartek 14 lutego przez Poznan do Gorzowa ale ten mi nie odpisał jeszcze. Drugi Pan będzie jechał w piątek 15 lutego (chyba po południu) i ten jjuż odpisał i zgodził się zabrać sunię za 20 zł tylko:-). Mam tylko zadzwonic i dograć szczegóły. Nie wiem czy czekać na jakąś odpowiedź od tego Pana co będzie jechał 14.02 czy juz dogrywać transport z tym Panem co będzie jechał 15.02.
  4. Toyota, kudłatka nie jest wysterylizowana, prawda? Pewnie nie, bo skoro Romowie nie zapewnili jej schronienia to i jak wymagać od nich sterylizacji.
  5. Znalazłam na carpoolingu osobę która jedzie 14 lutego z Radomia przez Poznan do Gorzowa. Napisałam maila. Raz zgodził mi się chłopak przewieźć sunię z Lublina do Poznania, moze i ten się zgodzi. Chociaz ostatnio prosiłam kogoś z carpollingu i odmówil. Zobaczymy.
  6. Cioteczki, pilnie szukam transportu z Poznania do Gorzowa w dniu 14 lutego dla małej Pestki (lub dzień poźniej to spróbujemyprzetrzymać gdzieś sunię). Moze ktoś z Was albo znajomy będzie jechał? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239792-Kudłatka-od-Romów?p=20424996#post20424996[/URL]
  7. Taka cioteczka Natalia.Aleksandrov (nie wiem czy poprawnie napisałam) chyba jest z Poznania i widzialam kiedyś w stopce ze oferuje pomoc w transporcie za zwrotem kosztów. Tylko nie wiem jak się wyszukuje po nicku na Dogomanii. I trzeb aszybko jakąś zbiórkę zorganizować na transport. Moze niezawodna cioteczka kolejna.kobietka pomoze, moze jakis bazarek cegiełkowy. Najgorzej ze ten przyjazd jest w ciągu tygodnia, nie każdy ma wolne. Ja mogę zapomnieć o urlopie w tygodniu taki mamy w pracy młyn. Zapytam jeszcze moje znajme Ciotki z Gorzowa, moze one będą w Poznaniu albo ktoś z ich znajomych.
  8. [quote name='toyota']Super Sara :loveu:, dzwoniłam do Ciebie by się upewnić czy to jeszcze aktualne, ale masz wyłączony telefon. Mamy bezpłatny transport do Poznania 14.02. Kudłatka mogłaby jechać razem z Igiełką: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238709-Igiełka-14-02-jedzie-do-DS-)?p=20281653#post20281653[/URL], tzn. transport jest płatny, ale płaci DS Igiełki i się zgodził wziąć dodatkowo Kudłatkę na Waleta. Dziękujemy ! Szukamy transportu nawet płatnego do Gorzowa Wlkp. i osoby z Poznania, która mogłaby przetrzymać Igiełkę na wszelki wypadek w Poznaniu, żeby dograć transport łączony.[/QUOTE] No tak, miałam wyłączony telefon bo zorganizowałam sobie drzemkę:-).
  9. Cioteczki, ja ją chcę wziąć na DT tylko pomóżcie wykombinować coś z transportem, please:-(. Kiedy są te bezplatne transporty do Poznania? Moze jakaś Ciotka z Poznania by ją kawalek podrzuciła i ja bym wyjechała i wzięła niunię/
  10. [quote name='niusia_509']Czy on zasłużył na schronisko???[/QUOTE] Biedny psiak, strasznie podobny z umaszczenia do mojej Sary. W schronie zaraz mu się sfilcuje sierść, no i jest mu zimno biedakowi. On jest w Białymstoku, tak? Szkoda ze mieszkam tak daleko bo bym go zabrała na DT:-(.
  11. Przelałam właśnie z bazarku 36 zł + 14 zł dorzuciłam od siebie dla równego rachunku = razem 50zł. Jak pieniążki zostaną zaksięgowane na koncie Fundacji proszę o potwierdzenie wpłynięcia kwoty na wątku bazarkowym (zgodnie z regulaminem bazarkowym). Poniżej link do bazarku. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238964-Bazarek-dla-zagłodzonej-i-chorej-spanielki-do-27-01-2013-do-godz-20?p=20312025#post20312025[/URL]
  12. Jakoś nie mogę nic wymysleć z tym transportem suni z Poznania do mnie. Wczoraj znalazłam na carpoolingu gościa który będzie jechał 10 lutego z Torunia do Niemiec (przez Gorzów) i napisałam do niego ale odpisał mi ze nie ma mozliwości żeby przewoził psa. A tak miałam nadzieję bo już raz udało mi się wsłaśnie na carpoolingu znaleźć faceta który przywiózł i sunię na DT az z Lublina. Co za pech, tak mi szkoda tej kruszynki. I boję sie zeby sobie jej "wlaściciele" nie przypomnieli albo poszła w jakies niewiadome ręce:-(.
  13. [quote name='toyota']Tak, na miejscu w sobotę rano, ale może udałoby się znaleźć kogoś, kto w razie czego ją przetrzyma parę godzin. W Poznaniu jest trochę ludzików z dogo.[/QUOTE] W które najblizsze weekendy mógłby być transport do Poznania?
  14. Nie wiem czy inni widzą zdjęcia bo ja nie widzę ich.
  15. niestety zdjęć nie widać, przynajmniej ja nie widzę..
  16. [quote name='toyota']Saro, a z Poznania do siebie nie miałabyś jakiegos transportu ? Bo ja mam do Poznania darmowy co 2 tygodnie.[/QUOTE] Myślę i myślę i nic mi do głowy nie przychodzi z transportem z Poznania. A ten darmowy transport co dwa tygodnie to jest w jakiś określony dzień?
  17. Zapraszam na bazarek dla szczebrzeszyniaków: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239340-Zasłony-poszewki-materiały-dla-szczebrzeszyniaków-do-9-lutego?p=20367608#post20367608[/URL]
  18. [quote name='toyota']Nie przejmuj się, sierść to małe piwo, dobrze, że kolega nie pomyślał, że czasami zdarza się gorzej ;). Zapytaj go czy w transporterze by przewiózł i czy on wraca do Bydgoszczy, żebym mogła odebrać transporter ?[/QUOTE] Powiedziałam mu, ze dam mu koce i sobie rozłoży z tyłu na siedzieniu tak że żadnej sierści nie będzie miał. Powiedział że nie. Nie wiem czy ta sierść to nie była tak na prędko wymyślona wymówka. Ja jestem w totalnym szoku. Nie spodziewałam się po nim takiej odpowiedzi. I to żeby miał jakies super auto a tu jeździ jakims nie najnowszym autem i taki z niego pedant.
  19. [quote name='Sara2011']O, to super. W poniedziałek zrobię rozeznanie kiedy kumpel jechałby do Bydgoszczy.[/QUOTE] Niestety kolega z pracy nie zgodził się przewieźć suni. Nie chce sierści w samochodzie. Jestem w totalnym szoku, nie sądziłam że ktoś może nie chcieć pomóc psu z takiego powodu. Rozmawiałam z nim jakąś godzinę temu i jeszcze nie ochłonęłam po tym co usłyszałam:shake:.
  20. Już się nie mogę doczekać nowych zdjęć dziewczynki.
  21. [quote name='paulinamundek']Rozmawialam z z ta Pania. Wszystko jest jak najlepiej, bawi się z Małą caly czas ....... jestesmy caly czas w kontakcie[/QUOTE] A Mundek gdzie mieszka teraz? W Poznaniu czy poza Poznaniem? W bloku czy domku?
  22. Szkoda mi bardzo Mundka, przerzucany z miejsca na miejsce a teraz jeszcze do końca nie wiadomo gdzie trafił.
  23. [quote name='Mazowszanka']Przeczytałam watek ogłoszeniowy dziewczyny z Krasiczyna. Dla mnie nie brzmi ona wiarygodnie. Co innego jak jest to dom dwie przecznice dalej, gdzie można w każdej chwili zajrzeć i psa odebrać.[/QUOTE] "Wizytacja" w potencjalnym DT jest niezbędna, i to każdym. Trzeba wiedzieć w czyje ręce i jakie warunki oddaje się psa pod opiekę. Sama też takową "wizytację" przechodziłam gdy pierwszy raz chciałam byc DT.
  24. [quote name='toyota']Do Bydgoszczy bez problemu ją zawiozę.[/QUOTE] O, to super. W poniedziałek zrobię rozeznanie kiedy kumpel jechałby do Bydgoszczy.
×
×
  • Create New...