Jump to content
Dogomania

Sara2011

Members
  • Posts

    9850
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Sara2011

  1. Wpłynęły pieniażki-100zł od Meli Jakimiuk. Mikunia ślicznie dziękuje:loveu::loveu::loveu:.
  2. Dawno nie było informacji co się dzieje w przytulisku. Wojtek pewnie się urlopuje i psiaczki same:-(.
  3. [quote name='Maciek777']Jeszcze nic nie wie:diabloti: A rano jak gdyby nigdy nic, sesja foto, a później...ciach:evil_lol: No nie wiem:roll: Mogą się przydać na przyszłoroczne pisanki:p[/QUOTE] Hmmm, facet facetowi takie rzeczy robić :mad:. Gdzie ta męska solidarność?!:evil_lol:.
  4. Tak długo czekała dziewczynka i się doczekała. Wspaniale!!!:loveu::loveu::loveu:
  5. [quote name='Lidan']Witajcie :-) Przyszłam chyba z zaproszenia :hmmmm: Podziwiam sunię i bardzo jej współczuję :puppydog: Niestety pomóc finansowo nie mogę:bigcry:Jeśli coś się zmieni to będę pamiętać o Mikusi.[/QUOTE] Dziękujemy za przybycie i prosimy o pozostanie z Miką:lol:.
  6. [quote name='ulana']Policzyłam się i poproszę o numer konta. :) Wpłacę teraz, potem w sierpniu po powrocie z rejsu będę musiała się policzyć jeszcze raz. Tylko tak mogę pomóc teraz, bo jak to przed wyprawą nie wiem w co ręce włożyć i w domu, i w pracy, no i na net już doby nie starcza.[/QUOTE] Bardzo dziękuję:multi::multi::multi:. Już wysyłam konto, lubię to robić a potem patrzeć jak powiększa się majątek Mikusi:eviltong:.
  7. Heheh, no ja mam coraz większe większe obawy co do powrotu Karusia od Pana Doktora. Czy to nie jest jakaś próba przywłaszczenia naszego przystojniaka przez zasiedzenie:p?.
  8. [quote name='ajw']Przybywam na zaproszenie ;) Już odwiedziłam bazarek Gabi79 :) Poporszę o numer konta, przeleję chociaż 10 zł, tyle mogę...[/QUOTE] Bardzo serdecznie dziękuję, już posyłam nr konta:-)
  9. Dotarła wpłata od Monique87, bardzo serdecznie dziękujemy:loveu:. Szczegółowe rozliczenie w poście nr 2:-).
  10. Kochani, wydaje mi się że jak Zibi jechał do Lilu, to Lilu prosiła o jego odrobaczenie zanim przyjedzie do hoteliku? Czy dobrze pamiętam? Jeśli tak, to trzeba będzie poprosić Wojtka aby pomógł podać Mice tabletki na robale.
  11. [quote name='Moli@']Zaproszona melduję się na wątku Miki........proszę o numer konta Ładna, sympatyczna panienka :lol:[/QUOTE] Bardzo serdecznie dziękuję, z wielką radością posyłam konto:loveu::loveu::loveu:.
  12. Wpłynęły pieniązki od ewu:loveu::loveu::loveu:. Bardzo gorąco dziekuję:-).
  13. [quote name='Doda_']dziekuje za zaproszenie, zapisuję , wróce.[/QUOTE] Witamy serdecznie na wątku Miki:-)
  14. [quote name='Bejotka']Przykładowy link do ogłoszenia na OLX: [URL="http://olx.pl/oferta/piekna-mika-niech-cie-wzruszy-jej-los-CID103-ID6tMER.html"][B][COLOR=#b22222]MIKA[/COLOR][/B][/URL] [COLOR=#b22222] Ogłosiłam Mikę na: [U]olx.pl, alegratka.pl, oglaszamy24.pl, lento.pl, adin.pl, cafeanimal.pl, pineska.pl, zwierzaki.a4z.pl, przygarnijzwierzaka.pl, adopcje.org, morusek.pl, e-zwierzak.pl, naszemiasto.pl, ogloszenia.wp.pl, doadopcji.pl, pethome.com, zoomia.pl, gumtree.pl[/U][/COLOR][/QUOTE] Bardzo dziękujemy:-)
  15. Wpłynęły pieniążki od Aimez_moi. Mika całuje Ciocię w podziękowaniu:loveu::loveu:.
  16. [quote name='Bejotka']A może ogłoszę jeszcze teraz na wielkopolskie, potem najwyżej zmienię lokalizację, co? :)[/QUOTE] Na pewno nie zaszkodzi ogłaszanie:-).
  17. [quote name='Bejotka']Ja już zebrałam informacje, zdjęcia i kontakt do Wojtka. Jak Mika znajdzie się w hoteliku - proszę o info to ogłoszę Ją na Wrocek :) Znajdzie dom z ogłoszeń :)[/QUOTE] Bardzo dziękujemy:-)
  18. [quote name='Bejotka']I ja przybywam do Miki, poruszona Jej smutnym losem... Ciężko przebrnąć przez niekrótki (już) wątek Miki - napiszcie proszę, czy Mika ma ogłoszenia? Jeśli nie ma - chętnie Ją ogłoszę.[/QUOTE] Bejotko, Mika podobno ma ogłoszenia ale bez odzewu. Tak się zastanawiam czy nie wstrzymać się z ogłoszeniami do czasu aż Mika będzie w hoteliku i będzie można coś o niej więcej powiedzieć? Ciekawa jestem jak inni zapatrują się na tę sprawę? Z drugiej strony ogłoszeń nigdy nie za wiele, na początku wątku, w pierwszym poście jest trochę informacji o Mice i kontakt na Wojtka (wolontariusza) który jest w przytulisku chyba raz w tygodniu i zna ją najlepiej. Po pracy mogę zebrać te informacje "w jedną całość" , teraz muszę brać się za robotę:-).
  19. [quote name='bakusiowa']Dam 20 zł deklaracji stałej. Czy już macie na oku jakiś hotelik?[/QUOTE] Pięknie dziękujemy:multi::multi::multi:. Tak, mamy zarezerwowany hotelik u Lilutosi k.Wrocławia:-).
  20. Heheh, szerokie gremium-szczególnie to pierwsze, rude:evil_lol:.
  21. [quote name='Kocurek']i jestem u Miki...Pomysle...może cosik wyskrobie..[/QUOTE] BARDZO DZIĘKUJEMY:loveu:.
  22. Śliczna, szczęśliwa Sonieczka:loveu::loveu::loveu:.
  23. [quote name='Aimez_moi']Zaraz padne.....:):) Udalo sie......:lol: grosik w drodze.....[/QUOTE] Bardzo dziękuję:-). Kto jeszcze chętny:razz:?
  24. [quote name='Aimez_moi']Ale tempo......:):) Juz wysylam.[/QUOTE] Trzeba kuć żelazo póki gorące i póki Cioteczki chętne :eviltong:.
×
×
  • Create New...