-
Posts
9850 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sara2011
-
[quote name='Bejotka']Ok, pozmieniam[/QUOTE] [quote name='Bonsai']Możecie robić na mnie, tel. 513 816 835.[/QUOTE] Bejotko, bardzo dziękuję:-). Jeśli jeszcze możesz to pozmieniaj nr telefonu na numer podany przez Bonsai, przynajmniej na tych najbardziej "poczytnych" portalach. I jeśli mozesz wyróżnij MICE ogłoszenie na OLX na miesiąc , podaj mi proszę nr konta to przeleję pieniążki na ten cel:-).
-
[quote name='LILUtosi']Kalisz nie jest daleko. A teraźniejsza lokalizacja to dolnośląskie, Wrocław, Strzelin. Mika utrzymuje czystość w domu. Co do nr telefonu to można podać, tyle że często nie odbieram i nie chciałabym w przyszłości usłyszeć że robię to specjalnie. Wolałabym aby ktoś jednak odpierał te głupkowate a do mnie kierował już konkretnych chętnych. Unikam wtedy zarzutów że nie odbieram, że utrudniam adopcję itd. bo też się tak zdarzało. Mika to strasznie miła sunia. Jedyną jej wadą jest skakanie na człowieka i dopominanie się czułości. Pracujemy nad tym. Jeszcze ma sporo strachów ale powoli je przełamujemy.[/QUOTE] @Wojtku, czy możemy w takim razie zostawić Twój nr tel w ogłoszeniach a w razie sensownych telefonów przekierowałbyś tę osobę na LILU? @Bejotka, lokalizację trzeba by było zmienić na Wrocław/dolnośląskie w ogłoszeniach. Myślę że jedno czy dwa ogłoszenia warto by było wyróżnić-może olx czy gumtree, jak myślicie?
-
Piękna i dorodna dziewczyna, jak milion dolarów:loveu::loveu::loveu:. A jaka zadowolona i uśmiechnięta na tych zdjęciach:multi:. LILUtosi-a co to za piesek na wózku? [url]https://plus.google.com/photos/100690205327708208633/albums/6043101655599369777/6055900097223945410?banner=pwa&pid=6055900097223945410&oid=100690205327708208633[/url] Czy to też tymczasowicz czy Twój własny?
-
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Sara2011 replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
[quote name='Elisabeta']Witaj, Saro. :) Miło, że odwiedzasz Sonię. :) Jestem pewna, że Sarunia i Sonia by się polubiły. ;)[/QUOTE] Elisabeta, ja jestem cały czas u Soni tylko się nie odzywam:-). A Sarunia na pewno by się z Sonią polubiły bo Sarunia jest mega łagodna i świetnie dogaduje się zarówno z pieskami jak i suniami:-). Tylko kotków nie chce pokochać:placz:. -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Sara2011 replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
[quote name='Elisabeta']A Sarunia... to Szczebrzeszynianka adoptowana przez Sarę z Dogo, która prowadzi wątek Miki z błękitnego banerka w moim podpisie. :);)[/QUOTE] Odwiedzam Sonię a tu widzę że i moja Sarunia pojawiła się na wątku Sonieczki;). -
Dziękuję Cioteczki za odwiedziny Mikuni:-). LILUtosi-czy wet próbował określić wiek MIKI? Na karcie informacyjnej ma wpisane 2 lata ale z tego co Wojtek7 mówił to ona w przytulisku była ok. 3 lata. Zastanawiam się jaki wiek podać w ogłoszeniach? Czy była ważona? Co można powiedzieć o jej charakterze? Czy w boksie zachowuje czystość? Widziałam też zdjęcia po sterylce zrobione w domu, czy w domu zachowywała czystość czy zdarzała się "wpadka"? Czy myslisz, ze Mika nadaje się do mieszkania w bloku czy domu z ogrodem? Myślę, że trzeba wystartować z nowymi ogłoszeniami skoro sunia jest już po sterylce a im więcej informacji o suni tym lepiej.
-
[quote name='Elisabeta']Sara, wchodzę do Mikuni i co widzę?... ;);) Super, że wątek jest już Twój. :):) Skoro Marycha nie może i nie ma czasu na Dogomanę... Mam nadzieję, że Jej się dobrze wszystko ułoży i tu wróci...[/QUOTE] No tak, poprosiłam Maupa4 o przypisanie pierwszych postów na mnie. Wieczorkiem pozmieniam tytuł i uaktualnię informacje:-)
-
Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!
Sara2011 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Przesłodka dziewczynka:-) -
[quote name='LILUtosi']Nie, nie było wydatków. Te pazury właściwie były za darmo za co należy podziękować doktorowi ;-) Kasa oczywiście doszła. Dziękuję[/QUOTE] To dziękujemy bardzo Panu Doktorowi za usunięcie pazurów:-). Przelałam te brakujące 22 zł na Twoje konto Lilu, jutro powinny być zaksięgowane:-). Sprawdziłam konto, żadnych wpłat w tym tygodniu dla Miki nie było dlatego stan konta z postu nr 2 jest aktualny.
-
Wróciłam i nadrabiam zaległości. Tak się cieszę, że już po sterylce i wszystko jest w porządku:-). @LILUtosi-czy pieniążki które wpłaciłam przed urlopem w kwocie 750zł dotarły? Dzisiaj przeleję jeszcze brakujące 22 zł do sterylki bo wczesniej na ten zabieg przelałam 378zł a wyszło 400zł. Czy jeszcze były jakieś wydatki na Mikunię? Sprawdzę też czy były jakieś wpływy przez ten ostatni tydzień i uzupełnię finanse MIKI, także proszę się nie denerwować jesli ktoś wpłacił w ostatnim tygodniu a nie jest to odnotowane:-).
-
[quote name='Elisabeta']Sara, jeśli to wyjazd wypoczynkowy, to pięknego wypoczynku Ci życzę. :) Wracaj szybko. :) Tydzień bez Dogomanii??? :crazyeye:;)[/QUOTE] Dziękuję Elisabeta:-). Tak, wyjazd wypoczynkowy:-). Bez Dogomanii tydzień wytrzymam , najgorzej martwię się jak wytrzymam bez mojej Saruni, to chyba pierwszy wyjazd bez niej. Sarunia będzie pod opieką rodzinki ale będę tęsknić ogromnie:-(.
-
Ponieważ wyjeżdżam na tydzień i nie będę miała dostępu do neta przelałam dzisiaj na konto LILUtosi 750zł: z tego 372zł to opłata za 31 dni hotelikowania za sierpień i 378zł-zaliczka na sterylkę+biochemia. Jak już będą znane dokładne koszty sterylki/biochemii to różnicę ureguluje się po moim powrocie z urlopu. Wszelkie wpłaty dla MIKI (jeśli takowe będą w tym tygodniu) zapiszę po powrocie z urlopu. A Ty MIKA zachowuj się grzecznie!!!! :-). Trzymam kciuki żeby sterylka przebiegła bezproblemowo i żeby Mikunia szybko wróciła do formy po zabiegu.
-
Sliczna, kochana dziewczynka:-). Ile ma terenu do biegania:-). I jaką cudną opiekunkę:-). Mam nadzieję że i Mika z "G" znajdzie taki fajny domek.